Skip to main content

Jak spersonalizować wypożyczalnię mieszkanie na budżet

Entuzjaści projektowanie wnętrz dobrze wiedzą, jak daleko władza z namysłem-stylu i pomysłowo-umieszczonej domu może zająć nam-motywuje, pobudza i inspiruje nas każdego dnia, a także prezentuje naszą unikalną osobowość każdemu zapraszamy na drugą.

Ale jeśli jesteś tak jak wielu, którzy mieszkają w wynajętym domu lub mieszkaniu, to może czuć się trochę wyzwanie, aby dostosować i spersonalizować swój dom do perfekcji bez naruszania właściciela. Na szczęście, to rzeczywiście dużo łatwiejsze niż myślisz kultywować idealne wnętrze, nawet w wynajętej przestrzeni.

Jeśli szukasz, aby Twoje wakacje prawdziwym odbiciem osobistego stylu, wykonaj te proste (i odwracalne!) Wskazówki dotyczące personalizowania domu.

Włączenie wymienny Tapety


Tapeta widzi główną odrodzenia we wnętrzu konstrukcji sceny, a jest to sposób zabójca przekształcić wygląd swojego domu. Jeśli martwisz się, że nie będzie w stanie go usunąć, gdy przychodzi czas, aby przenieść, nie denerwować! Te dni, istnieje mnóstwo bardzo modnej i bardzo wymiennych tapet, które mogą prace projektowe magię i być usunięty bez śladu, gdy nadszedł czas na nową przestrzeń.

Przełączyć się oświetleniem

oświetlenie swojego domu niesie dużo masy, jeśli chodzi o kultywowanie ogólny klimat swój wygląd za. Jeśli obecnie pracuje z przestarzałych opraw oświetleniowych lub prostego oświetlenia nie lubisz, zamienić je na nowym świetle wisiorek lub żyrandol geometrycznej, jak to jeden z modnych Sarah Stacey projekt szybko i całkowicie przekształcić swoją estetykę.

Update Your Dywany

Nie tylko dywany błyskawicznie rozgrzać swój projekt, ale są także sposobem zabójca, aby pokazać swoją osobowość. I istnieje tak wiele różnych rodzajów do wyboru w każdym przedziale cenowym, że jest to bardzo proste, aby znaleźć taki, który jest idealnie dopasowany do stylu wrażliwości. Dodatkowe punkty, jeśli warstwa dwa z nich jak te w tym pokoju z Triibe, na modnej dotyku.

Daj miłości do Walls

Tapeta nie jest jedynym sposobem Wasze ściany może przekształcić swój wygląd. Od ścian galerii do sztuki włókna, wystrój ścianie może zrobić wiele ciężkich podnoszenia na przód w stylu osobistego. A jeśli masz miejsce w swojej wypożyczalni że jesteś patrząc zdefiniować jaśniej, jak to Espresso Bar od projektu Miłości Fest, integrując galeria ściana jest niezwykle prosty i skuteczny sposób, aby to zrobić.

Traktuj swoje okna

Czy zdecydować się na świetle i przewiewny lub długa i dramatyczna, twoje zabiegi okienne są sposobem nie upaść aby zwiększyć swój wygląd. A jeśli jesteś tak jak wielu z nas, którzy pracują z mniejszym metrażu niż my podoba, instalacji karnisz wysoko nad oknami i inwestowania w długie zasłony, jak miękki różowy pokazanych tutaj od Suzy Hoodless, będzie poważnie zmaksymalizować przestrzeń wizualną poprzez sufitów pojawiają się wyższe.

Zagraj z roślinami

Rośliny nie mają sobie równych w ich zdolność do podejmowania domu czuć się jak w domu. Oni oczyścić swoje powietrza, dodać tekstury do estetyki i natchnąć swoją przestrzeń z wszelkiego rodzaju wibracje dobre samopoczucie. Plus, wazony i pojemniki są one utrzymywane w pakowane są z dużą ilością indywidualną potencjale dekoracyjnym.

Zmień Up Your Hardware

Wiele z szafki, które pochodzi z wynajmu mieszkań pozostawia wiele do życzenia. I choć prawdopodobnie nie można zainstalować zupełnie nowe szafki niestandardowe bez naruszania wynajmującego, można znacznie poprawić swój styl po prostu zmieniając się sprzętu. Od wyrafinowany skóra ciągnie, jak te z Emery Grey Projekt w fantazyjny pokręteł agat, nie są nieograniczone odmiany do wyboru.

Bring It With Books

Miłośnicy książek, radujcie się! Oprócz karmienia Ci wiedzy i rozszerza swoją perspektywę, swoje ulubione książki mogą znacznie poprawić styl swojego domu. Jeśli nie masz na półce, należy rozważyć zainstalowanie kilka pływających półki jak te z nie tylko gospodyni o niskiej konserwacji, dyskretny sposób, aby wyświetlić swoje ulubione historie.

Update Your hydrosanitarnych

Ponieważ może być tak drogie, łazienki są często ostatnim miejscem, właściciel będzie wybulić ponad pieniędzy na remonty. Jeśli twoje patrzy szare lub nieaktualne, wszystko czego potrzebujesz, aby odświeżyć swój wygląd kilka nowych urządzeń. Mosiądz i złoto armatura łazienkowa, jak te z tych luxe Marcus Design, są bardzo popularne w tej chwili, ale wszystko z matowej czerni do szczotkowane srebro może zdziałać cuda na poprawę ogólnego wyglądu w łazience.

Put Your Storage do pracy

Szuka sposobu, aby się zorganizować i zmaksymalizować swój styl w tym samym czasie? Następnie włączyć jakieś stylowe urządzenia pamięci do domu swoich innych elementów. Nie tylko zapewniają one twoje miejsce pozostaje czysty i niekłopotliwy, ale również pochodzić załadowany z potencjałem, aby wyświetlić swoje ulubione skarby. Wystarczy spojrzeć na te uderzające kącików od A La Mode.

You may also like