Skip to main content

Pralnia Design Ideas do organizowania małych pomieszczeniach

Pralnia Design Ideas do organizowania małych pomieszczeniach

Pralnia Pokoje są hot spoty dla poprawy gospodarstw domowych w tych dniach. Niezależnie, czy pralnia znajduje się w piwnicy, garażu, kuchni, lub w szafie – czy masz szczęście wystarczy mieć dedykowany pralnia – te idee pokojowe 10 prania pomogą stworzyć przestrzeń, która jest zorganizowana, na bieżąco i jest tak piękny, że będziesz patrzeć naprzód robić pranie.

Gdzie jest najlepsze miejsce, aby dodać pralnię? Rozważmy najpierw wygodę. Skonfiguruj pranie blisko miejsca, gdzie zbiera brudne pranie lub w pobliżu sypialni, gdzie czyste pranie idzie. Inne ulubione lokalizacje pralni obejmują blisko tylnych drzwi, w pokoju błoto, kuchnia, łazienka, szafa lub garderoba.

Należy pamiętać, że przypadkowe zalanie może się zdarzyć w obszarze prania. Wodoodporne posadzki poniżej pralki jest niezbędna, zwłaszcza jeśli pralnia znajduje się na drugim piętrze. Dobre sposoby wodoodporną podłogę obejmować dodanie folii z tworzywa sztucznego na podłoże, obecnie budynek płytkiej patelni dla maszyn pralniczych do siedzenia lub przy użyciu płytek lub wodoodporny winyl pod pralkę i suszarkę.

Inną rzeczą do rozważenia przy wyborze lokalizacji pomieszczenia do prania jest hałas od wibracji urządzenia. pralki, które znajdują się na drugim piętrze powinny być wyposażone w poduszki drgań, które tłumią hałas, który występuje, gdy maszyna jest w ruchu.

Chociaż niektóre z naszych inspirujących zdjęć w galerii są duże pokoje, idee te działają dobrze dla małych pralniach lub pralniczych obszarów roboczych w szafie. Przy odrobinie kreatywności i planowania, przydatny, efektywny pralnia jest możliwe.

Oto lista prania z 10 łatwych pomysłów pralnia, które organizują, wartość dodaną i uaktualnić swoje miejsca.

1. Wibrujący Pralnia kolor farby

Sprawiają, że obszar roboczy pralnia jasny i wesoły z nową warstwą farby. Farba jest łatwa DIY sposób uaktualnić pralnia w sprawie budżetu. Wybierz motyw kolorów, który jest jasny i uzupełnianego nastrój. Popularne kolory farb, aby ożywić swój obszar do prania zawierają żywe odcienie cytrusowe, takie jak zielony, żółty lub pomarańczowy. Wyraźny, jasny biały jest inny czysty opcja, która sprawia, że ​​pokój i nastrój uczucie świeżości. Nie należy przerywać ze ścianami, również rozważyć malowanie pranie szafek pokój!

2. Extra pralni Counter Przestrzeń

Przestrzeń licznik jest kluczem w pralni dokonania sortowanie i składanie prania łatwą pracę. Utwórz projekt zwyczaj pokoju pralnia dodając licznik nad pralką i suszarką swojej side-by-side.

Jeśli masz kwadratowy materiału, dodać wyspę do pralni, aby zwiększyć przestrzeń licznika.

3. Szafy do zabudowy

Aby stworzyć wysokiej klasy niestandardowego pralnia, zainstalować szafki kuchenne wokół pralki i suszarki. Pobyt na budżet kupując tanie szafki i uaktualniania ich kontrastujące, jasne kolory ścian lub tapet. Usuń sprzęt budowniczy-klasy i zastąpienie go ciągnie zwyczaj szuflad. Wszechstronny i nowoczesny szuflada będzie ciągnąć Uplevel swój styl i może pracować jako wieszak na ręczniki lub stojaku.

Jeśli budżet jest napięty, odwiedzić używany punkt zaopatrzenia restauracji Shop jest. Nierdzewne Stoły robocze i regały są stałe nowoczesny pomysł pralnia i łatwy w montażu alternatywą dla wbudowanych w szafkach.

4. Kreacja Podkładka montażowa i włosów

Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, aby utrzymać swoją pralkę i suszarkę obok siebie, układać je w pionie. Jest to świetny sposób, aby współpracować z mniejszych przestrzeniach, a jednocześnie posiadające funkcjonalny obszar pralni.

Innym sposobem na twórcze zamontować pralkę i suszarkę jest podnieść je z podłogi. Podniesienie pralki i suszarki ułatwia na plecach przez wyeliminowanie konieczności schylania się do załadunku i rozładunku pralki i suszarki. Tworzenie obszaru składowania w przestrzeni pod pralki i suszarki. Pozostawia to również miejsce do tworzenia obszaru składowania w przestrzeni pod pralki i suszarki. Niektórzy producenci pralki i suszarki zapewniają podwyższoną jednostkę pamięci w zakończeniu dopasowania urządzenia.

5. Dodatkowe Pomysły pralni bagażu

szaf ściennych, przestawne półki, kosze i odzież bary są dobre możliwości przechowywania w pralni.

Pamiętaj, aby dodać brudne pranie systemu sortowania, aby zaoszczędzić czas, gdy robi pranie. Dobrą zasadą jest, aby mieć minimum trzech brudnych pojemników do prania białych lub jasnych ubraniach i ciemne ubrania. Nie zapomnij – prosząc wszystkich w gospodarstwie domowym uporządkować własne brudy we właściwym pojemniku oszczędza czas.

6. Aktualizacja Lighting

pralnie znajdują się często w ciemnych pomieszczeniach lub okien, więc dobre oświetlenie jest ważne. Dodaj pod-szafy oświetlenie lub dużą podwieszone urządzenie do rozjaśnić i powiększyć przestrzeń. Dobre oświetlenie pomaga również znaleźć plamy i plamy na rzeczy do prania, dzięki czemu można wstępnej obróbki przed praniem. Jeszcze lepiej, dodać kombinacji oświetlenia, które obejmuje puszki lampy sufitowe, wisiorki i mocy oświetlenia gabinetu jak na powyższym zdjęciu.

Piękne oprawy oświetleniowe są nie tylko praktyczne, ale wzmocnić konstrukcję pralni.

7. Akcesoria To ukryć pralni

Ścianie lub montowana rozwijanej deska do prasowania to świetny sposób, aby ukryć bałagan. Większość projektów nie tylko ukryć deskę do prasowania z dala, ale mają wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie żelaza oraz pralnia dostaw.

Ściany montowane suszenia rack to kolejna inteligentna opcja dla delikatnych osuszania powietrza, takich jak bielizna czy swetry.

8. Interesujące wzorzyste Ściany

Poza tym farby, dać pralnia nowoczesny wygląd poprzez dodanie odsetek wizualny do ścian z wzorem i fakturą. Dwa świetne sposoby osiągnięcia tego celu to:

  • Tapeta. Wybierz śmiały, nowoczesny wzór w odpornego na wilgoć, winylu papieru, który jest łatwy do wycierania
  • Backsplash. Dodaj wysokiej klasy projekt backsplash do pralni. Chociaż niektóre z najpiękniejszych opcji płytek backsplash mogą być kosztowne, mniejszy pokój pranie nie wymaga dużo płytek w ogóle

9. Multi-Purpose Pralnia Funkcjonalność

Jeśli masz ograniczony pokój uczynić mały obszar pranie przestrzeń wielokrotnego użytku. Wielofunkcyjne pomysły pralnia obejmują:

  • pokój Craft
  • pokój błoto
  • Sprzęt sportowy pomieszczenie
  • Gospodarstwo domowe środki czystości pomieszczenie

10. Stara szafa pralni

Jednym z najbardziej sprytnych pomysłów pralnia jest konwersja hol, biuro w domu lub pokoju gość szafę do pralni.

Pamiętaj, aby umieścić wiele regałów i uważaj na luzy drzwi, więc można zamknąć drzwi, gdy pralnia nie jest w użyciu.

Wiele z naszych pomysłów pralnia są łatwe DIY projektów, które można zrobić w weekend. Spojrzeć świeżym okiem na danym obszarze prania i zobaczyć, jak można uaktualnić swoje zorganizować lepiej i dodać wartość do swojego domu. Jakie są wasze ulubione pomysły, aby spróbować?

You may also like