Skip to main content

Transformace sklepě s těmito Kreativní nápady

Suterény jsou zažívá renesanci právě teď. „Tradičně, sklepy byly naplněny v řezu obrazovkou velký, kulečníkem a mini ledničkou pro malé občerstvení,“ říká Patrick Garrett, Realitní kancelář v H & H realit v Trussville, AL.

Nicméně, on říká, že suterén je nyní přechází z člověka jeskyně na rodinný pokoj. „Mnoho současní majitelé domů jsou nyní jít na‚wow‘faktor,“ vysvětluje Garrett. Se z kin po úřadech a dokonce i kuchyně, domů se používají své sklepy na cestě více než skladování.

Zde jsou některé nápadité způsoby, které můžete transformovat své suterénu.

Domácí kino

Můžete si přinést Hollywood domů s suterénu domácího kina. „Z masových v domácí rodina heren na plnohodnotné domácí kina, můžete očekávat, že předimenzované křeslo Divadelní sezení s vysokým rozlišením LCD projektory, které produkují divadelní kvality obrazu namontovány na stropech a obrazy plné šířky a výšky stěn .“říká Garrett. Dalo by se dokonce přidat popcorn stroj dokončit téma v kině.

Víceúčelová herna

„Majitelé domů jsou také vytvářet víceúčelové zábavné oblastí a pomocí širokou škálu možností osvětlení rozjasnit nebo změkčit atmosféru,“ říká Garrett. „Podle mého názoru, sklepy jsou stále velmi vyhledávaným domácí vybavení, i když jen na luxus zábavné hosty a přátele.“ Toto suterénu herna nabízí několik oblastí pro hosty servítky a relaxovat.

Domácí kancelář

Neznamená to však trvat mnoho pro vytvoření domácí kancelář v suterénu domu. Stůl a židle nebo dva jsou vše, co potřebujete vytvořit pěkné, klidné místo pro práci bez rozptylování.

suterén bar

Suterénu bar přidává další úroveň zábavné. U složitých suterénních redesigns, že je obzvláště důležité plánovat dopředu. „Pokud plánujete sklepní předělat, vytvořit svůj rozpočet v předstihu,“ radí JB Sassano, prezident pan údržbář. Ať už dělají práci sami, nebo najmout profesionální, říká, že je důležité, aby se ujistil, že každá práce splňuje místní vyhlášky.

Suterén koupelna

Když se změní váš suterénu s oddělenou ložnicí a koupelnou, která je to příjemné, být poučeni – hosté nemusí chtít odejít. „Pokud přidáváte další sociální zařízení, budete muset najmout licencovanou instalatér,“ říká Sassano. „Pokud jste prostě zlepšení stávající koupelnu, některé barvy, modernější marnost, nové příslušenství, ručníky a doplňky mohou mít obrovský dopad,“ říká.

suterén kuchyň

Garrett říká další trend on vidí mezi majitele domů, je kuchyně v suterénu. Pokud váš suterénu studený, může být vzduch prosakuje v souladu s Sassano. „Hold mokrou rukou před vypínač desce nebo na výstupu; pokud máte pocit, vzduch, máte úniku,“říká. „Instalace těsnění pěnové za všech světelných vypínačů a zásuvek může zastavit tyto úniky energie.“ Jiné způsoby, jak zvýšit svou energetickou účinnost v suterénu zahrnovat použití low-VOC těsnící a pěnové pásy kolem oken a dveřních rámů, že únik vzduchu, radí Sassano. „Také, přidejte dveří zatáčky a těsnění dveří boty kolem prahu a vchodové dveře,“ říká.

Řemesla a prádelna

Tento prádelna představuje centrální umístění pro všechno prádlo-příbuzný. Velký špinavé prádlo koš pomáhá udržet prostor čistý. Police držet všech pracích dodávek a žehlící prkno je ze země a ven z cesty. Prostorná tabulka poskytuje dostatek prostoru složit prádlo a skříňky poskytují další úložný prostor.

Kid-friendly suterén

Nejlepší způsob, jak udržet váš dům čistý a čistý, je dát dětem svůj vlastní prostor. Tento pokoj je světlý a vzdušný, se spoustou přírodních živlů. „Je důležité určit rozsah sklepě předělat, protože nosné stěny hrají zásadní roli do svého domova v konstrukci,“ říká Sassano. To může být faktorem v tom, jak co nejlépe využít prostor, kdy máte v plánu proměnit sklepě.

domácí tělocvična

Už nikdy nebudete mít záminku pro nevykonává-li do posilovny je dole ve sklepě (zvláště pokud její vybavena masážní vana!). Trvanlivé podlahy jsou důležité při uvedení tělocvičnu v suterénu.

You may also like