Skip to main content

Ako Prispôsobte o prenájme bytu na rozpočet

Dizajn interiéru nadšenci dobre vedia, ako ďaleko silnejšie ako u zamyslene štýlu a rafinovane prehľadnom doma nás, to môže trvať motivuje, povzbudzuje a inšpiruje nás každý deň, rovnako ako vitríny našu jedinečnú osobnosť každému pozývame konca.

Ale ak ste tak ako mnoho ľudí, ktorí žijú v prenajatom dome či byte, potom to môže cítiť ako trochu výzvu, aby upraviť a prispôsobiť svoj domov k dokonalosti bez narušenia prenajímateľovi. Našťastie, to je v skutočnosti oveľa jednoduchšie, než si možno myslíte kultivovať svoj dokonalý interiér, a to aj v prenajatom priestore.

Ak máte záujem, aby vaše autá skutočným odrazom vášho osobného štýlu, postupujte podľa nasledujúcich jednoduchých (a reverzibilné!) Tipy pre prispôsobenie vášho domova.

Začleniť Odnímateľný tapety


Tapety vidí hlavné obnovu v interiéri scénu, a je to vrah spôsob, ako zmeniť vzhľad vášho domova. Ak máte strach, že nebudete schopní ho odstrániť, keď príde čas na prechod, netrápte! V týchto dňoch, je tu ton super elegantné a vysoko odnímateľným tapety, ktoré môžu pracovať kúzlo dizajnu a musia byť odstránené bez stopy, keď je čas na nový priestor.

Prejsť Up Your osvetlenie

Váš domov osvetlenie nesie veľkú váhu, pokiaľ ide o kultiváciu celkovú atmosféru svoj vzhľad je. Ak ste v súčasnej dobe pracuje so zastaranými svietidiel, alebo jednoduché osvetlenie sa vám nepáči, vymeniť je o novej prívesok svetla alebo geometrické luster, ako je tento módny jeden z Sarah Stacey dizajn rýchlo a úplne pretransformovať svoj estetický.

Aktualizujte svoj Koberce

Nielen, že koberce okamžite zahriať svoj dizajn, ale sú to tiež vrah spôsob, ako predviesť svoje osobnosti. A je ich toľko rôznych typov z čoho vyberať v každej cenovej hladine, že je to hračka nájsť ten, ktorý je dokonale hodí k vášmu štýlu citlivosti. Bonusové body, keď sa vrstva dvaja z nich, ako sú tie v tejto izbe od Triibe, pre módne dotyk.

Daj lásku na stenách

Tapeta nie je jediný spôsob, ako sa vaše steny môžu premeniť svoj vzhľad. Od steny galérie do vlákien umenia, výzdoba múru môže urobiť veľa pre ťažké zdvíhanie na osobnom štýle vpredu. A ak máte miesto vo vašej nájomného, ​​ktoré hľadáte definovať jasnejšie, ako je tento espresso bare od dizajnu Láska Festu, ktorý spája galérie stena je neuveriteľne jednoduchý a účinný spôsob, ako to urobiť.

Zaobchádzať s operačným systémom Windows

Či už sa rozhodnete pre ľahký a svieži, alebo dlhé a dramatické, okná ošetrenie sú ne-fail spôsob, ako zlepšiť svoj vzhľad. A ak ste tak ako mnoho z nás, ktorí pracujú s menšou rozlohou ako sme chceli, inštaláciu opona tyč vysoko nad oknami a investovania do extra dlhé závesy, rovnako ako mäkké ružové tie tu uvedených zo Suzy Hoodless, bude vážne maximalizovať vizuálny priestor tým, že vaše stropy sa objaví vyššia.

Hrať s rastlinami

Rastliny sú bezkonkurenčné vo svoje schopnosti, aby dom cítiť ako doma. Sú čistí váš vzduch, pridať textúru do svojho estetický, a naplniť svoj priestor so všetkými druhmi pohodových vibrácie. Plus, vázy a nádoby oni sa konala v sú balené s množstvom individuálne dekor potenciálu.

Zmeniť Up Your hardvéru

Veľa z stolárstvo, ktorý prichádza s nájomných domov ponecháva veľa byť požadovaný. A zatiaľ čo budete pravdepodobne nedá nainštalovať úplne nové skrine na mieru bez narušenia vášho prenajímateľa, môžete výrazne zlepšiť svoj štýl jednoducho zmenou hardvéru. Od sofistikované koža ťahá, ako sú tieto od Emery šedej dizajn do náladových achátových gombíky, tam sú nekonečné odrody z čoho vyberať.

Bring It s knihami

Milovníci kníh, radujte sa! Okrem kŕmenia vám znalosti a rozširovať si obzory, vaše obľúbené knihy môžu tiež výrazne zvýšiť vášho domova štýl. Ak nechcete mať policu, zvážte inštaláciu niektoré plávajúce police, ako sú tieto zo nie len gazdiná za nízke nároky na údržbu, nenápadné spôsob, ako zobraziť vaše obľúbené príbehy.

Aktualizujte svoje kúpeľní

Pretože to môže byť tak drahé, kúpeľne sú často posledné miesto prenajímateľ bude vysádzať peniaze na rekonštrukciu. Ak váš hľadá fádne alebo zastarané, všetko, čo je potrebné aktualizovať váš vzhľad sú niektoré nové prípravky. Mosadzné a zlato kúpeľní, ako sú tieto tie luxe od Marcusa dizajnu, sú super populárne práve teraz, ale všetko od matné čierne na striebro z lešteného dokáže divy na zlepšenie celkového vzhľadu vašej kúpeľne je.

Put Your Storage do práce

spôsob, Ak sa pozrieme dostať organizovanej a maximalizovať svoj štýl v rovnakom čase? Potom sa začleniť niektoré štýlové pamäťové jednotky do domu svojej rôzne predmety. Nielen, že to zabezpečí, že vaše miesto zostane čistý a neporiadok-free, ale aj prísť naložený s potenciálom pre zobrazenie svoje obľúbené poklady. Stačí sa pozrieť na tieto zarážajúce kójí z la režim.

You may also like