Skip to main content

12 Dynamic Elutuba kompositsioonide Mitmekülgne Wall Unit Systems

Viimastel aastatel on empaatiline üleminekut vana, suletud elutuba disain elutuba koos avatud korruse plaan, mis kutsub koostoime erinevate ruumid. Kuigi avatud planeeringuga elutuba on palju kasu, kuid see loob ka oma unikaalne kogum disaini probleeme. For starterid, peate selgelt piiritleda iga ala vaatamata köök ja söögituba näida loomulik jätk eluruum. Uus Motus elutuba kompositsioonid alates Scavolini saada see ja palju muud teha lihtsalt. Kujundanud Vittore Niolu need kohandatavad elutuba kujundused tulevad eranditult Fluida seina süsteem , mis muudab teie elutoa palju lõbusam ja multifunktsionaalne!

Creative viis eraldi ruumid avatud livig tsooni nutikate veevarusüsteemid

Fluida seina süsteem on süda ja hing Motus Series, mille eesmärk on koondada elutuba ja köök nii esteetiliselt ja ergonoomiliselt. Võimaldab teil valida mitmekesine kogum avatud ja suletud üksused pingevabalt sulanduda üksteisega saate improviseerida kujundada ainulaadne ja kujutlusvõimega seina süsteemid, mis ulatub kaugemale elutuba. Need smart täiendused ka topelt nagu elegantne partitsiooni süsteemi vahel toas pannes iga saadaval tolli ruumi täita kasutamiseks.

Fluida seina süsteemi kasutatakse loksutada köök ja elutuba

Smart elutuba seina süsteem kõigis valge uhke sinise tausta

Pöörake puit backpanels jaoks puudutus elegants elutoas

Elegantne hall elutuba seina ühikut pakkuda elegantse rafineeritumalt

Open raamatukapid ja entertianment konsoolid kujundada trendikas seina üksus

Päris kena elutuba lahendus smart seinaelemendid

Vastus teie igapäevaseid vajadusi täiendavaid üksusi saab kergesti lisada olemasolevale Fluida seina süsteemi, et tagada kasvab koos oma pere vajadustele. See geniaalne moodulitest, mida seab Motus elutuba koostised peale nii vormi ja funktsiooni.

Blend avatud ja suletud üksused dünaamilise elutuba seina süsteem

Brilliant oranži värvi elavdada neutraalne elutuba

Elutuba seina üksuse mitmekülgne ladustamise lahendusi

Fluida Wall süsteemi Tundra Grey elutuba

Motus elutuba disain Scavolini pakub kohandatav kompositsioonid

 

You may also like