Skip to main content

Transform piwnicy z tych twórczych pomysłów

Piwnice przechodzą renesans teraz. „Tradycyjnie, piwnice były wypełnione sekcyjne dużym ekranie telewizora, bilardem i mini lodówka dla małych przekąsek”, według Patrick Garrett, real estate broker w H & H Realty w Trussville, AL.

Jednak, jak mówi piwnicy jest teraz przejście z jaskini człowieka do pokoju rodzinnego. „Wiele domów współczesne są teraz dzieje na«wow»czynnik” Garrett wyjaśnia. Z kin do urzędów, a nawet kuchnie, domów korzystają ze swoich piwnic na drodze więcej niż składowanie.

Oto kilka pomysłowych sposobów, które można przekształcić swoje piwnicy.

Kino domowe

Można zabrać do domu hollywoodzkiego kina domowego z piwnicy. „Od masowych w domu pokoje gier rodzin do pełnowymiarową kina domowego, można spodziewać się przewymiarowane transatlantycki teatralnym o wysokiej rozdzielczości projektorów LCD, które wytwarzają wysokiej jakości zdjęć teatralnych montowane na sufitach i obrazów na całej szerokości i wysokości ścian .”Garrett mówi. Można nawet dodać maszynę do popcornu, aby zakończyć temat kina.

Wielofunkcyjna sala gier

„Kupujący są również tworzenie wielofunkcyjnych obszarów zabawy i korzystania z szerokiego wachlarza opcji oświetleniowych, aby rozjaśnić lub złagodzić atmosferę” Garrett mówi. „W mojej opinii, piwnice są nadal bardzo poszukiwany Udogodnienie do domu, nawet jeśli tylko dla luksusowych przyjęć gości i przyjaciół”. Ta piwnica Gra oferuje wiele obszarów dla gości na odpoczynek i relaks.

Domowe biuro

Nie potrzeba wiele, aby stworzyć biuro w domu w piwnicy. Stół i krzesło lub dwie to wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć ładne, spokojne miejsce do pracy bez zakłóceń.

bar piwnicy

Bar w piwnicy dodaje kolejny poziom rozrywki. W przypadku złożonych redesigns piwnicy, jest szczególnie ważne, aby planować z wyprzedzeniem. „Jeśli planujesz przebudować piwnicy, ustalić budżet z góry”, radzi JB Sassano, prezes Pan Złota rączka. Niezależnie od tego czy wykonują pracę samodzielnie lub wynajęcie profesjonalnego, mówi, że ważne jest, aby upewnić się, że każda praca spełnia przepisów lokalnych.

Piwnica apartament

Kiedy przekształcić swoją piwnicę z oddzielną sypialnią i łazienką, że jest to zachęcające, zalecić – goście mogą nie chce odejść. „Jeśli dodajesz kolejną łazienkę, trzeba będzie wynająć licencjonowanego hydraulika”, mówi Sassano. „Jeśli jesteś po prostu wzmocnienie istniejącego łazienką, niektóre farby, bardziej nowoczesny marność, nowe uchwyty, ręczniki i akcesoria mogą mieć ogromny wpływ,” mówi.

piwnica kuchnia

Garrett mówi inny trend on widząc wśród właścicieli domów jest kuchnie w piwnicy. Jeśli piwnica jest zimno, powietrze może być sączące się, według Sassano. „Zatrzymaj mokrymi rękami przed światłem płyty przełącznika lub gniazda; jeśli czujesz, powietrze, masz przeciek,”mówi. „Instalowanie uszczelki piankowe za wszystkich przełączników i punktów świetlnych można zatrzymać tych wycieków energii”. Inne sposoby, aby zwiększyć efektywność energetyczną w piwnicy to za pomocą niskiej VOC uszczelniać i piankowe taśmy wokół okien i ościeżnic, że przeciek powietrza, doradza Sassano. „Ponadto, dodać wymiata drzwi i uszczelki drzwi buta wokół progu i drzwi zewnętrznych,” mówi.

Craft i pralnia

Ta pralnia stanowi centralne miejsce na wszystko co związane pralnicze. Duża brudne odzież pomaga utrzymać pokój schludny. Półki trzymać wszystkich dostaw piorących i deska do prasowania jest z podłogi i na uboczu. Przestronna stół zapewnia dużo miejsca do spasowania pranie, a szafy zapewniają dodatkową przestrzeń dyskową.

Przyjaznych dzieciom piwnicy

Najlepszym sposobem, aby utrzymać dom schludny i czysty jest, aby dać dzieciom swoją własną przestrzeń. Pokój ten jest jasny i przestronny, z dużą ilością naturalnych elementów. „Ważne jest, aby określić zakres swojej piwnicy przebudować, ponieważ ścian nośnych odgrywają ważną rolę do konstrukcji domu na” Sassano mówi. To może być czynnikiem w jaki sposób najlepiej wykorzystać przestrzeń kiedy planują przekształcić swoje piwnicy.

Domowa siłownia

Nigdy nie będziesz mieć pretekst do nie wykonywania kiedy siłownia jest na dole w piwnicy (zwłaszcza jeśli jego wyposażone w wanny z hydromasażem!). Trwałe podłogi są ważne, gdy oddanie siłownię w piwnicy.

You may also like