Skip to main content

Skaisti Living Rooms ar iebūvētu plaukti

Kāpēc iebūves?

Dzīvojamā istaba iebūves var pievienot stilu un personību, kā arī glabāšanu. Un tāpēc iebūves var būt paredzēti, lai apmierinātu jūsu mājsaimniecības specifiskajām vajadzībām, tad iespējas ir praktiski bezgalīgas. Šis piemērs nāk no Crisp Architects, ar fotografēšanu Rob Karosis. Ja vēlaties izveidot slēgtu uzglabāšanu, atklātu displeja laukumu, vai zvanu uzmanību konkrētām detaļām custom iebūves var piedāvāt perfektu risinājumu.

palielinātu vietu

A-karkasa mājas, var radīt noteiktus sarežģījumus, mēģinot rotā un palielinātu vietu. No sienas leņķis var apgrūtināt izmantot paneļu skapji neradot vizuālo pārtraukuma. Šajā gadījumā, pēc pasūtījuma viesistaba iebūves var sniegt lielisku risinājumu. Šeit viņi cēla visu ceļu līdz griestiem, palielinot telpu un zīmēšanas acu augšu.

Divas Tone Colour

Pielāgošana iebūvēts plauktos nav apstāties ar mērījumiem. Glezna iebūves lai tie kontrastētu vai komplimentu citas krāsas telpā ir lielisks veids, kā pievienot procentus istabu un izveidot fokusa sienu.

Keep it Classic

Tradicionālās baltās iebūves ar slēgtu uzglabāšanu apakšā un atvērta uz augšu ir tik universāls, ka viņi var ievietot tikai par jebkura stila dzīvojamā istaba. Izvēloties vienkāršu kabinets stilu nodrošinās, ka, ja jūsu gaumes mainās, un jūs nolemjat redecorate, iebūvētais ins vienmēr iederas.

izliektais Plaukti

No iebūves skaistums ir tas, ka tos var pielāgot, lai atbilstu kopējā mājas vai homeowner īpašās vajadzības. Šajā telpā no Wendt Design Group, plaukti wrap visā telpā, nodrošinot tonnu uzglabāšanas un displeja telpu. Tukša teritorija tika atstāta virs dīvāna, lai varētu brā un mākslu. Kontrastējošas krāsas izdodas izveidot koordinācijas centru vidū visiem plauktiem.

Mazāk ir vairāk

Dzīvojamā istaba iebūves nav jābūt pārāk dekoratīvas vai grezni sniegt paziņojumu. Racionalizētajā siluets vienības interjera ko Angela Bezmaksas Dizains ir pārsteidzoša savā ģeometrisko vienkāršību un palielina vispārējo mūsdienu noskaņu telpā.

Īss un Sweet

Kad runa ir viesistaba iebūves, nav nepieciešams, lai vienmēr veidot no grīdas līdz griestiem. Tādā gadījumā, ko sniegusi Orren Pickell Building Group, iebūvēti skapji, tika uzstādītas aptuveni pusceļā uz augšu sienas, zem logiem abās pusēs ir kamīns. Viņi izdodas palielināt pieejamo vietu, bet kadru fokusa punktu un nebloķē gaismu.

Iezīmējiet kolekcija

Iebūvēts plaukti nāk visas formas un izmēriem. Un viņiem nav māju tikai grāmatas. Vērtīgu kolekcijas un samērīgs piederumi var veikt centrs stadijā, kad parādās pārdomāti un izcelti ar akcentu apgaismojumu. Šis piemērs no Wilson Apgaismojums parāda to nost perfekti.

Arhitektūras Izcelt

Custom iebūves var paredzēti, lai izceltu un papildinātu arhitektūras detaļas, piemēram, šo vienu no Keith Bruns. Šeit plaukti tika uzņemti tuvu griestiem un sakrīt ar platumu no griestu arkas. Par finials augšpusē plauktos darbojas kā savienojuma spēku starp iebūves un arkas, padarot to, šķiet gandrīz kā viena vienība.

Garš un Narrow

Dažreiz mazāk ir vairāk, it īpaši telpās, kur nav daudz sienas vietas. Garš, šaurs iebūves ko apliecina Michael Abrams Design var palīdzēt kadra kamīnu un pastiprināt fokusa punktu, vienlaikus nodrošinot kādu displeja vai uzglabāšanas vietu. Accent apgaismojums palīdz izdarīt acs, kur tas ir paredzēts, lai iet.

Sāna skats

Kamēr simetrija ir dabiski pievilcīgu acs, tas ne vienmēr ir pareizā atbilde. Šajā telpā ar Portico Design, iebūvēts vienībā tika uzstādīta vienā pusē kamīns, lai māja televīziju un citus objektus. Tā vietā, kamīna pagaidām vienīgo kontaktpunktu, tas kļūst par daļu no trīsstūra formas fokusa zonā ar mākslu iepriekš karājas, un televīzijā.

Built In Sēdvietu

Termins “iebūvēto” neattiecas tikai uz plauktu. Sēdvietu var būt arī sastāvdaļa. Šī iebūvētā vienība, ko MK attīstībai, ir labākais no abām pasaulēm, ar aizvērtām skapjiem no vienas puses, un iebūvētu sēdeklis ar atvilktnēm zem otras puses.

Peldošās plauktus

Izveidot mūsdienīgu izskatu ar vienkāršu peldošās plauktiem. Datortehnikas un dekoratīvie izrotājumu trūkums saglabā izskatās tīrs, bet tumšas krāsas piebilst drāma. Iepazīties ar Valsts Street Design, piemēram, tas ir diezgan viegli atkārtot, izmantojot gabalu koka griezuma izmēra, bet, lai iegūtu izskatu, lai pārliecinātos gleznot aizmugurējās sienas līdzīgu krāsu plauktos.

Padomājiet Ārpus Wall

Iebūves ne vienmēr ir jābūt pret sienu. Dažreiz tie var iekļaut citās telpā tādā veidā, kas padara daudz nozīmē. Šie plaukti, kas ir iebūvētas kāpnes ir lielisks telpas izmantošanu, ko Avenue B Developments. Tie nav uzlikt pārējās telpas un sniedz plašas uzglabāšanas grāmatām un aksesuāri.

Frills Iebūvēts Ins

Dažreiz vienkāršība ir vislabāk. Šie bez frills, bezrāmju iebūves ar Memar Arhitektu Inc sniedz daudz uzglabāšanas laikā pastiprinot mūsdienu estētiku. Ar tīras līnijas nodrošina jauku kontrastu uz izliektās līnijas mēbeles, kas ir svarīgi, lai radītu sajūtu dziļumā.

You may also like