Skip to main content

Modern Home eksterjera Veidots Mūsdienu Living

Mūsdienu Residences pārpilna Mūsdienu stils

Mūsdienu Residences pārpilna Mūsdienu stils

Mēs mīlam tradicionālo, vecāku mājās, kas to teica, nekas, piemēram, skaisti izstrādāti modernas mājas būvētas mūsdienu dzīves. Padomā tīras līnijas, lieli logi un krāšņs āra telpās tricked ar sausumu izturīgu dārzu vai patīkamas ērtības no baseini ar āra klājiem. Vēl labāk, mājās, piemēram, tie nonāk plašā diapazonā stilu un materiālu jebkurai gaumei. Lai iegūtu būtība, lūk mūsu mīļākie piemērus mūsdienu māju, katrs ir zvaigžņu displejs mūsdienu arhitektūru.

Modern Ranch House Ar Eiropas Vibe

Modern Ranch House Ar Eiropas Vibe

Šī 4000-square-foot, moderna sēta stils mājās ir regulāra pulcēšanās vieta īpašnieku bērniem un mazbērniem, saskaņā ar Peidžu Elise interjeru. Tas bija svarīgi, lai māja būtu silta, bet gluds Eiropas sajūtas. Viena no iezīmēm pārbaudes off šajā ailē ir stikla fasādes ieeja. Tas padara mājvieta vairāk sveikt, apvienojot mazliet par ārā iekšpuses. Akmens sienas ir vecs pasaule touch, kas palielina iegrožot apelācija, vienlaikus nodrošinot tiem iekšpusē mājās ar privātumu. Nav mājās ir pilnīga bez jauko ainavu. Šeit sausuma izturīgs sukulenti un krūmi native reģiona zaļo lietas uz augšu.

Energoefektīvs Modern River Home

Labākais mūsdienu mājas ir tricked ar enerģijas taupīšanas funkcijas, piemēram, šo krāšņs piemēram, Stephen B. Jacobs Group. Šī šiks mājvieta ir tuvu Connecticut upes un raksturu tās apkārtnes tika turēti prātā būvniecības laikā. Piemēram, māja ņem priekšrocība saulaino dienu ar tās galvenajām fasādēm, uz kurām ir ekspansīvas logi vērsti uz dienvidiem un rietumiem. Ārsienām ir arī ļoti izolēti, lai palielinātu mājas energoefektivitāti. Visbeidzot, kāda ir jēga pieder mājās, ja jums nav veikt lielāko daļu jūsu ārtelpas? Lūk, baseins ir iekļauts atvēsināties, un augšējā klāja pie guļamistabā piedāvā zvaigžņu skatu uz upi.

Custom Modern Home Radīts ikdienas dzīvi

Šeit ir moderna Austrālijas palikām ar Custom veidoti Homes. Prāvs logos saules gaismas, lai izgaismotu katru kvadrātcollu Iekšlietu s telpas dienas laikā. Tās skillion jumts, paceļas uz muguras, ir klasisks piemērs mūsdienu arhitektūru. Priekšējā fasāde apvieno Mashup eksterjeru faktūru, ieskaitot ķieģeļu un apšuvums. Mēs pielūdzam kokmateriāliem finiera durvīm, kas spoguļi kāpņu parādīts pa otrā stāva logu. Ievērojiet minimālu ainavu punctuated ar dabīgā akmens saglabājot sienas. Tā papildina mājas ir tīras līnijas un rūpniecības iedvesmots ārpuses.

Mūsdienu Betona Beachfront Villa Radīts Plūdi

Arhitekti var saņemt varens radošs ar betonu. Šī modernā pludmales villa kopīgs Glamping Hub ir piķa perfekts piemērs. Tā struktūra ir tik tuvu okeānam, tā tika uzcelta no betona un citiem materiāliem, kas stāvēt līdz plūdiem. Ekspansīvs logi un burvīga otrā līmeņa klāja nodrošina iespaidīgu skatu uz ūdeni.

Modern Homes Veidots pusēm

Daudzi mūsdienu mājas ir visas biznesa priekšā un pusi muguras, piemēram, šajā piemērā ar Custom veidoti Homes. Visi aizmugurējiem logiem ir neaizsegts skats uz lielo peldbaseinu. Pat stikla žogu ap funkcija ir pārredzama. Ārējais apgaismojums palielina āra izmantošanu bez ruining gaisotni.

Modern Home Made of Fair-saskaras betona

Viena no šāda veida mājas ar Gottesman Arhitektūras rāda cik skaisti minimālisms var būt dzīvojamo dizains ar savu godīgu pārklājumu betona lietošanai. Paziņojums, kā māju padara lielāko daļu no zemes gabala minimālo slīpumu. Puse no īpašuma kalpo kā dārzu, kā parādīts priekšā, bet otra puse redzams labajā pusē ir paredzēta uz 65 pēdu garu peldbaseinu.

Tiny Modern Home Ideāls Outdoor Baudījums

Tiny mājas piekrauts ar mūsdienu ērtības var būt mūsu mīļākie veida mūsdienu mājās. Pagrieziet acis uz šo neatvairāms nelielu atkāpšanās atradāt Glamping Hub. Wee lauku-iedvesmoja mājvieta ir viens ar ārā. Ievērojiet, kā tā saplūst ar tās apkārtni, pateicoties plaša jumta klāja ar iebūvētu LED apgaismojumu un lielām stikla bīdāmās durvis, kas pārveido interjeru brīvdabas telpā.

Vecāki Mājas pārveidota par modernu mājokli

Vecāki mājās var pārveidota par apdzīvojams mūsdienu mājokļos, piemēram, šajā bijušajā saltbox stila mājvietā. Periods mājas, piemēram, tie ir pazīstama ar savu slīpo jumtu un koka rāmjiem. Komanda pie Džošua Zindera Arhitektūras un dizaina tur daži ārpusi ir nostalģisku elementiem, piemēram, shiplap iedvesmoja apšuvums, kas atgādina koka dēļi. Jaunais skillion jumts ne tikai izskatās moderna, bet arī rada vairāk izmantojami interjera telpu. Odere sienas ar logiem ir vēl viena moderna iezīme. Piezīme pozīciju logiem pirmajā stāvā; tie maksimāli dabisko gaismu bez zaudējot privātumu.

Klasisks Lubiņu-Style mājas ar modernu vērpjot

Fani tradicionālo mājas konstrukciju novērtēs šo moderno vērpjot par klasisko šķembu stila piekrastes mājoklī ir kopīga Betsy Wentz, īpašnieka Studio B Interjera dizains. Virs galvenās ieejas, ir logi, kas aptver divus stāvus, apgaismojot interjerā ir foajē un kāpnes. Paņem labu apskatīt pārmeklē-in veranda, un jūs ievērosiet vairāk logus uzliku pirmo stāvu.

Rustic un Modern Brīvdienu mājas

Labākais nedēļas nogalē mājās vajadzētu justies kā aicinot paslēptuves, piemēram, šo moderno piemēram, Justin Krzyston pie STONEHURST Dizains un Build. Grīdas līdz griestiem logiem redzams pa kreisi un aiz mājas atvērtu interjeru lielo ārā. Divi āra klāju un sulīgs ainavu patiesi izveidot neparastu vides perfekts, lai relaksētos. Āra apgaismojums ir būtiska jebkuram mūsdienu dzīvojamo ainavu. Lūk, stratēģiski izvietotas LED gaismas nodrošinās vadošā mirdzumu par celiņš un klājiem.

Atjaunināts Mid-Century Modern Home

Gadsimta vidus laikmets noteikt toni mūsdienīgu mājas dizainu. Lai mēs būtu slikti, ja mēs nebija iekļauts zvaigžņu piemēru no ikoniskā periodā. Šī Palm Springs home nesen tika atjaunināta Mr James tiesnesis, lai atspoguļotu mūsdienu gaumi. Pirmkārt, veļas istaba, kas atradās ārā, tika pārvietots iekšā. Tālāk, pagalmā telpa tika paplašināta āra dzīves ar gāzes firepit. Tad uztvert īpašumu ar modernu līstīšu koka vārtiem un matēta logi iesita augšu iegrožot apelāciju.

Modest Modern Home Radīts Valsts Living

Modest mājās var būt arī mūsdienīgs sajūtas. Šis mūsdienu lauku mājas ar Rising Sun Construction ir energoefektīvas sienas ar putu izolācija. Stūra klāja un terase pie guļamistabā palielina āra baudu. Abi sastāv no laika apstākļu izturīgs ciedru posts ar izturīgu lopkopības žogu.

Mūsdienu Ainavu par Modern Ranch House

Augi un koki, kas strādā ar mūsdienīgu mājas labi izskatās, ir ļoti svarīga sastāvdaļa, lai palielinātu mājas baudu. FormLA Ainavas izveidojis šo jēgpilnu ainavu piepildīta ar augiem, kas būs zelt Šis mūsdienu rančo nama konkrētā reģionā.

You may also like