Skip to main content

Suterén zdobení nápady vytvořit multifunkční obytná plocha

Suterén zdobení nápady vytvořit multifunkční obytná plocha

Ať už je váš suterénu je malá místnost nebo zabírá celé patro svého domova, existuje spousta možností, pokud jde o efektivní využití prostoru. Maximalizace efektivity také znamená získat co nejvíce ven z místnosti, což by mohlo znamenat vytvoření funkčního úložiště pro zřídka používané dekorací nebo přidáním použitelný rodinný pokoj. Tyto suterén zdobení myšlenky nabídnout způsoby, jak rozšiřovat, jak vy a vaše rodina žít a využít prostor.

Za prvé, přemýšlet o tom, co budete potřebovat z místnosti. Chtěli byste dát do out-of-město návštěvníků v komfortním pokoji, pomstít se svými přáteli, nebo vytvořit dokonalou dětský pokoj? Ať už jsou vaše přání a potřeby, existuje mnoho zdobení nápady, které vám pomohou, aby se to stalo.

Suterén, však může být často náročnější prostor předělat, protože je to často nedokončené místnosti. Bez ohledu na to, jak tmavé a předtucha svůj prostor může být, máme hrst suterénu zdobení nápady, které vám pomohou vytvořit prostor, které budete těšit trávení času v.

Rozhodnout, co rozvržení funguje nejlépe

Poté, co jste přišel na to svůj rozpočet a jak hodláte využít prostor, určit půdorys, který vám pomůže jej vykonat. Chcete-li vytvořit pokoj pro hosty, pak jste pravděpodobně také chtít přidat koupelnu a budou muset plánovat. Pokud je váš prostor je velký, můžete jej rozdělit do několika místností, které slouží různé potřeby, co se jim může být. Pokud je to malý, stále můžete jej použít pro více funkcí při správném plánování.

použití Neutrální

Silné a výrazné barvy upoutají přidáním drama, ale také se podívat prostor a cítit menší. Jejich použití ve sklepě může stropy se zdá nižší a stěny pocit, že zavření. Místo toho spoléhají na světlých neutrálních barvách, jako je šedá, tmavošedý a bílá, které tvoří prostor cítí více expanzivní. Používají podobné barvy pro větší kusy nábytku, jako jsou police, sedací soupravy a stoly. Přidat barvu a charakter s příslušenstvím a krytin, jako jsou polštáře, závěsy, koberce a vázy.

Zvolit otevřený koncept

Pokud je vaše suterénu je na menší části, ponechat prostor otevřený vyhnout přidávání stěn. Definovat různé mezery nebo zón pomocí barvy a dekor takže suterén může sloužit více účelům stejně. Například jedna polovina sklepě se může stát dospělý relaxační zóna, pokud ukotvený pohodlné sekční, velkou plochu koberec a osvětlení se stmívačem přepínače. Druhá polovina může být plavidlo oblast s velkým a masivním stolem, skladovací regály a jasnější osvětlení úkol.

Vidět světlo

Sklepní okna jsou často menší než jinde v domě, protože prostor je buď částečně nebo zcela pod zemí. Osvětlení budou nejen v místnosti cítit větší, ale jasné světlo vynahradí nedostatek oken. Zapuštěné osvětlení šetří prostor i když nemusí mít stropní prostor (nebo rozpočet), aby ji přizpůsobit. Místo toho použijte Nástěnná svítidla, stolní lampy a stojací lampy. Odrážet světlo, visí zrcadla strategicky v místnosti.

Vytvořit storage řešení

Když vaše suterénu může mít také vyšší účel, často skončí sloužit jako obecný skladovací prostor. Začlenit police a skříně a ujistěte se, že skladovací jednotky jít od podlahy až ke stropu, aby zajistily, že jste stále nejvíce z vašeho prostoru. Kupovat nábytek, který dělá dvojí povinnost, jako gauč s skrytého prostoru nebo stolky se zásuvkami. Věnovat jeden konec sklepě k obecnému skladování tím, že skryje tuto plochu se zdí od podlahy až ke stropu pokrývající v barvě okolních stěn.

You may also like