Skip to main content

Prádelně nápady organizovat malé prostory

Prádelně nápady organizovat malé prostory

Prádelny jsou hot spots pro zlepšení domácnosti v těchto dnech. Ať už je váš prádelna je v suterénu, garáž, kuchyň, nebo skříně – nebo máte to štěstí, že mají vyhrazený prádelna – Tyto myšlenky 10 prádelna pomůže vytvořit prostor, který je organizovaný, až do dnešního dne, a je tak krásné, že budete těšit na praní prádla.

Kde je nejlepší místo pro přidání prádelnu? Vezměme si pohodlí jako první. Nastavte si prádlo v blízkosti místa, kde špinavé prádlo sbírá, nebo v blízkosti ložnice, kde čisté prádlo jde. Další oblíbené lokality patří prádelna blízko k zadním dveřím, v bahně místnosti, kuchyň, koupelna, šatna, či šatna.

Mějte na paměti, že náhodné záplavy může stát ve vaší prádelny oblasti. Nepropustnými podlahami pod pračce je nezbytné, zvláště pokud vaše prádelna se nachází ve druhém patře. Dobré způsoby, jak nepromokavé podlahy patří přidání plastové fólie přes podklad, stavební out mělkou misku pro pračky na sezení, nebo pomocí dlaždice nebo nepromokavé vinyl pod pračkou a sušičkou.

Další věc, aby zvážila při výběru umístění prádelně je hluk z vibrací stroje. Pračky, které jsou umístěny v prvním patře by měly být vybaveny vibračními podložkami, které tlumí hluk, který nastane, když je stroj v pohybu.

I když některé z našich inspirujících fotek v galerii jsou velké pokoje, tyto myšlenky fungují dobře pro malé prádelny a prádelny prostorů ve skříni. S trochou tvořivosti a plánování, je užitečný a efektivní prádelna je to možné.

Zde je seznam praní 10 jednoduchých nápadů prádelně, které organizují, přidanou hodnotu a zvýšit svůj prostor.

1. Vibrant praní Room Paint Color

Aby se pracovní plocha prádelna světlé a veselé s čerstvým nátěrem. Paint je jednoduchý DIY způsobem, jak aktualizovat svůj prádelnu na rozpočet. Vyberte si barevný motiv, který je jasný a pozvedne náladu. Populární malířské barvy oživit vaši prádelnu zahrnovat živé citrusové tóny, jako jsou vápenné zelené, žluté nebo oranžové. Ostrý, zářivě bílý je další čistá možnost, která dává pokoj a vaše nálada pocit svěžesti. Nezastavujte se stěnami, také zvážit, malování prádlo skříně pokoj!

2. Extra praní Counter Space

Counter prostor je klíčem v prádelně, aby třídění a skládání prádla snadnou práci. Vytvoření návrhu vlastního prádelnu přidáním počítadlo nad svým side-by-side pračkou a sušičkou.

Máte-li na náměstí záběry, přidat ostrov vaší prádelně zvýšit pracovní prostor.

3. vestavěných skříní

Chcete-li vytvořit high-end, vlastní prádelnu, montujeme kuchyňské linky kolem pračkou a sušičkou. Pobyt na rozpočet tím, že koupí levně skříně a upgrade je s kontrastní, světlé barvy stěn nebo tapetu. Odebrat stavitel-grade hardware a nahradit ji na zakázku zásuvek tahů. Všestranný a moderní zásuvka pull bude vyšší úrovně svůj styl a může pracovat jako ručník nebo závěsným stojanu.

Pokud je váš rozpočet je napjatý, navštívit použitý napájecí sekci shopu restaurace. Nerezové pracovní stoly a regály jsou solidním moderní prádelnu nápad a snadnou instalaci alternativa vestavěných skříní.

4. Creative pračka a sušička montáže

Pokud nemáte dostatek prostoru, aby se vaše pračka a sušička bok po boku, vyskládat svisle. To je skvělý způsob, jak pracovat s menší prostory a zároveň mající funkční prádelnu.

Další tvůrčí způsob, jak připojit svůj pračka a sušička je k jejich zvednutí z podlahy. Zvyšování pračky se sušičkou usnadňuje na zadní straně tím, že eliminuje potřebu ohnout pro nakládku a vykládku na pračku a sušičku. Vytvořit úložný prostor v prostoru pod pračkou a sušičkou. To také ponechává prostor vytvořit úložný prostor v prostoru pod pračkou a sušičkou. Některé pračka a sušička výrobci nabízejí zvýšenou skladovací jednotky v odpovídající přístroje úpravou.

5. Zvláště nápady praní zavazadel

Nástěnné skříně, plovoucí police, košíky a oblečení bary jsou všechny dobré možnosti skladování v prádelně.

Nezapomeňte přidat špinavé prádlo třídicí systém pro úsporu času při praní prádla. Dobrým pravidlem je, že má alespoň tři špinavé prádlo přihrádek pro bílé nebo světle oblečení a tmavé oblečení. Nezapomeňte – ptát každého v domácnosti, aby třídit vlastní špinavé prádlo do správného kontejneru šetří čas.

6. upgrade Lighting

Prádelny se často nacházejí v tmavých nebo bez oken prostor, takže dobré osvětlení je důležité. Přidejte pod-skříň osvětlení nebo velké, stropní svítidlo oživit a rozšířit prostor. Dobré osvětlení vám také pomůže najít místa a skvrny na prádlem, takže můžete předem ošetřit před praním. Nebo ještě lépe, přidejte kombinaci osvětlení, které zahrnuje předpřipravené stropní svítidla, přívěsky a pod skříňky osvětlení jako na obrázku výše.

Krásné svítidla jsou nejen praktické, ale vylepšení návrhu prádelně.

7. příslušenství, které se skrývají Prádelna

Stěna nebo skříňka namontována rozevírací žehlící prkno je skvělý způsob, jak skrýt nepořádek. Nejvíce designy nejen skrýt žehlicí prkno pryč, ale mají dostatek prostoru pro ukládání železa, prádelna a zásoby.

Nástěnný sušák na prádlo je další chytrou volbou pro vysoušení vzduchu jemné prádlo, jako je prádlo či svetry.

8. Zajímavé Vzorované Walls

Kromě barvou, aby vaše prádelně moderní vzhled přidáním vizuální zájem na stěnách se vzorem a textury. Dva skvělé způsoby, jak toho dosáhnout, zahrnují:

  • Tapeta na zeď. Vyberte si odvážné, moderní vzor v odolným vůči vlhkosti, vinyl papíru, který je snadno setřít
  • Backsplash. Přidat Backsplash návrh high-end k vaší prádelně. Zatímco některé z nejkrásnějších možnosti backsplash dlaždice mohou být drahé, menší prádelnu nevyžaduje mnoho dlaždice vůbec

9. Multi-Purpose praní Room Funkčnost

Pokud máte omezený prostor, aby vaše malá prádelna oblast víceúčelový prostor. Multifunkční nápady prádelna patří:

  • Craft pokoj
  • bláto room
  • Sportovní vybavení komora
  • Spotřební čistící prostředky komora

10. V přepočtu skříň praní Space

Jedním z nejvíce chytrých nápadů prádelně je převést hala, domácí kancelář nebo pokoj pro hosty skříň do prádelny.

Ujistěte se, že dát si dostatek regálů a pozor na dveřní vůlí, takže můžete zavřít dveře, když je prádelna v provozu není.

Mnoho našich myšlenek prádelně jsou jednoduché DIY projekty, které můžete udělat za víkend. Pořizovat nový pohled na vaše prádelny oblasti a uvidíte, jak si můžete upgradovat váš organizovat lépe a zvýšit hodnotu vašeho domova. Jaké jsou vaše oblíbené nápady zkusit?

You may also like