Skip to main content

Transformácia pivnici s týmito Kreatívne nápady

Suterény sú zažíva renesanciu práve teraz. “Tradične, pivnice boli naplnené v reze obrazovkou veľký, biliardom a mini chladničkou pre malé občerstvenie,” hovorí Patrick Garrett, Realitná kancelária v H & H realít v Trussville, AL.

Avšak, on hovorí, že suterén je teraz prechádza z človeka jaskyne na rodinný pokoj. “Mnoho súčasní majitelia domov sú teraz ísť na,wow’faktor,” vysvetľuje Garrett. Sa z kín po úradoch a dokonca aj kuchyne, domov sa používajú svoje pivnice na ceste viac ako skladovanie.

Tu sú niektoré nápadité spôsoby, ktoré môžete transformovať svoje suterénu.

Domáce kino

Môžete si priniesť Hollywood domov s suteréne domáceho kina. “Z masových v domácej rodina herní na plnohodnotné domáce kiná, môžete očakávať, že predimenzované kreslo Divadelná sedenie s vysokým rozlíšením LCD projektory, ktoré produkujú divadelné kvality obrazu namontované na stropoch a obrazy plné šírky a výšky stien . “hovorí Garrett. Dalo by sa dokonca pridať popcorn stroj dokončiť tému v kine.

Viacúčelová herňa

“Majitelia domov sú tiež vytvárať viacúčelové zábavné oblastí a pomocou širokú škálu možností osvetlenia rozjasniť alebo zmäkčiť atmosféru,” hovorí Garrett. “Podľa môjho názoru, pivnice sú stále veľmi vyhľadávaným domáce vybavenie, aj keď len na luxus zábavné hostí a priateľov.” Toto suterénu herňa ponúka niekoľko oblastí pre hostí servítky a relaxovať.

Práca z domu

Neznamená to však trvať mnoho pre vytvorenie domácej kanceláriu v suteréne domu. Stôl a stoličky alebo dva sú všetko, čo potrebujete vytvoriť pekné, pokojné miesto pre prácu bez rozptyľovania.

suterén bar

Suteréne bar pridáva ďalšiu úroveň zábavné. Pri zložitých suterénnych redesigns, že je obzvlášť dôležité plánovať dopredu. “Ak plánujete pivničné prerobiť, vytvoriť svoj rozpočet v predstihu,” radí JB Sassano, prezident pán údržbár. Či už robia prácu sami, alebo najať profesionálne, hovorí, že je dôležité, aby sa ubezpečil, že každá práca spĺňa miestne vyhlášky.

suterén kúpeľňa

Keď sa zmení váš suteréne s oddelenou spálňou a kúpeľňou, ktorá je to príjemné, byť poučení – hostia nemusí chcieť odísť. “Ak pridávate ďalšie sociálne zariadenie, budete musieť najať licencovanú inštalatér,” hovorí Sassano. “Ak ste jednoducho zlepšenie existujúcej kúpeľňu, niektoré farby, modernejší márnosť, nové príslušenstvo, uteráky a doplnky môžu mať obrovský vplyv,” hovorí.

suterén kuchyňa

Garrett hovorí ďalší trend on vidí medzi majiteľov domov, je kuchyňa v suteréne. Ak váš suteréne studený, môže byť vzduch presakuje v súlade s Sassano. “Hold mokrou rukou pred vypínač doske alebo na výstupe; ak máte pocit, vzduch, máte úniku, “hovorí. “Inštalácia tesnenie penové za všetkých svetelných vypínačov a zásuviek môže zastaviť tieto úniky energie.” Iné spôsoby, ako zvýšiť svoju energetickú účinnosť v suteréne zahŕňať použitie low-VOC tesniace a penové pásy okolo okien a dverových rámov, že únik vzduchu, radí Sassano. “Tiež, pridajte dverí zákruty a tesnenie dverí topánky okolo prahu a vchodové dvere,” hovorí.

Remeslá a práčovňa

Tento práčovňa predstavuje centrálne umiestnenie pre všetko bielizeň-príbuzný. Veľký špinavé prádlo kôš pomáha udržať priestor čistý. Police držať všetkých pracích dodávok a žehliacu dosku je zo zeme a von z cesty. Priestranná tabuľka poskytuje dostatok priestoru zložiť bielizeň a skrinky poskytujú ďalší úložný priestor.

Kid-friendly suterén

Najlepší spôsob, ako udržať váš dom čistý a čistý, je dať deťom svoj vlastný priestor. Tento izba je svetlý a vzdušný, s množstvom prírodných živlov. “Je dôležité určiť rozsah pivnici prerobiť, pretože nosné steny hrajú zásadnú úlohu do svojho domova v konštrukcii,” hovorí Sassano. To môže byť faktorom v tom, ako čo najlepšie využiť priestor, kedy máte v pláne premeniť pivnici.

domáce telocvičňa

Už nikdy nebudete mať zámienku pre nevykonáva chcete do posilňovne je dole v pivnici (najmä ak jej vybavená masážna vaňa!). Trvanlivé podlahy sú dôležité pri uvedení telocvičňu v suteréne.

You may also like