Skip to main content

Ilus Living Rooms sisseehitatud riiulid

Miks Sisseehitatud Ins?

Elutuba sisseehitatud ins saab lisada stiili ja isikupära samuti ladustamise. Ja kuna sisseehitatud ins saab eesmärk on rahuldada oma majapidamises erivajadustele, valikud on praktiliselt lõputu. See näide pärineb Crisp Arhitektid, fotograafia Rob Karosis. Kui soovite luua suletud ladustamise, avatud ekraani ala, või juhivad tähelepanu konkreetsete üksikasjade kohandatud sisseehitatud ins võib pakkuda ideaalne lahendus.

Suurenda Space

A-raam maja võib tekitada teatud tüsistuste, kui nad püüavad kaunistada ja maksimeerimise ruumi. Nurk seinad võib raskendada kasutada Paneelmaja kapid tekitamata visuaalne pausi. Sel juhul custom elutuba sisseehitatud ins võib pakkuda suurepärane lahendus. Siin nad toodi kõik viis kuni lakke, maksimeerides ruumi ja joonistus silma ülespoole.

Kaks Tone Värvus

Kohandamine sisseehitatud riiulid ei pea lõpetama mõõtmisi. Maali sisseehitatud ins, et nad vastanduvad või kompliment muud värvid ruumis on suurepärane võimalus lisada huvi ruumi ja luua fookuskaugus seina.

Hoidke see Classic

Traditsiooniline valge sisseehitatud ins suletud ladustamise põhjale ja pealt avatud on nii mitmekülgne, et nad mahub peaaegu iga stiili elutuba. Parim lihtne kapis stiilis tagab, et kui teie maitsele muuta ja te otsustate remont jssk, sisseehitatud ins alati mahtuda.

Wraparound Riiulid

Ilu sisseehitatud ins on see, et neid saab kohandada vastavalt kodune või majaomanik erivajadustele. Selles ruumis Wendt Design Group, riiulid wrap kogu ruumi, pakkudes tonni säilitamiseks ja väljapanekuks ruumi. Tühja ala jäeti eespool diivan võimaldada sconces ja kunsti. Kontrastset värvi õnnestub luua keskpunktiks keset kõik riiulid.

Vähem on rohkem

Elutuba sisseehitatud ins ei pea olema liiga dekoratiivsed või ehitud teha avaldus. Sujuv siluett üksuse sisekujunduse Angela Tasuta Design silmatorkav selle geomeetriline lihtsus ja suurendab üldist kaasaegne tunne tuba.

Lühike ja selge

Kui tegemist on elutuba sisseehitatud ins, ei ole vaja alati ehitada maast laeni. Sel juhul tehtud Orren Pickell Building Group, sisseehitatud kapid olid paigaldatud umbes poolel teel seina, all akende kummalgi pool Mantel. Nad suudavad maksimeerida ruumi samas raamimine keskpunktiks ja ei blokeeri valguses.

Tõstke kollektsiooni

Sisseehitatud riiulid on igas kujus ja suuruses. Ja nad ei pea pidama ainult raamatuid. Kallihinnaline kogud ja vormikas tarvikud saab lavalaudadel kui kuvatakse mõtlikult ja esiletõstetud aktsent valgustus. See näide Wilson Valgustus näitab see välja täiesti.

Arhitektuuri Highlight

Custom sisseehitatud ins saab eesmärgiks tuua esile ja täiendada arhitektuursed detailid, nagu see üks Keith Bruns. Siin riiulid võeti lähedalt lakke ja sobivad kuni laiused lae kaared. Finials ülaosas riiulid toimida ühendavad jõud vahel sisseehitatud ins ja kaared, mis laseb neid paista peaaegu ühe ühiku.

Kõrge ja kitsas

Vahel vähem on rohkem, eriti ruumides, kus ei ole palju seina ruumi. Tall, kitsendada sisseehitatud ins nagu näitas Michael Abrams Design aitab raami kamin ja tugevdada keskpunktiks pakkudes samas mõned ekraani või ruumi. Accent valgustus aitab juhtida silma, kus see peaks minema.

Külgvaade

Kuigi sümmeetria on loomulikult ahvatlev silma, see ei ole alati õige vastuse. Selles ruumis poolt Portico Design, sisseehitatud paigaldati ühel pool mantel maja televisiooni ja muude esemetega. Selle asemel, et kamin on ainus keskpunktiks, muutub see osa kolmnurgakujuline fookuskaugus ala asjatundja rippuvad eespool ja televisioon.

Ehitatud istmeplaanide

Termin “sisseehitatud” ei viita ainult riiulid. Istmed võib olla ka osa. See sisseehitatud seadme poolt tehtud MK Development on parim nii maailmad, suletud kapid ühel küljel ja sisseehitatud iste sahtlitega all teiselt.

Floating Riiulid

Loo kaasaegse ilme lihtne ujuva riiulid. Puudumine riistvara ja dekoratiivsed kaunistustest hoiab välimuse puhas, samas kui tumedat värvi lisab draama. Pilk State Street Design nagu see on üsna lihtne imiteerida kasutades puitdetailide mõõtu kuid välimust saada, et olla kindel, et maalida tagaseina sarnast värvi riiulid.

Mõtle väljaspool Wall

Sisseehitatud ins ei pea alati olema vastu seina. Mõnikord saab neid lisada muid valdkondi ruumi nii, et teeb palju mõttekam. Need riiulid, mis on ehitatud trepp on suurepärane kasutamise ruumi Avenue B arengud. Nad ei pane ülejäänud ruumi ja annab rohkesti ladustamise raamatuid ja tarvikuid.

Nr Frills Sisseehitatud Ins

Mõnikord lihtsus on parim. Need ei Põhi, raamita sisseehitatud ins poolt Memar Arhitektid Inc pakkuda palju ladustamise, tugevdades samal ajal kaasaega. Puhtad jooned annavad kena Erinevalt ringjoont mööbel, mis on oluline luua tunde sügavust.

You may also like