Skip to main content

5 veidi, kā Get Zen Living Room

Merriam-Webster apraksta Zen kā “stāvoklis mierīga uzmanības kurā viena cilvēka darbības vadoties pēc intuīcijas, nevis apzināti centieni.” No sarunvalodas viedokļa Rietumos, mēs parasti izmanto, lai aprakstītu kaut ko, kas ir mierīgs, rāms, vienkāršs un nomierinošas, jo īpaši, ja runa ir par interjera dizainu. Zen telpas ir arī parasti nosaka izteikti Japānas dizaina estētikas, piemēram, akmens dārzos un tatami mat grīdas. Ja jums patīk viss Zen, jums var meklēt veidus ietilpst Zen centrālajos telpu jūsu mājās. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā iegūt Zen viesistaba.

Iekštelpu Zen dārzs

Kad cilvēki domā Zen, viņi parasti domā par Zen dārzu. Bet neuzskatiet, ka tikai tāpēc, ka tas ir vārds dārzu tajā, tai ir jābūt ārā. Unikālā dzīves telpu foto iepriekš liek Zen dārzs tiesības mājās. Tā Zen dārzi parasti sastāv no smilšu, akmens vai grants, viņi vienkārši likt telpās, jo viņiem nav uzturēšanu dabisko augu dzīvi. Jūsu Zen dārzs var būt arī vairāk nekā šovs Varat arī meditatīvi grābeklis Zen dārzu neatkarīgi no laika apstākļiem izskatās ārā.

Chic Budas statujas

Zen pati ir balstīta veidu budisma no Japānas. Sakarā ar to, kas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt Zen dzīvojamā istaba ir atrast elegants pārstāvību Budas. Pievienojot šo elementu istabu ļauj jums izveidot Zen fokusa punktu.

Kā Zen jums iet no turienes ir pilnībā atkarīgs no jums. Tas ir jauks veids, kā pievienot Zen elements, pat ja jūs neesat meklējat iet radikāla ar savu dizaina plāniem. Arī izvēloties elegantu artsy skaitlis tāpat foto iepriekš ļauj saglabāt telpu modernāks, ja tas ir stils, jūs iet par.

Apvienot Zen ar citiem stiliem

Iepriekš padomi ierosināt veidus, kā iekļaut Zen uz mūsdienu stylings, bet Zen arī papildina zemniecisks telpas, radot lauku šiks sajūtas. Vienkārši uzņemtu fotoattēlu iepriekš: kaut kas tik vienkāršs kā gaismas zemes toņos sniedz telpā brīvs, dabas Zen noskaņu.

Zen parasti ir saistīta ar dabas elementiem, tāpēc stils pāri arī ar vienkāršiem elementiem, piemēram, sijas, teksturētu koka grīdas un kokgriezumiem mākslu. Ja iespējams, apvieno stilu ar atvērtu skatu uz dabu. Tas rada vēl vairāk lauku, dabas un nomierinošas Zen sajūtas.

Atvērt, lai Zen āra telpu

Protams, ne visas jūsu Zen iezīmēm ir jābūt pati dzīvojamā istabā. Vienkārši atver savu numuru uz Zen akmens dārzā vai ar logu skats uz vienu, var radīt šo sajūtu Zen. Tas ir vienkāršs veids, kā pievienot vizuālo stilu, lai Zen viesistabā neinstalējot pilnvērtīgs Zen dārzs jūsu mājās.

Tā ir arī laba ideja, lai minimāls vai pagaidu telpām. Nomierinošas raksturs ar grants balstītas Zen dārzu pāriem arī ar minimālisma stilā, un Zen dārzs pats par sevi ir tradicionāls elements, kas palielina interesi par pārejas vietu.

Iekļaut Āzijas dizaina elementus Zen dzīvojamā istaba

Tā Zen pirmsākumi meklējami Japānā, jūs varat apsvērt, izmantojot tradicionālās japāņu arhitektūras elementus savā viesistabā. Iepriekš fotogrāfija ir faktiski dizains no mājām Kioto. Bet tradicionālās tatami grīdas un papīra durvis ir liels iedvesmas avoti savā dzīvojamā istaba dizaina projektam.

Ja apņemoties šo stilu padara jūs nervu, jūs varētu izvēlēties vienu vai divus elementus, kas liecina to. Mēģiniet instalēt vienu papīra bīdāmās durvis. Vai vieta ir tatami mat vidū dzīvojamā istabā. Jūs varētu arī apsvērt citus japāņu elementi, piemēram, koi zivis vai īsu kāju galda, ko sauc arī chabudai. Mēs esam uz daudz veidu, kā iekļaut japāņu stilu jūsu mājās, ja jūs alkas vairāk iedvesmu.

Atcerieties, ka mērķis Zen dizaina elementi ir pievienot sajūtu klusums jūsu dzīves telpu – lai mēģinātu nevis uzsvērt, kā jūs izlemt, kā iekļaut to! Ir daudzas iespējas, kā sasniegt šo nomierinošu estētika, vai jūs vēlaties, lai iet liels vai zemu.

You may also like