Skip to main content

Dekorowanie Pomysły mieszkanie od podstaw i na każdą kieszeń

Przeprowadzka do swojego pierwszego mieszkania jest duży. Więc jest lista rzeczy do zrobienia, zwłaszcza jeśli dekorowanie od podstaw – i na każdą kieszeń. Zanim cokolwiek, upewnij się, że zmieni swój adres z USPS . Gdy już to zrobisz, jesteś gotowy, aby pomyśleć o dekoracji nowego mieszkania. Te mieszkania dekorowanie pomysły pochodzą z podstawowej listy zakupów, aby zacząć grę. Lista skupia się na elementach w każdym pokoju, które tworzą największy zwrot z budżetu.

Kiedy przeprowadzka do nowego mieszkania, pierwszym zadaniem jest, aby wybrać dwie przestrzenie, które mają priorytet pierwszy. W salonie i sypialni są prawdopodobnie dwa najważniejsze miejsca w swoim miejscu. Mogą one być również dwa pokoje, które wymagają najwięcej inwestycji. Niezależnie od tego, które pokoje chcesz walki najpierw wyobrazić sobie, jak będziesz używać do pokoju w celu jej dostarczenia. Stawiamy na jakość nad ilość. Aby zacząć, spójrz na tych pomysłów dekoracji mieszkalnych i zobaczyć, który daje najwięcej inspiracji.

Ogólne mieszkalne dekorowanie pomysły

Dekorowanie Pomysły mieszkanie od podstaw i na każdą kieszeń

Istnieje kilka elementów, które należy rozważyć dodanie do każdego pomieszczenia w mieszkaniu. Są niedrogie, i robią dużą różnicę w wyglądzie pokoju.

Ogólne lista zakupów do nowego mieszkania:

 • Zabiegi okienne dla każdego pokoju
 • Dwa urządzenia oświetleniowe w pokoju

zabiegi okienne

Nic nie sprawia, że ​​wygląd pokoju niedokończone szybciej niż gołe okna. Nie wspominając, będziesz brakuje w prywatności. Czy iść z żaluzji lub prostych zasłon i karnisza, upewnij się, aby dodać zabiegi okna do każdego pomieszczenia w swoim nowym mieszkaniu. Nie wiem jaką kupić? Wybierz prosty neutralny odcień. Zawsze można dodać drugi panel kurtyny w geometrycznym nadrukiem lub pogrubioną koloru.

Oprawy oświetleniowe

Wymieniając nudnych, podstawowych opraw oświetleniowych może stanowić ogromną różnicę w jaki sposób Twój pokój wygląda i funkcjonuje. Niektóre pomysły oprawa oświetleniowa obejmują:

 • światła wisiorek
 • Bardziej stylowy, lekki narzut wymiana osprzętu
 • kinkiety ścienne
 • Lampy stołowe
 • Lampa podłogi
 • LED pod-szafy oświetlenie zasilane z baterii

Jako zasada, starają się mieć dwa różne źródła światła w każdym pomieszczeniu. Na przykład, dodać lampę podłogową i napowietrznych urządzenie światła w salonie, lampy stołowej i wisiorek w sypialni i napowietrznych oprawę światła i pod-szafy oświetlenie w kuchni.

Kup wszystkich lamp na raz, aby stworzyć poczucie przepływu w mieszkaniu. Jeśli jesteś pod ręką, można je zainstalować samodzielnie. Lub jeśli nie wolą pracować z energią elektryczną, wezwać elektryka lub skorzystać z nowej linii macierzystej firmy Amazon.

Apartament dekorowanie pomysłów dla nowego przedpokoju

Czy masz wyznaczony przedpokoju? Wykorzystanie przestrzeni poprzez dodanie do niej funkcji.

Entryway lista zakupów:

 • Wąski stół, szafka lub ława
 • Lustro
 • haki ścienne

Wąski stół, szafka lub ława

To będzie Twój entryway punktem i catch-all dla kluczy, torebki i poczty. Wąska rzecz utrzymania powierzchni od czując surowy zamknięty. Spójrz na sztukę, która ma dodatkową przestrzeń dyskową jak szuflady, półki lub szafki. Jeśli potrzebują miejsca, aby usiąść i zdjąć lub umieścić na buty, należy rozważyć dodanie ławę, który może pracować jako tabeli wejściowej i garderobą ławce. Wybierz jedną z pamięci, albo jeden z wysokich nogach, gdzie można schować w kosze na buty i inne przedmioty.

Lustro

Powiesić lustro na stole lub ławce. Lustro dodaje wysokość w pionie do ustawienia i pozwala dać sobie czek kiedy przychodzą i odchodzą. Lustra także zrobić wielką pracę rozszerza małe przestrzenie.

haki ścienne

Dodaj serię haków ściennych lub stelażu ściany w przedpokoju zorganizować kurtki i plecaki. Jeśli masz dużo mniejszych przedmiotów, takich jak parasole i kapelusze, powiesić torbę na jednym z haków, aby je utrzymać.

dekorowanie pomysły mieszkanie do salonu

Jak korzystać z salonu? Jest wielce prawdopodobne, będziesz potrzebował jakości sofę i gdzieś kopać swoje nogi. Będzie tam telewizor w salonie? Gdzie twoje urządzenia iść?

Pokój dzienny listę zakupów:

 • Sofa
 • stolik lub otomana
 • sztuka ściana
 • Szafka TV / regał

Sofa

Sofa jest gwiazdą w salonie, więc inwestować ostrożnie. To mądry, aby wybrać największy można zmieścić w przestrzeni. Nie martw się, jeśli masz do czynienia z małym salonie; istnieje wiele małych sofy mieszkalnych, które są tak stylowe i wygodne jak większe. Jeśli budżet jest ograniczony, używaną iść na zakupy do kanapy. Starsze roczniki czy sofy są dobrze wykonane, i zawsze można rzucić narzuty na jednym odświeżyć ją.

Stolik kawowy

Kolejny kawałek do rozważenia powinny służyć podwójny obowiązek: stolik. Nie czują się ograniczone przez słowo „stół”, albo; otomana jest doskonałym substytutem. Jeśli miejsce na to pozwala, należy wybrać wąski, prostokątny Ottoman który działa jako ławki lub stołu. Możesz dodać tacę na górze, aby ustawić na napoje. Ponadto, wiele tafty pochodzą z wewnętrznego przechowywania koców i czasopism.

sztuka ściana

Prawdopodobnie masz dużą białą ścianę za kanapą przestrzeni do czynienia. Jeśli wynajem, malowanie lub tapetowanie może nie być możliwe. Jednak strategicznie umieszczenie zbiór obiektów lub oprawione zdjęcia, galeria stylu, może być wszystko, czego potrzebujesz. Alternatywnie, powiesić dywan lub gobelin na ścianie, aby dodać trochę koloru i faktury do Twojego salonu.

szafka TV

Nośnik danych lub szafka TV jest wielki mebel dołączyć do pierwotnego planu dekoracji salonu, nawet jeśli ściana montażu telewizora. Dodaje, przechowywanie do salonu dla więcej niż tylko media. Wybierz wąski styl z dużą ilością półek, drzwi i szuflad na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Apartament dekorowanie pomysły do ​​kuchni / jadalni

Możesz mieć wyznaczoną strefę jadalną, albo po prostu małe śniadanie przy ognisku lub kuchnię z wyspą i barowych stołkach. W każdym razie, istnieje kilka Essentials dla optymalnego wykorzystania swojej jadalni i kuchni.

Kuchnia / jadalnia lista zakupów:

 • Stół i krzesła
 • bieżnik

Stół i krzesła

Wybierz uniwersalny stół, który może służyć wielu celom – będziesz go używać często. Popisywać się na stole i poszukać używanych krzeseł, jeśli nie można sobie pozwolić na jedno i drugie. Jeśli Twoja kuchnia będzie służyć jako jadalnia, zbyt, a następnie rozważyć dodanie jednej z tych pomysłów wyspa kuchenna z stolcu lub wysoki bar stole zamiast stołem. Wyższy setup stół może służyć jako jadalnia i śniadaniu, prep żywności i miejscu składowania oraz mini biurowej.

bieżnik

Tabela biegacz to długi pas materiału, który dodaje pop koloru lub stylu do stolika. W przeciwieństwie obrus, który pokrywa całą powierzchnię, biegacz tabeli dodaje pasek w dół tabeli na bardziej nowoczesny styl. Wystarczy w tym biegaczem może dodać poczucie projektu do stolika i zrobić tabelę bardziej interesująca.

Apartament dekorowanie pomysły do ​​sypialni

Twoja sypialnia powinna być twoim sanktuarium. Skupić się na utrzymaniu miejsca czytelne, zachęcające i spokojny. Nie wpaść w pułapkę zakupie całego zestawu sypialni; to lepiej mieć wzniosłe łóżko i jednego lub dwóch szafki nocne, niż zestawu sypialni przeciążony, sześć-częściowy.

Nowa lista mieszkanie zakupy do sypialni:

 • Materac
 • zagłówkiem
 • Nocnej (lub dwa)
 • szt organizacja szafy

Materac

Zainwestować w najlepszy i najbardziej wygodny materac można sobie pozwolić. Po tym wszystkim, będziesz spędzać więcej czasu na swoim materacu niż gdziekolwiek indziej w swoim nowym mieszkaniu. Zapisz swoje kreatywne budżetowanie do reszty pomieszczenia.

zagłówkiem

Zagłówkiem jest fajny, nowoczesny i idealne dla małych sypialni. Nawet jeśli nie mają miejsca lub budżetu dla łóżko, nigdy pominąć zagłówkiem; dopełnia wygląd swojej sypialni jak nic innego. Jeśli gotówka jest napięty, sprawdź te pomysły zagłówkiem.

nocne

W zależności od wielkości swojej nowej sypialni, można wybrać mały stolik lub tradycyjnej nocnej. Nie czujesz się jak dostać parę dopasowanie, albo; mieszanie i dopasowanie szafki nocne jest zabawa wybór projektu.

organizacja Szafa

Jeśli nie efektywnie wykorzystywać swoją szafę, ubrania, buty i różne przedmioty nieuchronnie kończy się w przestrzeni sypialni. Kilka przedmiotów organizacja szafy do rozważenia:

 • Wiszący organizer buta (świetny więcej niż tylko buty)
 • Pudełka lub pojemniki
 • Organizatorzy drzwi zamontowane
 • regały
 • Haczyki

Więcej pomysłów na jak zorganizować swoją szafę, zwłaszcza jeśli jest to mały, sprawdź te małe szafy i żadnych pomysłów szafie.

Zacznij od tych zasadniczych i żyć z nimi przez chwilę. Jak poznać swoje nowe mieszkanie, będzie pochodzić z pomysłów co jeszcze może być konieczne. Kontynuuj do warstwy swoje miejsce z większej liczby elementów, jak pozwala budżet. Pokoje, które będą dekorować pierwszy w swoim nowym mieszkaniu?