Skip to main content

Byt zdobenie nápady od nuly a na rozpočet

Sťahovanie do svojho prvého bytu je veľký. Takže je zoznam úloh, a to najmä ak ste zdobenie od nuly – a na rozpočet. Predtým, než robiť niečo, uistite sa, že zmeniť svoju adresu s USPS . Potom, čo ste urobil, že budete chcieť premýšľať o zdobenie svoj nový byt. Tieto byt zdobenie nápady so základným nákupný zoznam, aby ste mohli začať. Tento zoznam sa zameriava na prvky v každej izbe, ktoré vytvárajú najväčšie zaplatená svojho rozpočtu.

Pri sťahovaní do nového bytu, prvý úlohou je vybrať dve medzery, ktoré chcete uprednostniť prvý. Obývacia izba a spálňa sú pravdepodobne dve najdôležitejšie miesta vo vašom mieste. Môžu byť tiež dve izby, ktoré vyžadujú najväčšiu investíciu. Bez ohľadu na to, ktoré miestnosti chcete riešiť najprv predstaviť, ako budete používať miestnosť, aby ho zariadiť. Zamerať sa na kvalitu pred kvantitou. Začnite tým, že sa pozrieť na týchto bytov zdobenie nápady a zistiť, ktoré vám najviac inšpirácie.

Všeobecne byt zdobenie nápady

Byt zdobenie nápady od nuly a na rozpočet

Existuje niekoľko prvkov, mali by ste zvážiť pridanie do každej miestnosti v byte. Sú cenovo dostupné, a robia veľký rozdiel vo vzhľade miestnosti.

Všeobecne nákupné zoznam pre váš nový byt:

 • ošetrenie okno pre každú miestnosť
 • Dve svietidlá za izbu

ošetrenie okenné

Nič nedáva pokoj pohľad nedokončený rýchlejšie ako holá okna. Nehovoriac o tom, budete chýbať v súkromí. Či už sa žalúziami alebo jednoduché závesy a záclony tyč, uistite sa, že pridať povrchovej úpravy okien do každej miestnosti vo svojom novom byte. Neviem, aký druh kúpiť? Vyberte si jednoduchý neutrálny odtieň. Vždy sa môžete pridať druhý opona panel v geometrickom tlači alebo tučnú farbou.

svietidlá

Zámenu nudné, základné svietidla môže mať obrovský rozdiel v tom, ako váš pokoj vyzerá a funguje. Niektoré Svietidlo nápady zahŕňajú:

 • závesná svietidlá
 • Viac štýlový, výmena stropné svietidlo
 • nástenné svietidlá
 • stolové lampy
 • stojaca lampa
 • Batériovým napájaním, LED pod skrinky osvetlenie

Ako pravidlo, pokúsiť sa mať dva rôzne svetelné zdroje v každej izbe. Napríklad, pridajte stojacu lampu a stropné svietidlá vo vašom obývacej izbe, stolové lampy a prívesok vo vašej spálni a stropné svietidlá a pod-skriňu osvetlenie vo vašej kuchyni.

Predám všetko príslušenstvo naraz vytvoriť pocit prúdenie v byte. Ak ste po ruke, môžete im nainštalovať sami. Alebo, ak nechcete pracovať s elektrinou, zavolajte elektrikára alebo využiť Amazon novom domove prípojky.

Byt zdobenie nápady pre váš nový vchod

Máte určený vjazd? Využiť priestor tým, že pridá nejakú funkciu na neho.

Vjazd nákupné zoznam:

 • Úzky stôl, skriňa alebo lavice
 • Zrkadlo
 • nástenné háky

Úzky stôl, skriňa alebo lavice

Toto bude vaša vchod ohniskom a catch-all pre kľúče, kabelky a pošty. Úzky položka bude mať plochu z pocitu uzavretý-in. Pozrite sa na kus, ktorý má ďalší úložný priestor, ako zásuvkami, police alebo skrinky. Ak potrebujete miesto na sedenie a odstrániť alebo dať na svoje topánky, zvážte pridanie lavičku, ktorý môže pracovať ako vstupný stôl a toaletným lavicu. Vyberte si jeden s úložným priestorom, alebo jeden s vysokými nohami, kde si môžete zastrčiť do košov na topánkach a ďalších objektov.

zrkadlo

Zavesiť zrkadlo nad stôl alebo lavicu. Zrkadlo pridáva vertikálne výšku nastavenia a umožní vám dať si šek, keď ste prichádzali a odchádzali. Zrkadlá tiež urobiť skvelú prácu rozširovanie malých priestorov.

nástenné háky

Pridajte sériu nástenných háčikov alebo nástenné police v predsieni organizovať bundy a batohy. Ak máte veľa menších položiek, ako sú dáždniky a klobúky, zavesiť plátenú tašku na jednom z háčikov na držať.

Byt zdobenie nápady pre obývaciu izbu

Ako budete používať obývačka? Je pravdepodobné, že budete potrebovať kvalitný pohovkou a niekam kopať si nohy hore. Bude k dispozícii televízia vo svojom obývacej izbe? Kde sa vaše zariadenie ísť?

Obývacia izba nákupné zoznam:

 • pohovka
 • Konferenčný stolík alebo taburet
 • Wall art
 • TV stolík / knižnica

pohovka

Pohovka je hviezdou obývacej izby, takže opatrne investovať. Je múdre zvoliť najväčší ten, ktorý sa zmestí do priestoru. Netráp sa, ak máte čo do činenia s malým obývacou izbou; existuje veľa malých bytových sedacích súprav, ktoré sú, rovnako ako elegantné a pohodlné ako tie väčšie. Ak je váš rozpočet je obmedzený, ísť antikvární nakupovanie na pohovke. Staršie alebo historických pohovky sú dobre urobený, a môžete vždy hodiť slipcover na jednom osviežiť to.

Konferenčný stolík

V ďalší kúsok, aby zvážila by malo slúžiť dvojaký povinnosť: konferenčný stolík. Necíti obmedzený slovom “stôl”, a to buď; osmanská je skvelá náhrada. Ak je priestor dovolí, vyberte úzky obdĺžnikový Ottoman, ktorý pracuje ako lavicu alebo stôl. Môžete pridať zásobník na vrchole nastaviť nápoje ďalej. Navyše, mnoho gauč prísť s vnútornou úložisko pre deky a časopisy.

Wall art

Pravdepodobne máte veľkú bielu stenu za vašu rozkladacím priestoru riešiť. Ak ste prenájom, maľovanie alebo tapetovanie nemusí byť možné. Avšak strategicky umiestniť kolekciu objektov alebo zarámovaných fotografií, galérie štýlu, môže byť všetko, čo potrebujete. Alebo zavesiť koberec alebo gobelín na stene pridať nejaké farby a textúry do vašej obývačky.

TV skrinka

Mediálne alebo TV skrinka je veľký kus nábytku zahrnúť do svojho pôvodného obývacia izba zdobenie plánu, aj keď sa pre montáž na stenu televízore. Dodáva ukladanie do vašej obývačky na viac, než len vaše médiá. Zvoliť úzky štýl s veľkým množstvom políc, dverí a zásuviek pre optimálne využitie priestoru.

Byt zdobenie nápady pre kuchyňu / jedáleň

Môžete mať určený jedálenský kút, alebo trebárs len malú raňajkách kút alebo kuchyňa s ostrovčekom a barové stoličky. Či tak alebo onak, existuje niekoľko základy pre výrobu čo najviac zo svojho jedálňou a kuchyňou.

Kuchyňa / jedáleň, nákupný zoznam:

 • Stôl a stoličky
 • Tabuľka bežec

Stôl a stoličky

Vyberte si univerzálne tabuľku, ktorá môže slúžiť mnoho účelov – budete používať často. Márnotratnosť na stole a hľadať antikvární stoličkami, ak si nemôžete dovoliť oboje. Ak je vaša kuchyňa bude slúžiť ako jedáleň, taky, zvážte pridanie jedného z týchto kuchynský ostrovček nápady s stoličky alebo vysokej barovej tabuľky namiesto jedálenským stolom. Vyššie nastavenie tabuľka môže slúžiť ako jedáleň a jedálenského stola, jedlo prep a úložné miesto a mini kancelárskych priestorov.

Tabuľka bežec

Tabuľka bežec je dlhý pruh látky, ktorá pridáva pop farby alebo štýl na váš stôl. Na rozdiel od obrus, ktorá pokrýva celý povrch, tabuľka bežec pridáva prúžok dole v tabuľke pre viac moderné pocit. Jednoducho vrátane bežec môže pridať zmysel návrhu do svojho stola a vykonať nastavenie váš stôl zaujímavejšie.

Byt zdobenie nápady pre spálňu

Vaša spálňa by mala byť vaša útočisko. Zamerať na udržanie priestor prehľadný, pozvanie a pohodové. Nespadajú do pasce vrátane celej spálne set; je lepšie mať úžasné posteľ a jeden alebo dva nočné stolíky, než k spálni sady preťažené, šesť kusov.

Nový byt nákupné zoznam pre spálne:

 • matrace
 • čelo
 • Nočný stolík (alebo dva)
 • Skriňa organizácie položiek

matrace

Investovať do najlepších a najpohodlnejšie matrace si môžete dovoliť. Koniec koncov, budete tráviť viac času na matraci, než kdekoľvek inde vo svojom novom byte. Uložiť svoje tvorivé zostavovaní rozpočtu na zvyšok miestnosti.

čelo

Čelo postele je v pohode, moderné a ideálne pre malé spálne. Aj v prípade, že nemáte priestor alebo rozpočet pre bedframe, nikdy vynechať čelo; dokončí vzhľad vašej spálni, ako nič iné. Ak hotovosť je tesný, pozrite sa na tieto peľasť nápady.

nočné stolíky

V závislosti na veľkosti vašej novej spálni, môžete si vybrať malý odkladací stolík alebo tradičné nočný stolík. Nemajú pocit, že musíte dostať zodpovedajúce dvojice, a to buď; miešanie a zodpovedajúce nočné stolíky je zábavný výber designu.

organizácie skriňa

Ak nechcete používať svoj šatník efektívne, oblečenie, topánky a rôzne predmety budú nevyhnutne skončí vo vašej spálni priestore. Niekoľko položiek skriňa organizácie, aby zvážila, sú:

 • Visí topánky organizátor (skvelé pre viac než len topánky)
 • Boxy alebo koša
 • Dverové montáž usporiadatelia
 • regály
 • háčiky

Pre ďalšie nápady, ako organizovať svoj šatník, a to najmä ak sa jedná o malý, pozrite sa na tieto drobné skrini a žiadne šatňu nápady.

Začnite s týmito náležitosťami a žiť s nimi na chvíľu. Ako spoznáte svoj nový byt, budete prísť s nápadmi na čo iného môžete potrebovať. Naďalej vrstva svoj priestor s viacerých položiek, ako je váš rozpočet dovolí. Ktoré miestnosti bude zdobiť ako prvý vo svojom novom byte?

You may also like