Skip to main content

12 Idealne Kawalerka podzial na Zainspiruj

Tylko dlatego, że studio jest mniejsza niż 600 stóp kwadratowych, nie znaczy, że musi czuć się jak mały pokój w akademiku. W rzeczywistości, istnieje wiele twórczych sposobów wykorzystania przestrzeni masz jakikolwiek czyni go czują się bardziej otwarty i obfite. Oczywiście, nie można rozszerzać magiczny ślad za swoim mieszkaniu (chyba powalić ściany sąsiada). Ale przy odrobinie planowania przestrzeni i prawej wystroju, można zmaksymalizować każdy cal kwadratowy miejscu stworzyć dorosłą domu zasługujesz-Nie wymaga przebudowy!

Poniższe układy mieszkalne pokazać, jak łatwo jest pracować z tym, co masz i powodzeniem ozdobić małą przestrzeń. Możliwości są nieograniczone, nawet przy braku pola powierzchni.

Oglądając Lepiej zrobić Binge


Sprawdź swój apartament czuję kolosalne tworząc osobny salon. Ale ile Powierzchnia placu należy przypisać do każdej sekcji?

Zastanów się, co sprawi, że szczęśliwsi w domu.

Chcesz zaprosić przyjaciół na Netflix? Osoba, która mieszka w tym NYC studio stworzyło duży salon godny imprezie binge-watching poświęcając trochę sypialnię i jadalnię miejsca.

Jeśli nie wolno malować ściany, oto kolejny pomysł, aby ukraść z tego mieszkania – wymienna, skórki i trzymać tapetę. Jest łatwy w instalacji i będzie ubierać nudnych ścian bez narażania kaucji.

Turn Your Studio w Boutique Hotel


Jeśli jesteś zawsze w ruchu i do domu jest tylko miejscem, gdzie można wziąć prysznic i spać, dlaczego nie projektować swoje mieszkanie niczym boutique pokoju hotelowym?

Na przykład, w tym 300 stóp kwadratowych domu jest pakowany znajdując w modnych mieszkania funkcji, wszystkie umieszczone kroków od łóżka, w tym eleganckim kuchennym, kilka mebli retro i oczywiście kuratorem minibar (to na parapecie).

Ale gwiazda tym mieszkaniu, jak znajdziesz w każdym stylowym pokoju hotelowym, jest wygodne łóżko strojny w wysokiej klasy poscieli.

Udekoruj jak szalony


Jeśli chodzi o małej przestrzeni zdobienia, nic nie przebije magiczną pokój rozszerzający uprawnienia niskim profilu, meble midcentury.

W porównaniu do wielu współczesnych stylów, wzorów midcentury siedzieć znacznie bliżej podłogi, co sprawia, sufity i okna pojawiają wyższy. Sytuacja taka ma miejsce w tym słonecznym 270 stóp kwadratowych studio w Montmartre w Paryżu.

Lofty Aspiracje


Jeśli masz wysokie sufity, można magicznie wzbudzać bardziej znośny kwadratowy materiału z łóżkiem strychu.

Jest to zwycięski pomysł, który przekształcił to 193 kwadratowy studio stopę w Sztokholmie w dupleksu jednej sypialni -patrz przytulnym salonie.

Ale drugi poziom nie jest jedynym powodem tego Scandinavian zaklinacz pojawia się znacznie większy niż jego rzeczywisty rozmiar. Ściany są zarówno wystrój i biały galeria. Razem rozmycie gdzie zaczyna się sufit utworzenie otwartego i przewiewne efekt. Akcenty ocieplenie pokój w metalu i skóry utrzymać jasne, białe wnętrze z czując antyseptyczne.

Jeśli masz obsesję przechowywania kolejny ekscytujący cechą jest klatka schodowa z wbudowanymi szufladami. Jeśli jednak ukraść ten pomysł, proszę dodać poręcze dla bezpieczeństwa.

Podwójna Sofa Duty


To mieszkanie kolejowe w Göteborgu, w Szwecji, jest mniejsza niż 190 stóp kwadratowych. Oto jak elegancko umieszczone wystrój przekształcił maleńką mieszkania w maleńkim wygodnej siedziby.

Pierwszy porządek obrad został tworząc wielofunkcyjną obszar zarówno spania i towarzyskich. Pięknie urządzone łóżko, które może służyć jako kanapa wykute idealne miejsce. Długonoga biurko, a także dwa małe stoliki, które nie umniejsza otwartości pomieszczenia funkcję dodać.

Idealne wykończenie w tym małym gnieździe jest przytulny dywan marokański.

Presto, skoryguj o Układ


Jeśli chodzi o optymalizację studio namiastkę, Graham Hill jest czarodziejem na czyniąc je poczuć dwukrotnie ich rozmiar. Jego firma, LifeEdited, współpracuje z architektami i programistów w tworzeniu ultra znośny mikro apartamentów.

Obecny projekt Hilla to 350 stóp kwadratowych studio, które dzieli ze swoim partnerem i dwoma psami. Utrzymanie płynu układu jest kluczem do ich domu urządzenie wielofunkcyjne.

Podwójny obowiązek meble sprawia, że ​​to możliwe. Wszechstronne kawałki jak modułową sofą i stolikiem kawowym rozwijającej można szybko przekształcić salonu Hilla w jadalni. Zobacz ściany przechowywania poprzek od telewizora? To ukrywa łóżko Murphy.

Pracować każdy zakamarek


To małe gniazdo sprawia, że ​​większość każdy zakamarek, aby utworzyć trzy odrębne obszary życia.

Mała wnęka w kącie tworzy idealne miejsce na łóżku i dodatkowej pamięci masowej.

Przed wejściem do kuchni, skrawek miejsca na ścianie staje się przytulny zakątek śniadanie.

Naprzeciwko stołem jest siedzibą miłości, która tworzy pokój dzienny. Dywan z przodu zwiększa poczucie oddzielenia wszystkich trzech obszarach.

Przemyśleć nogach łóżka


Umieszczenie mebli u stóp łóżka to kolejny świetny sposób, aby utworzyć mały odstęp pomiędzy częścią dzienną i sypialną. Można użyć sofę lub biurko, lub obu, jak pokazano w tym jasne i kolorowe mikro-loft w centrum Los Angeles.

Czy Twój studio posiada przedpokoju korytarz? Zachować swój główny obszar życia bałaganu darmo poprzez utrzymywanie przechowywania i wyświetlania meble w przedpokoju.

Cele projektowe warte inwestycji


Jeżeli jesteś właścicielem apartamentu studio, rozważyć inwestowanie w budowanych sprytnych dodatków i elastycznego mebli. Funkcje takie jak te pozwoli nie tylko swoją przestrzeń czuć ogromny, ale może również dodać wartość do swojego domu, gdy nadszedł czas, aby sprzedać.

Oto niektóre cele projektowe inspirować. To studio w pierwszym budynku mieszkalnym mikro-NYC zaprojektowany przez nArchitects funkcje przekształcania meble i zintegrowanej pamięci masowej, która maksymalizuje kwadratowy materiału.

Wbudowany ściana szafy za kanapą kryje łóżko Murphy. Jednostka poniżej telewizora zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy poza zasięgiem wzroku. Innowacyjne rozwiązania, takie jak podwójny stolik obowiązkiem i rozszerzenie konsoli kuchni stworzyć więcej miejsca na posiłek lub pracy.

Niskie sufity? Nie ma problemu!


Dzielenie się przestrzeń dla różnych zastosowań w studio skrzynkowej z niskimi sufitami wydaje się trudne tylko.

Sztuką jest stosowanie odpowiedniego meble. To San Francisco mikro-loft urządzony jest mieszanką niskim profilu i długonoga znalezisk. Meble nie zajmują dużo przestrzeni w pionie, więc sufit wydaje się wyższe.

Ten łatwy do skopiowania układ umieszcza pełnowymiarową łóżko blisko niskim profilu kanapy do tworzenia dodatkowych miejsc siedzących. Podzielić pokój na czele łóżku jest najwyższym obiektem w mieszkaniu. To rzeźbi się kącik jadalny ozdobione meble inspirowane przemysłowych.

Zasłony? Tak proszę!


Chory patrzenia na kuchni w łóżku? można dokonać sypialnia czuć bardziej prywatne z przegrodą.

Istnieje wiele rzeczy, które to zadanie, od parawan do wbudowany w drzwi przesuwnych. Ale wolimy prostotę tego dzielnika kurtyny zauważył pokój w mieszkaniu w White Stone Studios w Phoenix.

To 450 stóp kwadratowych mieszkania posiada również 200 stóp kwadratowych stoczni.

Witam z jedną sypialnią

Włączanie cookie cutter studio w elegancki apartament z jedną sypialnią jest całkowicie możliwe z kilku kluczowych elementów. Trzy wyróżniających elementów przekształcił tę dawną pad do domu skarbczyk.

Po pierwsze, jest regał IKEA Kallax (to kosztuje tylko 200 $!), Że wykute sypialni. Jeśli szukasz rozwiązania, które nie będzie blokować działanie promieni słonecznych, to urządzenie jest doskonałym mała partycja przestrzeń. Zapewnia ona również praktyczne przechowywanie, który potrzebuje prawie każdy apartament.

Następnie, piękny, duży Ikat dywanik zakotwicza salonie. Ponieważ ściany są gładkie, kolorowe wykładziny podłogowe robi dużą stylową oświadczenie.

Jaka jest kawałek de opór ? Klatka piersiowa przechowywanie Lucite. Ponieważ pozycja jest krystalicznie czysta, nie wydaje się, aby zająć miejsce na podłodze.