Skip to main content

Amazing Farmhouse-Style Elutuba Tips

Farmhouse Style Explained

Mis tukkuma varem, kuid kindlalt istutatud Praegu talumaja stiilis kodu disain pakub trendikas viis saavutada ajatu seade. Ja vaatamata ühiste tunnuste moodi kasutamine neutraalsed värvid ja orgaanilisi aineid-tänapäeva talumaja stiilis hõlmab ka kaasaegse uuendused, mistõttu on ahvatlev võimalus kõigi homeowners. Kui teie elutuba vajab ümberkorraldamine, lisada mõned muudatused avatud mõiste siin, ait uksi-for pilk see kaugeltki üks suurus sobib kõigile.

Avatud Concept Farmhouse Elutuba

Mugav avatud mõiste talumaja elutoas

Farmhouse stiili ei pea alati otsima maamees. Tegelikult paljud majaomanikud võtate turn-of-the-sajandi kodudes ja avamine interjööri heita loomulikku valgust oma ruumi. See tuba Jennifer Robbins Interjöörid näitab, kuidas avatud mõiste elu- ja söögituba, koos klaasiga ruuduga seina, modernizes traditsioonilise suletud suunas. Mugav sisustus, tööstus valgustid ja vertikaalne shiplap anda seda ruumi talumaja tunne, et ei ole üle-top.

Eclectic Farmhouse Elutuba

Värvikad ja ecletic talumaja elutoas

Farmhouse stiil on väga kohanemisvõimeline ja saab kombineerida kergesti paljude teiste kodu kujundusest suundumusi. Art déco stiilis peegel ja raku tooni paar hästi horisontaalne shiplap ja Pärsia vaipa teha seda elutuba Judith Balis Interjöörid nii traditsioonilisi kui ka üleminekuperioodi. Lisa kaasaegne diivan ja kohvilaud puhta ilme, mis on ahvatlev silma.

Reclaimed Puit lakke Elutuba

Farmhouse elutuba kiviseinad taastatud puidust lagi

Sisaldavad orgaanilised ehitusmaterjalide siseruumi võimaldab ruumi räägivad enda eest. See tuba Kelly ja Co Design näitab, kuidas kasutada talumaja konstruktsioonielemendid riigis kivi maja. Omaks originaal atribuutide ruumi-nagu avatud kivisein ja puidu laeni võimaldab kombinatsiooni tekstuurid silma maa. Siis on lihtne sisekujundus ja sisustus moderniseerida ruumi.

Traditsiooniline Farmhouse Elutuba

Classic traditsioonilise talumaja stiilis elutuba

Farmhouse stiil on kõike lõdvestunud lihtsus ja mugavus. Niisiis, sa ei pea minema suur puhutud läbi lagede ja kalleid materjale küünte välimus. See tuba, kujundas Bartlett, teenusepaketi valinud mugavuse üle avatud, õhuline tunne. Madala laed tuua soojust külma talve õhtul ja lõdvestunud, kuid elegantne, sisustus pakkuda “valamu paremal” tunne. Värskendatud ait pardal kamin, koos taastatud puit, tugevdab veelgi traditsioonilist laadi tuba.

Monokroomseid Farmhouse Elutuba

Puhas ja karge talumaja elutuba monokromaatilise

Kaasaegne stiilis elutuba saab ümber šikk talumaja taganema kaasates shiplap ümber kamin, taastatud puidust talad ja tonaalne mööbel ja tarvikud. Tegelikult peaaegu igasse ruumi (jah, isegi need, kellel on 80-ndate vibe) võib anda talumaja elegantsi, lisades vaid mõned detailid. See kaasaegne talumaja elutoas disainer Sophie Metz on nii keerukas ja mugav.

Industrial Farmhouse Elutuba

Farmhouse elutuba tööstus serva

Lihtsus talumaja stiilis saab üsna lihtsalt võtta tööstuslik pööre. See elutuba alates Risinger & Co. võimaldab ruumi arhitektuuri detailid välja paistma, ja seejärel täiendatakse neid kaasaegne mööbel, metallist barstools ja katmata ahjutoru. Lehmanaha vaip lisab Western tunne, nagu õmblusteta segu kaks stiilid esitleb ennast.

Kaasaegse Farmhouse Elutuba

Talumaja kaasaegse arhitektuuri ja mööbel

Vaatamata nostalgia seostatakse sageli talumaja stiilis, kes armastavad kaasaegne disain on kindlasti veel ära oma parimad omadused. Võtke see tänapäeva talumaja elutoast Northworks arhitektid ja planeerijad, näiteks. Keele-soon laed öelda “talumaja”, kuid mööbel ja avatud mõiste ruumi on kõike.

Uus Ehitus Farmhouse Elutuba

Uus kodu talumaja stiilis arhitektuuri

Maja ei pea olema ajalooline omaks traditsioonilise talumaja stiilis. See vastvalminud kodu kujundas Tom Meany Arhitekt sisaldab tunnuseid nagu taladega lagi, ruuduga aknad ja suur kivi kamin luua kaasaegne kodu mugavustega klassikaline talumaja.

Tooge väljas

Elutuba kaasaegses talus kokkupandava seina

Ühendustee milline on korduv teema kaasaegses talus disain. See elutuba Joseph Farrell Arhitektuur pakub kokkupandav seina aknad sulanduvad siseruumi väliterrassil. Orgaanilised elemente nagu džuut vaipa ja elustaimed veelgi esindavad elutuba, mis tunneb vaba ja piiramatu hägustades sisse out.

Kasuta Shiplap

Peresõbralik talumaja elutuba shipslap

Kuna puit kasutati nii suuri talud mineviku, shiplap puitpaneelid on üks lihtsamaid viise tuua stiilis uutesse kodudesse. Paigaldamisel valida lauad, mis on täkkeid ja kriimustuste, kuna nad imiteerida välimuse kauaaegne kasutamine ja tekitada tunde ajalugu. Selles ruumis poolt Renew omadused, värvitud puit kamin mantlit korvab shiplap luua kontrastset tunne.

Lisa Farmhouse Värvus

Helesinine Farmhouse Elutuba

Kerge ja värske värvi palett on alati hea valik talumaja stiilis tube. Aga sa ei pea alati minema valge. Selle asemel, Lisada helesinine arvesse ruumid läbi vahevöö ja raamatukapp aktsendid. Buffalo saematerjal näide selle värvi valik, kombineerides seda ilusti valge mööbel ja heledast puidust viimistlusega. Helehall ja soe kaerahelbed toimivad hästi ka lihtsa ja lihtne välimus.

Lisada Autentne Omadused

Classic talumaja stiilis Lisada Autentne Omadused

Osa sellest, mis teeb talumaja stiilis nii ahvatlev on mugavalt mis pärineb tükki ajalugu. Miks piirata neid? See elutuba on täis antiquey kaunistustest nagu õnnetud mööbel, traditsiooniline talu toolid ja kana traadi kapid. Sirvi kinnisvara müük ja kirbu turud tõeliseks katsumuseks, või poes uue tarvikud, mis omaks talumaja esteetiline.

Lisa Tufted Sofa

Maamees stiilis elutuba karvastatud diivan

Kes ütleb talumaja elada ei saa pakkuda vihje luksus? Mängides dekoratsioon, saate lavale traditsiooniline tuba vaatama nii mugav ja kohandatud. See talumaja elutoast Allika Room paari klassikaline elemendid elegantne karvastatud diivan ootamatu (kuid väga teretulnud) rafineeritumalt.

Kasuta Barn Doors

Barn uksed anna ruumi traditsiooniline talu tunne. Plus, nad suure ruumi hoiustajatele väikestele rühmadele ja kergesti jagage avatud mõiste korruse plaan. Mõnel juhul kaks ait uksed on isegi parem kui üks! See ebatavalise kujuga ruumi, viisakalt Edward Ira Schachner kasutab ait uksed kompliment kamina ja tugevdada talumaja ilme.

 

You may also like