Skip to main content

Zvyk, priestorovo úsporné Priečky Transform malom byte v Tel Avive

Priestor je skutočne relatívna, a to, čo sa môže zdať ako preťažené a malých interiéru pre niektoré z nich môžu cítiť ako pohodlný domov pre ostatných. Ale 67 metrov štvorcových nie je príliš veľký priestor pre prácu s bez ohľadu na to, akým spôsobom sa na to pozeráte, a otáčanie tento obmedzený priestor v útulnú doma môže byť náročné vyhliadky. Nástupu do tejto úlohy a dodáva vo veľkom štýle sú Mayan Studio, Michal Tchwella & Amir Navon, ktorý vykúzlil a priviedol k životu tento cool Tel Aviv bytu . Kombinujúci niektoré z existujúcich architektonických prvkov s moderným, na mieru riešenie pre úsporu miesta, byt sa zdá obaja veselý a elegantné, a to aj pri maximalizácii k dispozícii priestor.

Obývacia izba a spálňa malých Tel Aviv bytu so sklenenou prepážkou

Väčšina drobné domáce pôdorysy spoliehajú na centrálny obytný priestor, ktorý zahŕňa aj kuchyňa a jedálenský kút, a to Tel Aviv Byt nie je v tomto ohľade príliš odlišná. Obytný priestor je vyplnený s minimálnym dekorom a otočné TV stojan (skôr kovového stĺpa) zabezpečuje, že objemné skrine alebo zábavné centrá sú proste nie je nutné. Dokonca aj regál s kovovými rúrkami a drevenými policami posilniť túto filozofiu, ako kuchynský ostrovček s predĺženou doskou slúži ako jedáleň. Táto centrálna zóna je srdcom domu, s dvoma spálňami, kúpeľňou a balkónom vypĺňajúci bytu.

Oceľové trubky dať v obývacej izbe TV stojan a poličky neformálnu atmosféru

Oceľové trubky dať v obývacej izbe TV stojan a poličky neformálnu atmosféru

Rozšírená kuchynský ostrovček pôsobí ako chladný jedálenský stôl a tiež pomáha vymedziť priestor

Malý Tel Aviv byt spája kuchyňa a jedálenský priestor

Pohľad do obývacej priestoru zo spálne s nádychom bytu

Okno v kuchynských skriniek umožňuje priechod prirodzeného svetla do spálne

Drevené niky obklopené zákazku skrine pri vchode do bytu

Dokonca aj konštrukcia z spální je zaujímavé s jedným z izieb oddelená od obývacieho priestoru s použitím sklenenú stenu, zatiaľ čo druhý je úhľadne zastrčený za kuchynských skriniek na druhej strane! Prirodzené svetlo z balkóna infiltrovala do oboch miestností, vďaka chytro umiestnená okna. Zákazkové vstavané skrine v spálni a pútavých drevené niky v obývacej izbe pridať estetický pôvab moderné a majstrovskej človeka, ktorý by mal inšpirovať mnoho z našich čitateľov znova podobné šikovné malé priestorové vlastnosti.

Snehobiely tehlové múry vnútri malého súčasnej spálne

Skrine na mieru v spálni, aby to elegantný moderný vzhľad

Custom Spálňa skriňa s jedinečne umiestnených rukoväťou

Tónované sklá dverí spája spálňu a kúpeľňu

Presklené steny oddeliť spálňu od kúpeľne

Pôdorys malého Tel Aviv bytu

You may also like