Skip to main content

12 Perfect Studio Apartmán rozvrhnutie do Inspire

Len preto, že vaše štúdio je menšia ako 600 štvorcových stôp, neznamená, že to musí pripadať ako malé koľaji. V skutočnosti existuje veľké množstvo tvorivých spôsobov využitia priestorov ste niektorý robiť to cítiť viac otvorený a dostatok. Samozrejme, nemôžete magicky rozšíriť váš byt má stopu (ak zraziť steny vášho suseda). Ale s trochou plánovania priestoru a pravým dekorom, môžete maximalizovať každý štvorcový palec mieste vášho vytvoriť dospelý domov si zaslúži-Zákaz prestavby potrebné!

V byte rozloženie nižšie ukazujú, aké ľahké je pracovať s tým, čo máte, a úspešne zdobí malý priestor. Možnosti sú neobmedzené a to aj s nedostatkom zábery námestia.

Urobiť Nadmerné sledovanie Better


Urob si svoj byt cítiť obrovská vytvorením oddelený obývací priestor. Ale koľko rozlohou by ste mali priradiť každej časti?

Pozrime sa, čo by sa vám šťastnejší doma.

Chcete pozvať priateľov na Netflix? Ten, kto žije v tomto štúdiu New Yorku vytvorila veľká obývacia izba hodné strany sa pozeráte tým, že obetuje nejakú spálňu a jedálenský priestor.

Pokiaľ nie je dovolené maľovať steny, tu je ďalší nápad ukradnúť z tohto bytu – Odnímateľný, kôry a držať tapetu. Je to jednoduchá inštalácia, a to bude obliekať fádne steny, bez toho aby bola ohrozená na kauciu.

Premeňte svoj Studio do Boutique Hotel


Ak ste stále na cestách a doma je len miesto, kde sa osprchovať a spať, prečo nie štýl svoj byt ako hotelovej izbe butiku?

Napríklad to 300 štvorcových stôp dom je vybavený funkciami nájsť na módnych iných ubytovacích kapacít, sú všetky umiestnené len pár krokov od postele, vrátane elegantný kuchynský kút, pár kusov retro nábytku a samozrejme započúvajte minibar (je to na parapetu).

Ale hviezda tohto bytu, as nájdete v každom štýlovom hotelovej izbe, je pohodlná posteľ vyzdobil v high vlákno počítať listov.

Ozdobiť ako blázon


Pokiaľ ide o malé vesmírne zdobenie, nič neprekoná magický priestor rozširujúci právomoci nízky profil, polovici storočia nábytku.

V porovnaní s mnohými súčasných štýlov polovici storočia konštrukcie sedieť oveľa bližšie k podlahe, čo stropy a okná sa zobrazí vyššia. Tak je to v tomto slnečnom 270 štvorcových stôp ateliéri na Montmartri v Paríži.

vznešené ašpirácie


Ak máte vysoké stropy, môžete magicky vybičovať viac obývateľný zábery námestia s loft posteli.

Je to víťazný nápad, ktorý transformuje tento 193 štvorcových stôp štúdio v Štokholme do jednej spálne duplex -viď útulnom obývacej izbe.

Ale druhá úroveň nie je jediný dôvod, prečo sa zdá oveľa väčší ako jeho skutočnej veľkosti tejto Scandinavian hadov. Steny a výzdoba sú obaja galérie biela. Spoločne rozmazanie kde strop začne vytvárať otvorený a vzdušný efekt. Pokoj otepľovanie akcenty na kov a koža udržať jasný, biely interiér z pocitu antiseptikum.

Ak ste posadnutí s úložným priestorom, ďalšie vzrušujúce rysom je schodisko so vstavanými zásuvkami. Avšak, ak si ukradnúť túto myšlienku, prosím, pridajte zábradlie z hľadiska bezpečnosti.

Double Duty Pohovka


Táto železnica byt vo švédskom Göteborgu, je menšia ako 190 štvorcových stôp. Tu je návod, ako šikovne umiestnená dekor premenil miniatúrne obydlia do malého komfortný príbytok.

Prvé poradie obchodu bolo vytvoriť multifunkčný priestor ako pre spanie a socializáciu. Krásne zariadené posteľ, ktorá slúži ako sedačka vybojoval perfektné miesto. Dlhonohá stôl a tiež dva stolíky, ktoré neznižujú otvorenosti miestnosti pridať funkciu.

Perfektné dokončovacie dotyk v tomto malom hniezde je útulný marocký koberec.

Presto, Change-o Layout


Pokiaľ ide o optimalizáciu Tutu-ňuňu štúdia, Graham Hill je sprievodca na to, aby sa cítili aspoň dvojnásobok ich veľkosť. Jeho spoločnosť, LifeEdited, spolupracuje s architektmi a vývojárov pri vytváraní ultra obývateľný mikro-byty.

Súčasný projekt Hill je 350 štvorcových stôp štúdio, ktoré zdieľa so svojím partnerom a dvoma psami. Udržanie rozvrhnutie tekutinu je kľúčom k tomu, aby svoje domovské multifunkčné.

Double nábytok režim umožňuje. Mnohostranné kúsky ako modulárny pohovku a rozširujúce stolíka môže rýchlo premeniť Hillová obývacej izby do jedálne. Pozrite sa na stenu úložného naproti televízii? To skrýva Murphy posteľ.

Práca každý kút


Tento malý hniezdo umožňuje maximálne využiť každú medzeru vytvoriť tri samostatné obytné priestory.

Malé vybranie v rohu vytvára ideálne miesto pre posteľ a extra skladovanie.

Pred vchodom v kuchyni, náplasť na stenu priestor stáva útulný raňajky kút.

Naprieč od jedálenského stola je láska sedadlá, ktorá zavádza do obývacej izby. Koberček pred zvyšuje pocit oddelenia všetkých troch oblastí.

Prehodnotiť nohách postele


Umiestnením nábytku pri päte postele je ďalší skvelý spôsob, ako vytvoriť malú oddelenie medzi obývacia a spacie častí. Môžete použiť pohovku alebo písací stôl, alebo oboje, ako je uvedené v tejto svetlej a farebné mikro-podkrovie v centre Los Angeles.

Má vaša štúdio má predsieň vjazd? Udržujte svoj hlavný obytný priestor bez rušenia udržiavaním skladovanie a vystavovanie nábytku v predsieni.

Konštrukčné ciele stojí za investíciu


Ak vlastníte svoju garsónku, zvážiť investície do inteligentných vstavanými spotrebičmi a flexibilného nábytku. Rysy, ako sú tieto bude nielen váš priestor cítiť obrovská, ale môže tiež pridať hodnotu do svojho domova, keď je čas predať.

Tu sú niektoré dizajnové ciele inšpirovať. Toto štúdio v prvej mikro-bytového domu NYC navrhnutý nArchitects funkcie transformáciu nábytok a integrovanú pamäť, ktorá maximalizuje zábery námestia.

Vstavaná skriňa stenu za pohovkou skrýva Murphy posteľ. Jednotka pod obrazovkou poskytuje ďalší priestor, ako udržať veci z dohľadu. Inovatívne riešenia, ako je dvojité povinnosť konferenčným stolíkom a rozširujúce kuchynským konzolu vytvoriť väčší priestor pre stolovanie alebo pracovať.

Nízkym stropom? Žiaden problém!


Deliaca priestor pre rôzne použitia v krabici v tvare štúdiu s nízkymi stropmi zdá náročné iba.

Trik je pomocou pravého nábytok. Tento San Francisco micro-loft zdobia mix nízkym profilom a dlhonohý nálezov. Vybavenie nezaberajú veľa vertikálneho priestoru, takže strop sa zdá vyššia.

Tento ľahko kopírovať rozloženie umiestni plnej veľkosti lôžko u nízkym profilom pohovkou vytvoriť ďalšie miesta na sedenie. Miestnosť delič na čele postele je najvyšší objekt v byte. To vyníma jedálenský kút zdobia priemyselnú inšpirovaný nábytku.

Záclony? Áno prosím!


Sick of pohľade na kuchyňu, zatiaľ čo v posteli? Môžete si vytvoriť svoj izbu pocit, viac súkromných prepážkou.

Existuje celý rad vecí, ktoré sa bude hotová práce, zo skladacích obrazoviek vstavané posuvné dvere. Ale dávame prednosť jednoduchosti tohto paraván opony Videli v byte na biely kameň Studios vo Phoenixe.

Tento 450 štvorcových stôp obydlia má tiež 200 štvorcových stôp dvore.

Dobrý deň, s jednou spálňou

Otáčať Vykrojenie štúdio v elegantnej apartmán s jednou spálňou je celkom dobre možné, až na niekoľko kľúčových kusov. Tri standout položky transformovala tento bývalý crash pad do pokladnice domova.

Po prvé, je knižnica IKEA Kallax (stojí len $ 200!), Ktorý vybojoval v spálni. Ak hľadáte riešenie, ktoré nebude blokovať slnečné svetlo vám tento prístroj je ideálny malý priestor oddiel. To tiež poskytuje praktický úložný priestor, ktorý takmer každý garsónka potrebuje.

Next, krásny, veľký Ikat koberec ukotvuje obývacia izba. Vzhľadom k tomu, že múry sú holé, farebné podlahová krytina je veľký štýlový vyhlásenie.

Čo je to kus de odpor ? Odkladacie Lucite hrudníka. Vzhľadom k tomu, že položka je úplne jasné, že nezdá sa, že zaberajú miesto na podlahe.

You may also like