Skip to main content

Ilus Elutuba Valgustus Ideed

Valgustus Elutuba

Elutoad nõuavad kolme tüüpi valgustus: ambient, ülesanne ja aktsent. Ümbritsev valgus annab ruumi üldine valgustus, kohtvalgustus suunab valguse teatud töö tsoonid ja aktsent tuled tuua konkreetsed objektid. Neis põhinõuded on maailma võimalusi. Kas soovite midagi lõbusat niimoodi ruumis Jonathan Adler, või midagi veel tagasihoidlik, seal on peaaegu lõputu pakkumise elutuba valgustus ideid igale maitsele ja seadistus.

Jõuline Sektsioonkarbid

Mix erinevate valgustus, mis on paigutatud eri kohtades ruumis, on oluline luua õige elutuba valgustus kava. Kuigi esimene asi, mida kipuvad vt selles toas Londoni Cheyenne Terrass on keskne avalduse põhjal võistluskalendri, on ka kolm laualambid, üks põrandalamp, viis pot tuled, ja aktsendiga valguse laes akna poole tuba. Nad kõik ühendada, et luua kihiline ja jõuline valgustus kava, tasuta varje.

Kaks ühes

Kui tegemist on õhuliini (ümbritseva) valgustus, see on alati hea mõte kasutada kahte erinevat liiki. Selles elegantses elutoast Su Hodges Interjöörid, pot tuled annavad enamus valgust (mis on levinud kogu lagi), samas üleminekuaja rippus võistluskalendri rõhutab istumisnurk keset tuba.

mitu valgustusseadmete

Suures toas ühe õhuliini võistluskalendri ei pruugi olla piisav. Enamikul juhtudel, pot tuled on hea lahendus, kuid kui süvistatavad valgustid ei ole teie jaoks on veel üks võimalus. Mõtle rippuvad mitu inventar kogu tuba, nagu disainer Kari Wilbanks tegid siin. Nad võti muutes selle välimus töö on jääda üsna lihtne inventar, mis on puhas siluetid ja riputada neid ruudustik mitte juhuslikult laigud kogu lagi.

Lakke Accent

Valgustus ümber perimeetri ülemmäära võib pakkuda aktsentvalguse samuti unikaalne detail ei ühine enamikule elutuba. Mitte ainult ei aktsentvalguse selles ruumis Creative West Arhitektid rõhutavad arhitektuursed detailid ülemmäära, kuid see lisab aura elegantsi seda arenenud ruumi. Kui tegemist on elutuba valgustus ideid, ärge kartke mõelda väljaspool kasti.

Vaatleme Arc

Nr laelambid? Pole probleemi! Saate siiski luua keskne valgusallikat kaar põrandalamp. Kaared seda tüüpi lambid on üldiselt üsna kõrge, tagades, et keegi kogeb oma kuulnud, kui jalgsi all, kuid leidis, paigutus on endiselt oluline. Pea meeles, et need lambid on üsna kaasaegne ja töötab kõige paremini kaasaegse seaded.

skulpturaalne Sconces

Tee julge avalduse unikaalse sconces. Kaasaegne sconces selles tuba Disc Interjöörid on reguleeritavad, mis võimaldab kasutajal muuta suurust, samuti kus valgus on suunatud. Veelgi tähtsam on, et nad pakuvad ainulaadse, skulpturaalne element, mis määrab kaasaegne toon ruumi.

Sisseehitatud Accent

Sealhulgas aktsent tuled sisseehitatud riiulid on suurepärane võimalus rõhutada erilist objektid ja tarvikud. Selles ruumis Juliette Byrne, silma kohe juhitakse põlema riiulid, muutes helge ja ilus fookuskaugus seina.

Visual Balance

Kuigi see on tore on end laua mõlemas otsas diivan, see ei ole alati võimalik (või eelistada). Kui see on nii saad veel visuaalselt tasakaalustatud kohtvalgustus kasutades tabeli lamp ühel küljel ja põrandalamp teiselt nagu näha siin foto viisakalt Barbara Brown Fotograafia. See, kuidas inimesed istuvad mõlemale poolele diivan saada võrdse koguse valgust.

Mix and Match

Elutoad vajavad palju erinevaid valgusallikaid, kuid seal ei ole reegel ütleb, et nad kõik on sobitada. Teate selles tuba SFA Design et lühter ja sconces on klassikaline, kuid laualambid on kaasaegsed. Segamine vanade ja uute on suurepärane võimalus anda tuba tõelist iseloomu ja isikupära, nii et ärge kartke segada stiile ja ajastuid.

Hang avaldus võistluskalendri

Elutoad kõrgete lagedega võib olla raske kaunistada ja valgust. Et kõige paremini kõrge lagi kaaluda suur keskne kinnistumine take-teate stiilis. Võti ripub inventar kõrgete lagedega toad on veendumaks, et nad on piisavalt madal, et nad tunnevad, nagu nad osa ruumi ja sa ei pea tüve oma kaela otsida ja neid näha. Sputnik lühter selles elutuba Robert Dana Design on piisavalt suur ja piisavalt madal, et tundub, nagu osa istumisnurk.

Suurenda Space and Function

Kammimine valgusti laeventilaator võib olla suurepärane viis, kuidas maksimeerida ruumi ja funktsiooni. Kuigi laeventilaatorid ei ole kindlasti nii populaarne kui nad kunagi olid, soojemas kliimas nad on mõnikord vajalik. Selle asemel üritab üle pingutage ja paigaldus nii õhuliini tuled ja fännid leiavad kaks-ühes võimalusi maksimeerida ruumi. Selles sajandi keskpaiga kaasaegne tuba, vanamoodne laeventilaatorid sobi õigus.

Tõstke arhitektuursed detailid

Tõstke arhitektuursed detailid süvistatud või Loisteputkivalaistus. Selles elutuba poolt K2 Design, peen kasseteeritud laed ilmestab aktsent valgustus, mis nõuab tähelepanu oma kauni üksikasju.

Usalda oma instinkte

Kui tegemist on elutuba valgustus kõige olulisem asi, mida teha on natuke nalja ja usalda oma stiili instinktid. Kuigi tuled selles ruumis Jonathan Adler on kõik veidi metsik, nad töötavad koos ilusti osana lõbusas eklektiline ruumi.

You may also like