Skip to main content

4 Visbiežāk viesistabā kļūdas (un Kā Fix Them)

Šajās dienās, dzīvojamā istaba ir viens no svarīgākajiem numurus mājās – un arī auglīga augsne, daži no smagākajiem interjera dizaina kļūdām. Par laimi, to, vai jautājums ir dīvāni odere sienas vai ignorējot estētiku labā stingri funkcionalitāti, lielākā daļa no šīm problēmām ir arī diezgan viegli noteikt.

Ja jūs domājat, ka Jums varētu būt vainīgs viena vai divu dzīvojamo istabu kļūdas, turpiniet lasīt. Mēs jums parādīsim, kā noteikt šo jautājumu pie rokas, paskaidrojiet, kāpēc tā nedarbojas, un iemācīt jums to, kā veikt nepieciešamās izmaiņas, lai panāktu savu dizainu uz nākamo līmeni. Dažreiz nelielas tweaks padara visu starpību.

pārpratums īpatsvars

Īpatsvars ir viens no galvenajiem elementiem, interjera dizains. Būtībā šis jēdziens aprobežojas ar to, kādā veidā preces telpā saistītas viena ar otru. Ideālā gadījumā katrs telpas sastāvdaļa atšķiras formas un izmēru, lai saglabātu lietas vizuāli interesanti, tomēr vēl joprojām nāk kopā, lai padarītu telpu justies pareizi vienoti.

Lai to izdarītu, lielākā daļa dizaineri izmanto zelta attiecību. Šis vienādojums saka, ka mēbeļu vienošanās visvairāk estētiski, kad tur uz 2: 3 attiecību. Uzņemiet attēlu augstāk kā piemēru. Jūs pamanīsiet, ka ir kafijas galdiņu, kas ir divas trešdaļas garumu dīvāns un dīvāns, kas ir divas trešdaļas platums platība paklājs. Mērķis ir atspoguļot šīs proporcijas savu dizainu.

Jūs, iespējams, nebūs izcelties jebkuru valdnieku, lai pull šo skatienu. Izmantojiet savu uztveri, lai atrastu pareizu proporcijas. Kā jums organizēt savu vietu, pievērst uzmanību tam, kā šie set-ups padara jūs jūtaties. Ja kaut kas jūtas “off” spēlē aptuveni ar vienošanos, kamēr jūs jūtaties vairāk pie vieglumu. Tajā brīdī, jūsu proporcijas, iespējams, būs kārtībā.

Zvanot izkārtojumu

Mēs visi esam redzējuši dzīvojamā istaba vai divas, ja visas mēbeles ir iebīdīts līdz sienām, atstājot vienu kavernozs telpas vidū telpā. Lai gan tas sākotnēji var šķist lielisks veids, lai padarītu telpu justies lielāks, tas galu galā atstāj telpu sajūta off līdzsvaru. Tas arī ievērojami ierobežo apjomu izmantojamu telpu.

Šajā gadījumā, nevis izmantojot sienām kā savu rokasgrāmatu, jūsu mērķis ir radīt atšķirīgas grupas ar savu mēbelēm. Sāciet ar centrālo punktu telpā – piemēram, kamīns, daži iebūves, vai pat prāvs TV ekrānā – un veidot savu vienošanos ap šo punktu.

Lielākā daļa dzīvojamā istaba dizains tiks centrēts ap šo galvenajā grupā. Tomēr tas nenozīmē, ka tas ir tikai viens. Ja jums ir pietiekami daudz vietas, lai izveidotu telpu, kas ir sekundāra funkcija – piemēram, lasīšanas kakts vai rakstāmgaldu – organizēt šos vienumus grupēšanas paši. Svarīgi ir tas, ka katrs mēbele jūtas tā, it kā tas tika mērķtiecīgi likts strādāt ar pārējiem priekšmetiem telpā.

Novārtā jūsu izkārtojums

Šajās dienās, dzīvojamās istabas ir daži no visbiežāk izmantotajiem telpām mūsu mājās. Viņi kur mēs ejam, lai kick atpakaļ, atpūsties un relaksēties pēc garas dienas. Tomēr, tā kā šīs telpas ir kļuvušas arvien “dzīvoja-in”, viņi arī kļuvuši par upuri prioritāti funkciju pār veidlapu, lai tādā mērā, ka telpa galu galā jūtas nepilnīgi.

Kad jūsu telpu trūkst, ka estētiska touch, efektīva izkārtojums ir galvenais, lai to atpakaļ uz dzīvību. Pilnīgs dizains veido kombinācija no šādiem elementiem:

  • Sienu segumi:  Krāsas, tapetes
  • Grīdas segumi:  Wood, paklāju, vinila
  • Mēbeles :  Gultas, krēsli, galdi
  • Tekstilizstrādājumi :  spilveni, segas, platība pledi, gultas
  • Apgaismojums : Overhead gaismas, galda lampas, apkārtējās vides īpašības
  • Sienu tapsējuma:  Fotogrāfijas, mākslas darbu, spoguļi
  • Decor priekšmeti:  Ziedi, kafijas galdiņš grāmatas, tchotchkes

Jūsu labākais bet ir paskatīties istabu un izvērtēt jebkuras slāņiem trūkst jūsu dizainu. Tad ar laiku, pūles, lai iekļautu tos. Kā jūs pievienot objektus, pārliecinieties, lai izvēlētos priekšmetus, kas nonāk dažādas formas, izmēru un faktūru, lai jūs arī redzēt labumu papildu vizuālās interesi.

Aizmirstot par vienotību

Dažreiz, mūsu dzīves telpas var kļūt kolekcijas dizaina elementiem, mēs esam savākti gadu, nevis vienu, galīgo stils paziņojumu vairāk. Vai tas ir rezultāts mājsaimniecības vai vairākus gājienus apvienojot, touch vienotības parasti ir viss, kas nepieciešams, lai vilktu pat visvairāk eklektisma dizainu kopā.

Šajā gadījumā, krāsa ir jūsu slepeno ieroci. Veikt otro aplūkot foto iepriekš un paziņojums, kā lielākā daļa vienību ietilpst vienā krāsu paletē. Pat ja jūs neesat ventilatoru no atbilstošas, ka daudz, pievienojot dažas koordinācijas toņos var palīdzēt pull telpā kopā. Lieguma krāsu, jūs varētu izmantot arī modeli vai tekstūru, lai izveidotu vienotu pavedienu.

Tagad, ka mēs tērējam palielinot apjomus laikos mūsu dzīves telpu, to dizains ir pieņēmusi lielāku līmeņa nozīme. Paturot to prātā, mēs uzskatām, ka ir pienācis laiks virzīties tālāk dažus faux pas, kas ir plagued šīs telpas gadiem. Mēs esam norādījuši dažus no visbiežāk dzīvojamo istabu kļūdas un kā tās novērst. Izlasiet tos atkal un veikt dedzīgi acu par savu interjeru. Dažreiz dažas nelielas izmaiņas, ir viss, kas ir nepieciešams, lai pilnībā atsvaidzināt savu izskatu.

You may also like