Skip to main content

Skaisti Living Room Apgaismojums Idejas

Apgaismojums dzīvojamā istaba

Dzīvojamās telpas nepieciešamas trīs veidu apgaismojums: ambient, uzdevumu, un akcentu. Apkārtējā gaisma nodrošina istaba ar vispārējo apgaismojumu, uzdevumu apgaismojums vada gaismu uz noteiktām darba zonām, un akcents gaismas izcelt konkrētus objektus. Šajās pamata prasībām, ir pasaules iespējas. Vai vēlaties kaut ko jautru, piemēram, šajā telpā no Jonathan Adler, vai kaut mērenāks, tur ir praktiski nebeidzamu piegādi viesistaba apgaismojuma idejas katrai gaumei un vidē.

Koncentrētai Assortment

Mix dažādu veidu apgaismojums, novietots dažādos punktos telpā, ir būtiska, lai radītu atbilstošu viesistabas apgaismojuma sistēmu. Kamēr pirmā lieta, jums ir tendence redzēt šajā telpā Londonas Cheyenne Terrace ir galvenais apgalvojums gaismas armatūra, ir arī trīs galda lampas, viena stāvlampa, piecas pot gaismas, un akcents gaismas griestiem uz loga pusē istaba. Viņi visi kopā rada slāņveida un spēcīgs apgaismojums shēma, bez ēnas.

Divi vienā

Kad runa ir par gaisvadu (apkārtējā) apgaismojums, tas vienmēr ir lieliska ideja, lai izmantotu divas dažādas. Šajā elegantajā viesistabā ar su Hodges Interjeri, katls gaismas nodrošina lielāko gaismas (kas izplatās pāri griestiem), bet pārejas karājās armatūru uzsver atpūtas zonu centrā telpā.

Vairāki piederumi

Lielā telpā, viena virszemes statīva var nebūt pietiekami. Vairumā gadījumu, pot apgaismojums ir labs risinājums, bet, ja padziļinājumā apgaismojums nav priekš jums ir vēl viena iespēja. Apsveriet karājas vairākas ķermeņi visā telpā, piemēram, dizainers Kari Wilbanks darīja šeit. Tās galvenais, lai padarītu šo izskatu darbs ir pieturēties pie vienkāršiem armatūru, kas ir tīras siluetus, un pakārt tos uz režģa, nevis izlases vietās visā griestiem.

griestu Accent

Apgaismojums ap perimetru griestiem var nodrošināt akcents gaismas, kā arī unikālu detaļu nav kopīgas vairumam dzīves telpu. Ne tikai akcents gaisma šajā telpā no Creative West Arhitektu akcentē arhitektūras detaļas griestiem, bet tā piebilst auru eleganci šajā sarežģītu telpu. Kad runa ir viesistaba apgaismojuma idejas, nebaidieties domāt ārpus kastes.

Apsveriet Arc

Nav griestu apgaismojums? Nekādu problēmu! Jūs joprojām varat izveidot centrālo gaismas avotu ar kuru loka grīdas lampu. Ar arkas uz šiem lukturiem veidi parasti ir diezgan augsts, lai nodrošinātu, ka neviens talants to dzirdēja, staigājot zem, bet uzskatīja izvietojums joprojām ir svarīgs. Paturiet prātā, ka šie lukturi ir diezgan moderna un vislabāk mūsdienu vidē.

skulpturālu Sconces

Padarīt drosmīgu paziņojumu ar unikālu brā. Modernie brā šajā telpā ar Disc interjers ir regulējams, kas ļauj lietotājam, lai mainītu izmēru, kā arī, kur gaisma tiek vērsta. Vēl svarīgāk, tie nodrošina unikālu, skulpturālā elements, kas nosaka modernu toni telpā.

Iebūvēts Accent

Tostarp akcents gaismas iebūvēto plauktiem ir lielisks veids, lai izceltu īpašus priekšmetus un aksesuārus. Šajā telpā no Juliette Byrne, acis nekavējoties vērsta uz izgaismots plauktos, padarot spilgti un skaisti fokusa sienu.

Visual bilance

Kaut gan tas ir jauki, ir gala tabulu abos galos dīvāna, tas ne vienmēr ir iespējams (vai vēlams). Ja tas ir gadījumā, jūs joprojām varat būt vizuāli līdzsvarotu uzdevumu apgaismojums, izmantojot galda lampu vienā pusē un stāvlampa, no otras puses, kā redzams šeit, šajā foto pieklājīgi Barbara Brown fotogrāfijas. Tādā veidā cilvēki sēž abās pusēs dīvāna saņem vienādu daudzumu gaismas.

Sajauc un savieno

Viesistabas prasa daudz dažādu gaismas avotu, bet tur nav noteikumu, ka viņi visi ir saskaņot. Paziņojums šajā telpā ar SFA Design ka lustra un brā ir klasisks, bet galda lampas ir moderni. Sajaucot veco un jauno, ir lielisks veids, kā sniegt telpa reālu sajūtu raksturu un personību, tāpēc nav jābaidās jaukt stilus un laikmetu.

Hang paziņojumu Fixture

Dzīves telpas ar augstiem griestiem var būt grūti rotā un gaismas. Lai lielākā daļa no augstiem griestiem apsvērt lielu centrālo nostiprināšanās pacelšanās paziņojuma stilā. Galvenais, lai karājas ķermeņi telpās ar augstiem griestiem, ir pārliecināties, tie ir pietiekami zems, ka viņi jūtas kā viņi ir daļa no istabas, un jums nav celms jūsu kaklu, lai uzmeklētu un redzēt. Sputnik lustra Šajā viesistabā Roberts Dana Dizains ir pietiekami liels un pietiekami zema, ka tā uzskata, tāpat kā daļa no atpūtas zonā.

Palielinātu vietu un funkcijas

Ķemmēšanas gaismas armatūra ar griestu ventilators var būt lielisks veids, kā palielināt vietu un funkciju. Kaut arī griestu ventilatori noteikti nav tik populārs, kā tas reiz bija, jo siltākā klimatā dažreiz tās ir nepieciešamas. Nevis mēģināt pārspīlēt to un uzstādot gan gaisvadu gaismas un faniem, apsveriet divu-in-one iespējas, lai palielinātu vietu. Šajā gadsimta vidum mūsdienu istabu, tad vecmodīgs griestu ventilatori fit tiesības.

Izcelt Arhitektūras detaļas

Izcelt arhitektūras detaļas ar padziļinājumā vai sloksne apgaismojums. Šajā viesistaba ar K2 Design, izsmalcinātas coffered griesti pastiprina akcentu apgaismojumam, kas vērš uzmanību uz savām skaistajām detaļām.

Jāpaļaujas uz saviem instinktiem

Kad runa ir viesistaba apgaismojuma vissvarīgākā lieta, kas jādara, ir mazliet jautri un uzticēties savas stilistiskās instinktiem. Kamēr gaismas šajā telpā no Jonathan Adler visi mazliet savvaļā, viņi strādā kopā skaisti kā daļu no šīs fun, eklektisks telpā.

You may also like