Skip to main content

11 Eco-Friendly Wall üksuste Tooge Loovus elutoas

Projekteerimine täiuslik elutuba on kõike leida, et ideaalne tasakaal vormi, funktsiooni ja tabamatu “see tegur. Kuigi õigete toonid ja dekoratiivsed tükki on oluline osa see kõik, riiulid ja kapid, mis Popsia jama ja aitab luua täiuslik sõlmpunkt kõik oma meelelahutus vajadustele on ka hädavajalik. Ühendame trendi elegantne keskkonnasõbralik mööbel ja kohanemisvõimeline seina ühikut, mis pakuvad kadreerimisvabadust on B_Green Day süsteemi alates Alf Group tõotab muuta õhkkond elutoas igavesti! Meisterdatud unikaalne “Eco Wood” , need eksklusiivne üksusi lisada nii tekstuuri ja mustriga ruumi.

11 Eco-Friendly Wall üksuste Tooge Loovus elutoas

Viimase paari kuu jooksul näinud saabumist mõned uimastamise modulaarne seina ühikut ja snazzy elutuba näitab, et keera majaomanik viiakse disainer ja lubada tal võluda päris palju tahes kompositsiooni omal valikul. B_Green jätkub see trend innovatsiooni ja kohandatud kujundusest lahendusi oma alused, tavaline käepidemeta mäluseadmed ja eksklusiivne tükki nagu SEITSE . Need üksikud moodulid võib kombineerida moe madal kapid, laotud riiulid, vapustav raamatukapid ja seina süsteemid, mis ühendavad erinevaid avatud ja suletud riiulid.

Kohandatav elutuba seina ühikut raamatukapid ja meelelahutus konsoolid

Fabulous valgustus lülitub seina paigaldatud riiul viiakse showstopper

Imeilus ökoloogiliselt puit kujundab stiilne ja säästva riiulid

Mitu Seitse ühikud kujundada stiilne koostis

Avatud ja suletud seina ühikut ja alused kujundada meelelahutus seade ja päeval süsteemi

Smart B_Green elutuba üksused pakuvad kadreerimisvabadust

Lihtne, sirgjooned, puhas disain ja hakkama-vähem rindel tagada iga üksuse sobib suurepäraselt klanitud, kaasaegne stiil, et paljud elutuba tunduvad omaks. Mitmekülgne süsteem võimaldab teil täiel määral kasutada vertikaalset ruumi pakkumisi, ja saate isegi läbi mõne nende üksuste kööki, et tagada seal on disain sidusust erinevate valdkondade avatud planeeringuga elutuba. Ideaalne valik neile, kes soovivad kujundada täiuslik kodu!

Ilus ja ergonoomiline elutuba päeval süsteemi Alf

Elegantne kasutamine hall ja roheline elutoas

Delicate muster ja tekstuuri ilu atraktiivsuse parandamiseks seina ühikut

Erkroosa elavdab loominguline elutuba seina üksus

You may also like