Skip to main content

Práčovni nápady organizovať malé priestory

Práčovni nápady organizovať malé priestory

Práčovne sú hot spots pre zlepšenie domácnosti v týchto dňoch. Nech už je váš práčovňa je v suteréne, garáž, kuchyňa, alebo skrine – alebo máte to šťastie, že majú vyhradený práčovňa – Tieto myšlienky 10 práčovňa pomôže vytvoriť priestor, ktorý je organizovaný, až do dnešného dňa, a je tak krásne, že budete tešiť na pranie bielizne.

Kde je najlepšie miesto pre pridanie práčovňu? Zoberme si pohodlie ako prvý. Nastavte si bielizeň v blízkosti miesta, kde špinavé prádlo zbiera, alebo v blízkosti spálne, kde čisté prádlo ide. Ďalšie obľúbené lokality patrí práčovňa blízko k zadným dverám, v bahne miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, šatňa, či šatňa.

Majte na pamäti, že náhodné záplavy môže stať vo vašej práčovne oblasti. Nepriepustnými podlahami pod práčke je nevyhnutné, najmä ak vaše práčovňa sa nachádza na druhom poschodí. Dobré spôsoby, ako nepremokavé podlahy patrí pridanie plastovej fólie cez podklad, stavebné out plytkú misku pre práčky na sedenie, alebo pomocou dlaždice alebo nepremokavé vinyl pod práčkou a sušičkou.

Ďalšia vec, aby zvážila pri výbere umiestnení práčovni je hluk z vibrácií stroja. Práčky, ktoré sú umiestnené na prvom poschodí by mali byť vybavené vibračnými podložkami, ktoré tlmia hluk, ktorý nastane, keď je stroj v pohybe.

Aj keď niektoré z našich inšpirujúcich fotiek v galérii sú veľké izby, tieto myšlienky fungujú dobre pre malé práčovne a práčovne priestorov v skrini. S trochou tvorivosti a plánovanie, je užitočný a efektívny práčovňa je to možné.

Tu je zoznam pranie 10 jednoduchých nápadov práčovni, ktoré organizujú, pridanú hodnotu a zvýšiť svoj priestor.

1. Vibrant pranie Room Paint Color

Aby sa pracovná plocha práčovňa svetlé a veselé s čerstvým náterom. Paint je jednoduchý DIY spôsobom, ako aktualizovať svoj práčovňu na rozpočet. Vyberte si farebný motív, ktorý je jasný a pozdvihne náladu. Populárna maliarske farby oživiť vašu práčovňu zahŕňať živé citrusové tóny, ako sú vápenné zelené, žlté alebo oranžové. Ostrý, žiarivo biely je ďalšia čistá možnosť, ktorá dáva pokoj a vaša nálada pocit sviežosti. Nezastavujte sa stenami, tiež zvážiť, maľovanie bielizeň skrine pokoj!

2. Extra pranie Counter Space

Counter priestor je kľúčom v práčovni, aby triedenie a skladanie bielizne ľahkú prácu. Vytvorenie návrhu vlastného práčovňu pridaním počítadlo nad svojím side-by-side práčkou a sušičkou.

Ak máte na námestí zábery, pridať ostrov vašej práčovni zvýšiť pracovný priestor.

3. vstavaných skríň

Ak chcete vytvoriť high-end, vlastné práčovňu, montujeme kuchynskej linky okolo práčkou a sušičkou. Pobyt na rozpočet tým, že kúpi lacno skrine a upgrade je s kontrastnou, svetlé farby stien alebo tapetu. Odobrať staviteľ-grade hardvér a nahradiť ju na zákazku zásuviek ťahov. Všestranný a moderné zásuvka pull bude vyššej úrovne svoj štýl a môže pracovať ako uterák alebo závesným stojana.

Ak je váš rozpočet je napätý, navštíviť použitý napájací sekciu shope reštaurácie. Nerezové pracovné stoly a regály sú solídnym moderné práčovňu nápad a jednoduchú inštaláciu alternatíva vstavaných skríň.

4. Creative práčka a sušička montáže

Ak nemáte dostatok priestoru, aby sa vaše práčka a sušička bok po boku, vyskladať zvisle. To je skvelý spôsob, ako pracovať s menšie priestory a zároveň majúce funkčné práčovňu.

Ďalšie tvorivé spôsob, ako pripojiť svoj práčka a sušička ich k ich zdvihnutie z podlahy. Zvyšovanie práčky so sušičkou uľahčuje na zadnej strane tým, že eliminuje potrebu ohnúť pre nakládku a vykládku na práčku a sušičku. Vytvoriť úložný priestor v priestore pod práčkou a sušičkou. To tiež ponecháva priestor vytvoriť úložný priestor v priestore pod práčkou a sušičkou. Niektoré práčka a sušička výrobcovia ponúkajú zvýšenú skladovacie jednotky v zodpovedajúcej prístroja úpravou.

5. Zvlášť nápady prania batožiny

Nástenné skrine, plávajúce police, košíky a oblečenie bary sú všetky dobré možnosti skladovania v práčovni.

Nezabudnite pridať špinavé prádlo triediace systém pre úsporu času pri praní bielizne. Dobrým pravidlom je, že má aspoň tri špinavé prádlo priehradok pre biele alebo svetlo oblečenie a tmavé oblečenie. Nezabudnite – pýtať každého v domácnosti, aby triediť vlastné špinavé prádlo do správneho kontajnera šetrí čas.

6. upgrade Lighting

Práčovne sa často nachádzajú v tmavých alebo bez okien priestor, takže dobré osvetlenie je dôležité. Pridajte pod-skriňu osvetlenie alebo veľké, stropné svietidlo oživiť a rozšíriť priestor. Dobré osvetlenie vám tiež pomôže nájsť miesta a škvrny na bielizňou, takže môžete vopred ošetriť pred praním. Alebo ešte lepšie, pridajte kombináciu osvetlenie, ktoré zahŕňa predpripravené stropné svietidlá, prívesky a pod skrinky osvetlenie ako na obrázku vyššie.

Krásne svietidlá sú nielen praktické, ale vylepšení návrhu práčovni.

7. príslušenstva, ktoré sa skrývajú Práčovňa

Stena alebo skrinka namontovaná rozbaľovací žehliacu dosku je skvelý spôsob, ako skryť neporiadok. Najviac designy nielen skryť žehliaca doska preč, ale majú dostatok priestoru pre ukladanie železa, práčovňa a zásoby.

Nástenný sušiak na bielizeň je ďalší chytrou voľbou pre vysúšanie vzduchu jemnú bielizeň, ako je bielizeň či svetre.

8. Zaujímavé Vzorované Walls

Okrem farbou, aby vaše práčovni moderný vzhľad pridaním vizuálne záujem na stenách sa vzorom a textúry. Dva skvelé spôsoby, ako to dosiahnuť, zahŕňajú:

  • Tapeta. Vyberte si odvážne, moderné vzor v odolným voči vlhkosti, vinyl papiera, ktorý je ľahko zotrieť
  • Backsplash. Pridať Backsplash návrh high-end k vašej práčovni. Zatiaľ čo niektoré z najkrajších možnosti backsplash dlaždice môžu byť drahé, menšie práčovňu nevyžaduje veľa dlaždice vôbec

9. Multi-Purpose pranie Room Funkčnosť

Ak máte obmedzený priestor, aby vaša malá práčovňa oblasť viacúčelový priestor. Multifunkčný nápady práčovňa patria:

  • Craft izbu
  • blato room
  • Športové vybavenie komora
  • Spotrebná čistiace prostriedky komora

10. V prepočte skriňa prania Space

Jedným z najviac chytrých nápadov práčovni je previesť hala, domácu kanceláriu alebo izbu pre hostí skriňu do práčovne.

Uistite sa, že dať si dostatok regálov a pozor na dverné vôľou, takže môžete zavrieť dvere, keď je práčovňa v prevádzke nie je.

Mnoho našich myšlienok práčovni sú jednoduché DIY projekty, ktoré môžete urobiť za víkend. Zhotovovať nový pohľad na vaše práčovne oblasti a uvidíte, ako si môžete upgradovať váš organizovať lepšie a zvýšiť hodnotu vášho domova. Aké sú vaše obľúbené nápady skúsiť?

You may also like