Skip to main content

Piwnica Dekorowanie Pomysły stworzyć wielofunkcyjną przestrzeń życiową

Piwnica Dekorowanie Pomysły stworzyć wielofunkcyjną przestrzeń życiową

Czy piwnica to mały pokój lub zajmuje całe piętro domu, istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o efektywne wykorzystanie przestrzeni. Maksymalizacja wydajności oznacza także uzyskanie jak najwięcej z pomieszczenia, co może oznaczać stworzenie funkcjonalnego do przechowywania rzadko używanych ozdób lub dodanie użytkowej pokój rodzinny. Te piwniczne dekorowanie pomysły oferują sposoby rozszerzania jak ty i twoja rodzina mieszka i wykorzystać przestrzeń.

Po pierwsze, myślę o tym, co trzeba z pokoju. Chciałbyś umieścić out-of-miasta gości w komfortowym pokoju gościnnym, usiąść z przyjaciółmi, lub stworzyć ostateczny dzieci grają pokój? Niezależnie chce i potrzebuje, istnieje wiele pomysłów wykończeniowych, które pomogą Ci się stało.

W piwnicy, jednak często może być bardziej wymagająca przestrzeń przebudować, bo to często niedokończone pokój. Niezależnie od tego, jak ciemny i foreboding swoją przestrzeń może być, mamy garść piwnicznych dekorowanie pomysłów, które pomogą Ci stworzyć pokój, który będzie cieszyć się do spędzania czasu w.

Zdecydować, co działa Układ Najlepiej

Po zorientowali się, budżet i jak zamierza wykorzystać przestrzeń, ustalić plan piętra, które pomogą Ci go wykonać. Jeśli chcesz stworzyć pokój gościnny, to prawdopodobnie również dodać łazienkę i będzie trzeba odpowiednio zaplanować. Jeśli przestrzeń jest duża, można podzielić ją na kilka pomieszczeń, które służą różne potrzeby, co może być. Jeśli jest to małe, nadal można go używać do wielu funkcji za pomocą odpowiedniego planowania.

Zastosowanie Neutralne

Mocne i wyraziste kolory przyciągają wzrok dodając dramatyzmu, ale także wygląd i poczuć przestrzeń mniejsza. Korzystanie z nich w swojej piwnicy mogą wydawać się niższe pułapy i ściany poczuć się jak oni zbliżają. Zamiast opierać się na jasnych, neutralnych kolorach, takich jak szary, ciemnoszary i biały, które sprawiają, że czują się bardziej ekspansywny przestrzeń. Użyj podobne kolory dla większych kawałków mebli, takich jak półki, sofy i stoły. Dodaj kolor i charakter w swoich akcesoriów i osłon, takich jak poduszkami, zasłony, dywany i wazony.

Wybierz Otwórz Concept

Jeśli piwnica jest z tych mniejszych, utrzymania powierzchni otwartych, unikając ścian dodawanie. Definiować różne przestrzenie lub stref za pomocą koloru i wystrój tak piwnica może dobrze służyć wielu celom. Na przykład, jedna połowa piwnicy może stać się dorosłym ośrodkiem wypoczynkowym jeśli zakotwiczone przez wygodną sekcyjne dużego obszaru dywanie i oświetlenia z przełączników ściemniacza. Druga połowa może być obszar rzemiosła z dużym i stabilnym stole, półki i jaśniejszego oświetlenia zadaniowego.

Ujrzeć światło

Okna piwniczne są często mniejsze niż gdzie indziej w domu, ponieważ przestrzeń jest częściowo lub całkowicie pod ziemią. Oświetlenie nie tylko sprawi, że pokój wydaje się większy, ale jasne światło będzie nadrobić brak okien. Wpuszczone oświetlenie oszczędza pokój choć może nie mieć miejsca na suficie (lub budżet), aby je pomieścić. Zamiast tego należy użyć kinkiety ścienne, lampy stołowe oraz lampy podłogowe. Do odbijania światła, lusterka strategicznie powiesić w pokoju.

Tworzenie rozwiązań pamięci masowej

Choć piwnica może również mieć wyższy cel, to często kończy się służąc jako ogólnej powierzchni magazynowej. Włączenie półki i szafki i uczynić jednostki pewny przechowywania przejść od podłogi do sufitu, aby zapewnić sobie uzyskanie najbardziej ze swojego miejsca. Kupić meble, które wykonuje podwójne obowiązki, takie jak tafty z ukrytej komorze lub stoliki z szufladami. Poświęcić jeden koniec piwnicy do przechowywania ogólnym ukrywając tym obszarze przy ścianie od podłogi do sufitu obejmującego w tym samym kolorze co otaczające ściany.

You may also like