Skip to main content

Suterén zdobenie nápady vytvoriť multifunkčný obytná plocha

Suterén zdobenie nápady vytvoriť multifunkčný obytná plocha

Nech už je váš suteréne je malá miestnosť alebo zaberá celé poschodie svojho domova, existuje veľa možností, pokiaľ ide o efektívne využitie priestoru. Maximalizácia efektivity tiež znamená získať čo najviac von z miestnosti, čo by mohlo znamenať vytvorenie funkčného úložisko pre zriedka používané dekorácií alebo pridaním použiteľný rodinný pokoj. Tieto suterén zdobenie myšlienky ponúknuť spôsoby, ako rozširovať, ako vy a vaša rodina žiť a využiť priestor.

Po prvé, premýšľať o tom, čo budete potrebovať z miestnosti. Chceli by ste dať do out-of-mesto návštevníkov v komfortnej izbe, pomstiť sa svojimi priateľmi, alebo vytvoriť dokonalú detskú izbu? Či už sú vaše priania a potreby, existuje mnoho zdobenie nápady, ktoré vám pomôžu, aby sa to stalo.

Suterén, však môže byť často náročnejšie priestor prerobiť, pretože je to často nedokončené miestnosti. Bez ohľadu na to, ako tmavé a predtucha svoj priestor môže byť, máme hrsť suteréne zdobenie nápady, ktoré vám pomôžu vytvoriť priestor, ktoré budete tešiť trávenie času v.

Rozhodnúť, čo rozvrhnutie funguje najlepšie

Potom, čo ste prišiel na to svoj rozpočet a ako plánujete využiť priestor, určiť pôdorys, ktorý vám pomôže vykonať ho. Ak chcete vytvoriť izba pre hostí, potom ste pravdepodobne tiež chcieť pridať kúpeľňu a budú musieť plánovať. Ak je váš priestor je veľký, môžete ho rozdeliť do niekoľkých miestností, ktoré slúžia rôzne potreby, čo sa im môže byť. Ak je to malý, stále môžete ho použiť pre viac funkcií pri správnom plánovaní.

použitia Neutrálny

Silné a výrazné farby upútajú pridaním dráma, ale tiež sa pozrieť priestor a cítiť menšie. Ich použitie v pivnici môže stropy sa zdá nižšia a steny pocit, že zatvorenie. Namiesto toho spoliehajú na svetlých neutrálnych farbách, ako je šedá, tmavošedý a biela, ktoré tvoria priestor cítia viac expanzívna. Používajú podobné farby pre väčšie kusy nábytku, ako sú police, sedacie súpravy a stoly. Pridať farbu a charakter s príslušenstvom a krytín, ako sú vankúše, závesy, koberce a vázy.

Zvoliť otvorený koncept

Ak je vaša suteréne je na menšie časti, ponechať priestor otvorený vyhnúť pridávanie stien. Definovať rôzne medzery alebo zón pomocou farby a dekor takže suterén môže slúžiť viac účely rovnako. Napríklad jedna polovica pivnici sa môže stať dospelý relaxačná zóna, ak ukotvený pohodlné sekčný, veľkú plochu koberec a osvetlenie so stmievačom prepínača. Druhá polovica môže byť plavidlo oblasť s veľkým a masívnym stolom, skladovacie regály a jasnejšie osvetlenie úloha.

Uzrieť svetlo sveta

Pivničné okná sú často menšie ako inde v dome, pretože priestor je buď čiastočne alebo úplne pod zemou. Osvetlenie budú nielen v miestnosti cítiť väčší, ale jasné svetlo vynahradí nedostatok okien. Zapustené osvetlenie šetrí priestor aj keď nemusí mať stropné priestor (alebo rozpočet), aby ju prispôsobiť. Namiesto toho použite Nástenné svietidlá, stolné lampy a stojacie lampy. Odrážať svetlo, visí zrkadlá strategicky v miestnosti.

Vytvoriť storage riešenia

Keď vaše suteréne môže mať tiež vyššiu účel, často skončí slúžiť ako všeobecný skladovací priestor. Začleniť police a skrine a uistite sa, že skladovacie jednotky ísť od podlahy až k stropu, aby zabezpečili, že ste stále najviac z vášho priestoru. Kupovať nábytok, ktorý robí dvojitú povinnosť, ako gauč s skrytého priestoru alebo stolíky so zásuvkami. Venovať jeden koniec pivnici k všeobecnému skladovanie tým, že skryje túto plochu so stenou od podlahy až k stropu pokrývajúce v farbe okolitých stien.

You may also like