Skip to main content

Amazing Farmhouse-Style Living Room padomi

Farmhouse Style Explained

Ar nod uz pagātni, bet stingri stāda šajā, lauku stila mājas dizains piedāvā modernu veidu, lai panāktu mūžīgas iestatījumu. Un, neskatoties uz kopīgas īpašības, piemēram, izmantojot neitrālas krāsas un organiskas vielas-šodienas zemnieku stila iekļauti arī mūsdienu atjauninājumus, padarot to pievilcīgu iespēju visiem māju īpašniekiem veidiem. Ja jūsu dzīvojamā istaba ir nepieciešama atjaunojam, iekļaut dažus izmaiņas atvērt koncepciju šeit, klēts durvis, tur, lai izskatās, ka ir tālu no viens izmērs der visiem.

Open-Concept Farmhouse Living Room

Ērta atvērta jēdziens lauku viesistaba

Farmhouse stils ne vienmēr ir jāmeklē laucinieks. Patiesībā, daudzi homeowners lietojat turn-of-the-gadsimta mājas un atverot interjera lai saprastu dabisko gaismu savā telpā. Šis numurs ar Jennifer Robbins Interjeri rāda, cik atvērta koncepcija dzīvojamā un ēdamistabas zonas, komplektā ar stikla paned sienu, modernizē tradicionālo slēgtu-in pieeju. Ērtas mēbeles, rūpniecības gaismas ķermeņi, un vertikālā shiplap dot šo vietu lauku māja liekas, ka ir nevis pār-the-top.

Eclectic Farmhouse Living Room

Krāsains un ecletic lauku dzīvojamā istaba

Farmhouse stils ir ļoti pielāgojama, un to var viegli kombinēt ar daudzām citām mājas dekoru tendences. Art Deco spoguļu un mobilo nokrāsas pāri gan ar horizontālu shiplap un persiešu paklāju, lai padarītu šo viesistaba ar Judith Balis Interiors gan tradicionālo un pārejas. Pievienot modernu dīvāns un kafijas galds tīru izskatu, kas ir pievilcīgi ar acīm.

Reģenerētas koksnes Griestu Living Room

Farmhouse dzīvojamā istaba ar akmens sienām atgūti koka griesti

Iekļaujot organiskās būvniecības materiālus interjera telpu ļauj telpā runāt sevi. Šajā numurā Kelly un Co Design rāda, kā izmantot lauku mājas būvniecības elementi valstī akmens māja. Aptvert sākotnējos atribūtus kosmosa patīk pakļauti mūra un koka griestiem ļauj kombināciju faktūras uz acs nolaisties uz. Tad vienkārši dekori un apdare modernizēt telpu.

Tradicionāls Farmhouse Living Room

Klasisks tradicionālā lauku stila dzīvojamā istaba

Farmhouse stils ir visu par nepiespiestā vienkāršību un komfortu. Tātad, jums nav iet liels ar izpūstas griestiem un dārgiem materiāliem nagu izskatu. Šajā numurā projektējis Bartlett, izvēlas komfortu nekā atklātā, gaisīgu noskaņu. Zemie griesti nes siltumu, lai aukstā ziemas vakarā un atviegloti, bet elegants, mēbeles piedāvā “izlietne tiesības” sajūtu. Atjauninātais klēts valde kamīns, komplektā ar Meliorētā kokmateriāli, turklāt akcentē tradicionālo raksturu telpā.

Vienkrāsas Farmhouse Living Room

Tīrs un svaigs lauku viesistaba vienkrāsas

Mūsdienīga stila dzīvojamā istaba var pārveidot šiks farmhouse atpūtu, iekļaujot shiplap ap kamīnu, reģenerēts koka sijas, un toņu mēbeles un aksesuāri. Faktiski gandrīz visas istabas (jā, pat tiem, ar 80 VIBE), var tikt dota lauku saimniecībā nojauta, pievienojot tikai dažas detaļas. Šī modernā lauku dzīvojamā istaba, no dizainers Sophie Metz ir gan sarežģīta un ērts.

Rūpniecības Farmhouse Living Room

Farmhouse dzīvojamā istaba ar rūpniecības malu

Par farmhouse stila vienkāršība var diezgan viegli veikt rūpniecības pagriezienu. Šajā viesistaba no Risinger & Co ļauj telpā ir arhitektūras detaļas, lai izceltos, un pēc tam papildina tos ar modernām mēbelēm, metāla barstools, un ir pakļauti plīts cauruli. Govs paklājs piebilst Rietumu justies kā bezšuvju maisījums divi stili stādās.

Mūsdienu Farmhouse Living Room

Farmhouse ar mūsdienīgu arhitektūru un mēbelēm

Neskatoties uz nostalģija bieži saistīta ar zemnieku stila cienītājiem mūsdienu dizaina noteikti joprojām var gūt labumu no tās labākās īpašības. Veikt šo mūsdienu lauku saimniecībā viesistaba ar Northworks arhitekti un plānotāji, piemēram. Ar mēlītes un rievas griesti saka “lauku”, bet mēbeles un atvērtā koncepcija telpa ir kaut kas, bet.

Jaunais Būvniecības Farmhouse Living Room

Jaunas mājas ar lauku stila arhitektūras

Māja nav jābūt vēsturiska apskāviens tradicionālo lauku saimniecībā stilu. Šī nesen uzcelta māja projektējis Tom Meany arhitekts ietver iezīmes, piemēram, ar siju griestiem, stiklotas logi un liels akmens kamīns, lai izveidotu mūsdienīgu mājas ar ērtības klasisko lauku.

Celt ārā

Dzīvojamā istaba mūsdienu lauku mājā ar nolokāmu sienu

Savienojums ar dabu, ir atkārtoti tēma mūsdienu lauku māju dizains. Šajā viesistaba no Džozefa Farrell arhitektūras iezīmes salokāms sienu logu meld iekšējo telpu ar āra terasi. Organiskie elementi, piemēram, džutas paklāja un dzīvie augi tālāk veido dzīvojamā platība, kas jūtas brīvi un neierobežoti ar nojauc in ar out.

Izmantot Shiplap

Ģimenei draudzīga lauku dzīvojamā istaba ar shipslap

Tā koksne tika izmantota tik lielus lauku mājas no pagātnes, shiplap paneļiem ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā celt stilu jaunās mājās. Uzstādot izvēlēties dēļi, kas ir nicks un skrāpējumiem, jo ​​tās atkārtot izskatu ilggadējo izmantošanas un izraisīt sajūtu vēsturi. Šajā telpā ar Atjaunot Properties, tad iekrāso koka kamīnu Mantle kompensē shiplap izveidot kontrastējošas justies.

Pievienot Farmhouse krāsu

Pale Blue Farmhouse Living Room

Gaismas un svaiga krāsu palete vienmēr ir laba izvēle lauku stila numuros. Bet jūs ne vienmēr jādodas balta. Tā vietā, ir iestrādāts gaiši zils uz telpām caur apvalku un grāmatplauktu akcentiem. Buffalo Kokmateriāli ilustrē šo krāsu izvēle, apvienojot to skaisti ar baltu mēbelēm un gaismas koka apdari. Gaiši pelēks un siltu auzu strādāt arī vienkāršu un nesarežģītu izskatu.

Iekļaut Authentic Features

Klasisks lauku stila iekļaut Autentiski funkcijas

Daļa, kas padara lauku saimniecībā stils tik pievilcīgi ir komforts, kas nāk no gabaliņiem vēsturi. Tātad, kāpēc tās ierobežot? Šī dzīvojamā telpa ir piepildīta ar antiquey izrotājumu piemēram, grūtībās nonākušu mēbeles, tradicionālās lauksaimniecības krēsliem, vistas stieples skapjiem. Pārlūkot īpašuma pārdošanas un krāmu tirgiem reāls darījums, vai veikala jaunu aksesuāru, ka apskāviens lauku estētiku.

Pievienot Bārkšu Sofa

Rustic stila dzīvojamā istaba ar šūtām dīvānu

Kurš saka, lauku dzīves nevar piedāvāt mājienu luksusa? Spēlējoties ar dekoru, varat sarīkot tradicionālo istabu izskatīties gan ērts un pielāgota. Šajā lauku dzīvojamā istaba ar avota telpa pāriem klasiskie elementi ar elegantu šūtām dīvāns negaidīts (bet ļoti laipni) izsmalcinātība.

Izmantot Barn Durvis

Barn durvis dot jebkurai telpai tradicionālo lauksaimniecības justies. Plus, viņi lieliski telpu noguldītājiem mazām telpām, un to var viegli sadalīt atvērta plānojuma stāva plānu. Dažos gadījumos, divi klēts durvis ir pat labāk nekā viena! Šajā neparasti formas telpa, pieklājīgi Edward Ira Schachner, izmanto kūts durvis komplimentu kamīnu un pastiprināt lauku mājas izskatu.

 

You may also like