Skip to main content

Mūsdienu betona klājējs Celiņš Idejas

Saliekamā vai Cast in Place, šīs mašīnas Definēt “Modern” Jūsu Home

Mūsdienu betona klājējs Celiņš Idejas

Tas ir celiņš, kas mēdz labvēlības mājām, kas tiek darīts ar mūsdienu vai mūsdienu stili. Katrs akmens plāksne, ko sauc par ielu seguma, ir izgatavots no unadorned betona nu saliekamu vai čuguna vietā. Klājēja parasti ir taisnstūra; dažreiz laukums; reti apaļa.

Lielā “Noslēpums” šī stila: jūs varat ietaupīt tonnu naudas bruģakmeņi, jo, atšķirībā no dabīgā akmens pastaigas, stils ir panākt, izvietojumu un kontekstu . Citiem vārdiem sakot, ja jūs dodas uz kvadrātveida klājējs izskatu, 16 “Betona klājēji (vai pakāpieni, kā tos sauc dažreiz), pietiks. Just to apskatīt West Seattle celiņš vēlāk šajā foto galerijā un jūs “redzēsiet, ko es domāju.

Pakāpieni pāri Lawn

Šajā attēlā gadsimta vidum mūsdienu mājās, bruģakmeņi turpina izskatu nama plakans un-plata arhitektūru. Tie izskatās tie pieder tur. Taču tie arī izskatās atšķirīgs pietiekami, ka mēs zinām, ka tas ir pārbūvēto mājās.

Viens negatīvie šīs “atspēriena punkta” pieeja ir tāda, ka tas padara jūsu zālienu griešanas vairāk nomākta.

Ultra-moderna Betona Paver Celiņš Set dekoratīvie akmeņi

Ultra-moderna Betona Paver Celiņš Set dekoratīvie akmeņi

Vēl betona klājējs izskatās, ka jūs redzēt bieži: četri milzu taisnstūra betona plātnes ieskauj pelēkā dekoratīvo akmens.

Tas ir pievilcīgs izskats un vienu, kas strādā arī ar betona sienu, dabīgā koka vārtiem, un xeriscaping.

Tas var būt maddening saglabāt visu šo dekoratīvo akmens bez lapām un citu organisko materiālu. Tātad, tas ir labākais, lai noteiktu šāda veida celiņš vairāk sausos klimatā.

Paaugstināts Pre-Cast betona plātnēm Celiņš

Betona klājēji ne vienmēr nepieciešams iestrādāta zāli vai atpūtas rock. Dažreiz, klājēja levitates iepriekš minētās zāles vai akmeni, vai virs smiltīm, dubļiem, zemes segums, oļiem vai pat citu betona.

Lūk, krāsu tonēti Saliekamā betona bruģakmeņi sniedz paaugstināts celiņš uz māju.

Lietus Glancēts Betona Front Square Celiņš

Lietus Glancēts Betona Front Square Celiņš

Vienkāršs, bet efektīvs, moderns betona celiņš, ko uzbūvējuši profesionāļiem, bet viens, ka jūs varat dublēt jūsu mājās: 18-20 kvadrātmetru bruģakmeņi atpūtas gultā ainavu klints. No Tierra Ainava, LLC, West Seattle, WA balstīta sabiedrība, šī konstrukcija darbojas ne tikai no estētiskā viedokļa, bet funkcionāli, pārāk, jo saspringto atstarpes nozīmē, ka neviens ir lēciens no klājēja uz klājēja kā varde. Tas ir pat ratiņkrēslos.

Arī tas ir celiņš, ka jūs varat dublēt vai nu ar gludu saskaras vai apkopot, saskaras 16 “betona bruģakmeņi atrodama Home Depot.

Mūsdienu Betona Celiņš Daļēja Grass un Rock

Mūsdienu Betona Celiņš Daļēja Grass un Rock

Novel, aizraujošu ietvi aizmugurē Denver mājas abpus divām pasaulēm: ir zaļā, sulīgi, organisko pasauli plīša zāliena, kopā ar krasā, pelēks, neorganiskās pasaules ainavas akmens. Tas ir dramatisks izcils veids, lai vilktu šīs divas atšķirīgas zonas kopā. Šī ideja nāk no Mile High Ainavas, LLC, Denver, CO balstītas ainavu kompānija.

Vienkāršs Modern Eichler Betona Saliekamā Celiņš

Vienkāršs Modern Eichler Betona Saliekamā Celiņš

Tas betona klājējs celiņš ir visvairāk salīdzinātas leju un vienkārši versiju visiem citiem celiņiem parādīts šajā rakstā. Tā žēlastības priekšā gadsimta vidus moderna EICHLER mājās. Lai gan es nevaru noteikt, vai tas ir patiešām periods (iespējams, ne, ņemot vērā teicams stāvoklis betona – nav plaisu), šis veids celiņš ir absolūti taisnība reizes.

Šis attēls ir no Rebekas Gonzalez ‘lielisku blogu, Mid-Century Modern pārveidot, kas satur mājas staigāt pievadiem, retro veikals atsauksmes, un pārveidot atjauninājumus viņas gadsimta vidum mūsdienu.

Sausums Resistant Modern dzelzsbetona Celiņš Dizains

 Sausums Resistant Modern dzelzsbetona Celiņš Dizains

Rebecca Gonzalez gadsimta vidum mūsdienu pārveidot streiki atkal, bet šoreiz tas ir viņas pašas mājā. Cat Annie atslābina uz sausuma izturīgs ainavu, kas malas ir saliekamu betona klājējs celiņš.

Tas paver-laikā-akmens izskatu, bieži vien kopā ar sukulenti, ir klasisks izskats. Ievērojiet arī, kā Gonzalez staggers bruģakmeņi, lai izvairītos stingru izskatu.

 

You may also like