Skip to main content

11 Eco-Friendly Sienas vienības, kas sniedz Radošuma Jūsu Living Room

Projektēšana perfektu dzīvojamā istaba ir visu par atrast šo ideālu līdzsvaru starp formu, funkciju un nenotverams “IT” faktors. Izvēloties pareizo nokrāsas un dekoratīvie gabalus, ir būtiska daļa no tā visa, plaukti un skapji, kas iešūt prom putru un palīdz izveidot perfektu centrmezglu visiem jūsu izklaides vajadzībām ir arī absolūts must. Apvienojot tendenci elegants, videi draudzīgas mēbeles un pielāgojamu sekcijas, kas piedāvā kompozicionālo brīvību, tad B_Green Diena System no Alf Group sola mainīt gaisotni savā viesistabā uz visiem laikiem! Izstrādāts no unikālā “Eco Wood” , šie ekskluzīvie vienības pievienot gan tekstūru un modeli, lai telpā.

11 Eco-Friendly Sienas vienības, kas sniedz Radošuma Jūsu Living Room

Pēdējos mēnešos esam redzējuši ierašanās dažu apdullināšanas modulāro sekcijas un snazzy viesistaba displejiem, kas savukārt homeowner uz dizainera un ļaut viņam uzburt diezgan daudz jebkuru sastāvu savas izvēles. B_Green turpina šo tendenci inovāciju un pielāgotus dekori risinājumus ar tās bāzes, vienkāršā rokturiem uzglabāšanas vienībām un ekskluzīviem gabali tādiem kā SEVEN . Šīs atsevišķās moduļi var apvienot modes zemu skapji, sakrautas plauktos, pasakains grāmatplauktu un sienu sistēmas, kas apvieno dažādus atvērto un slēgto plauktiem.

Pielāgojams dzīvojamā istaba sienas vienības ar grāmatplauktu un izklaides konsoles

Pasakains apgaismojums pagriežas sienas uzstādīts plaukts uz showstopper

Krāšņs eko koka formas stilīgs un ilgtspējīgas glabāšanas plaukti

Vairāki Septiņas vienības izmanto, lai veidotu stilīgs sastāvu

Atklāta un slēgta sienu vienības un bāzes veidot izklaides vienību un dienas sistēmu

Smart B_Green dzīvojamā istaba vienības piedāvāt kompozicionālo brīvību

Vienkāršas, taisnas līnijas, tīrs dizains un rokturis-mazāk fasādēm nodrošinātu to, ka katra no vienībām lieliski iekļaujas ar gludu, mūsdienīgā stilā, ka daudzas dzīvojamās telpas, šķiet, apskāviens. Daudzpusīgā sistēma arī ļauj pilnībā izmantot vertikālo telpu piedāvājums, un jūs pat varat veikt dažas no šīm vienībām uz virtuvi, lai nodrošinātu to, ka ir dizains saskaņotība starp dažādām jomām, kas atvērta plānojuma dzīvojamā platība. Lieliska izvēle tiem, kas vēlas veidot nevainojamu mājās!

Skaista un ergonomisks viesistaba dienu sistēma no Alf

Elegants izmantošana pelēkā un zaļā viesistabā

Delicate raksts un strukturālās skaistums uzlabotu pievilkšanos sienas vienību

Karstā rozā atdzīvina radošā dzīvojamās istabas sienas vienība

You may also like