Skip to main content

4 Kõige tavalisem Elutuba vigu (ja kuidas neid parandada)

Nendel päevadel, elutuba on üks tähtsamaid toas kodus – ja ka kasvulava mõned kõige tõsisemad sisekujunduse vigu. Õnneks, kas probleem on diivanid vooder seinad või ignoreerides esteetika kasuks range funktsionaalsust, enamik neist probleemidest on ka üsna lihtne lahendus.

Kui te arvate, et võite olla süüdi üks või kaks elutuba vigu, hoida lugemisel. Näitame teile, kuidas tuvastada küsimus käepärast, miks see ei tööta, ja õpetab, kuidas teha vajalikud muudatused, et tuua oma disaini järgmisele tasandile. Vahel väike tweaks teha kõik erinevus.

arusaamatus osa

Osakaal on üks peamisi elemente sisekujunduses. Sisuliselt see mõiste taandub viisi esemed ruumis on seotud üksteisega. Ideaalis iga komponendi ruumi suur kuju ja suurusega, et hoida asjad visuaalselt huvitav, kuid siiski tulla kokku, et teha ruumi tunne korralikult ühendatud.

Selleks, kõige disainerid kasutavad Kuldlõige. See võrrand ütleb, et mööbel kord on kõige esteetiliselt meeldiv, kui hoida 2: 3 suhtega. Pildistage näiteks ülalpool. Märkad seda pakub kohvilaud, mis on kaks kolmandikku pikkus diivanil ja diivan, mis on kaks kolmandikku laius ala vaipa. Eesmärk peegeldama neid proportsioone oma disain.

Sa ilmselt ei pea murda mis tahes valitsejad tõmmata seda vaadata välja. Kasutage oma taju leida õige proportsioonid. Nagu te korraldada oma ruumi, pöörama tähelepanu sellele, kuidas need seatud ups sind tunnevad. Kui midagi tundub “off” mängida korraldus, kuni tunnete rohkem tundma. Sel hetkel, oma proportsioonid on tõenäoliselt korras.

Helistades paigutuses

Me kõik oleme näinud elutoas või kaks, kus kõik mööbel on kergitanud vastu seinu, jättes ühe haigutav ruumi keset tuba. Kuigi see esialgu võib tunduda suurepärane võimalus teha ruumi tunne suurem, siis lõppkokkuvõttes jätab ruumi tunne tasakaalust välja. Samuti tunduvalt piirab kasutatav ruum.

Sel juhul mitte kasutades seinu teejuhti teie eesmärk peaks olema luua eraldiseisev rühmitused oma mööbel. Alusta valides keskpunktiks tuba – nagu kamin, mõned sisseehitatud ins või isegi suurt teleriekraanil – ja ehitada oma korra ümber, et punkt.

Enamik elutuba kujundused keskenduvad peamise rühmituse. Kuid see ei tähenda, et see peab olema ainult üks. Kui teil on piisavalt ruumi, et luua ala, mis on teisejärguline – nagu lugemine pelgupaik või töölaud – korraldada nende kirjete rühmitus oma. Oluline on, et iga mööbliese tunneb nagu ta oli eesmärgipäraselt positsioon teha ülejäänud esemed ruumis.

Hooletusse oma kihilisus

Nendel päevadel, elutoad on mõned kõige enam kasutatavad ruumid meie kodudes. Nad kuhu läheme lüüa tagasi, lõõgastuda ja lõõgastu peale pikka päeva. Siiski, nagu need ruumid on muutunud järjest “elas-in,” nad on ka langenud esikohale funktsiooni vormile sel määral, et ruumi lõppkokkuvõttes arvates lõpetamata.

Kui teie ruumi puudub, et esteetiline ühendust, tõhus kihilisus on võti tagasi tuues elule. Täielik disain koosneb kombinatsioon järgmisi elemente:

  • Seinakatted:  värv, tapeet
  • Põrandad:  Puit, vaip, vinüül
  • Mööbel :  Voodid, toolid, lauad
  • Tekstiil :  Padjad, tekid, pindala vaibad, voodipesu
  • Valgustus : Overhead tuled, laualambid, ümbritseva funktsioone
  • Wall tapeedid:  Fotod, kunsti, peeglid
  • Decor esemed:  Lilled, kohvilaud raamatuid, tchotchkes

Sinu parim valik on vaadata ruumis ringi ja võtta mis tahes kihid puudu oma disain. Siis ajas, pingutama, et kaasata neid. Kui lisate esemeid, tuleb kindlasti valida objekte, mis tulevad erinevaid kuju, suuruse ja tekstuuri, nii näete ka kasuks täiendava visuaalse huvi.

Unustades ühtsust

Mõnikord meie elutubades võivad muutuda kogud kujunduselemente oleme kogunud aastate jooksul, mitte ühe, lõpliku stiilis avalduse. Olgu see kombineerimise tulemusena kodumajapidamiste või mitu liigub, puudutus ühtsus on tavaliselt kõik see võtab tõmmata ka kõige eklektiline disain koos.

Sel juhul värvi on su salajane relv. Võtke teine ​​vaadata foto eespool ja märgata, kuidas enamik objekte kuulu sama värvi palett. Isegi kui sa ei ole fänn sobitamine nii palju, lisades mõned koordineerimise tooni aitab tõmmata tuba koos. Piirangu värvi, võid kasutada ka muster või tekstuur luua ühine joon.

Nüüd, et me kulutame üha suuremaid korda meie elutubades, nende disain on võtnud suuremat tähtsust. Seda silmas pidades, me usume, et on aeg edasi liikuda mõned faux pas, mis on vaevanud need ruumid aastaid. Me hahmottaneet levinumaid elutuba vigu ja kuidas neid parandada. Loe neid üle ja võtab teravat silma, et oma interjööri. Mõnikord mõned väikesed muudatused on kõik, mis vaja, et täielikult värskendada oma välimust.

You may also like