Skip to main content

5 veidi, kā Izmantojiet maza Space Spogulis

Mēģiniet ejošu spoguli Lai patiešām pievienot dziļumu jūsu telpā, mēģiniet pievienot divus spoguļiem uz blakus sienām. Tas rada ģeometrisko interesi, ar vairākām pakāpēm pārdomām. Vairāk apkārtējo spoguļi pievienot tikai efektu. Izliektais spoguļi strādāt jebkurā mājas stilā. Bet kā foto iepriekš rāda, wraparound spoguļi pārī arī ar augsti teksturētu sienas. Teksturētu sienas piebilst vizuālo interesi un kontrastu pret pieglaust stila spogulis. Izmantojot spoguļi ir viens no labākajiem veidiem, kā padarīt nelielu telpu izskatās lielāks, bet jums nav, lai apturētu tur.

Vai jums ir mazs telpa jūs izmisīgi vēlas izskatīties lielāks? Vienkāršs veids, kā pievienot vizuālo telpu ar istabu, ka klasisks apkrāptu: pievienojot maza telpa spoguli.

Pievienojot spoguli var burtiski divkāršot telpu vizuāli. Bet nevis uzstādot spoguļi Willy-nilly, ir vairāki veidi, kā izmantot spoguļi, kas izskatās stilīgi bet funkcionāls. No novietojot spoguli netradicionālās vietās, piemēram, pie griestiem, lai, izmantojot segmentētajiem pilna sienu spoguļi, šie spogulis idejas ir lielisks veids, kā pievienot stilu, vienlaikus telpa izskatās lielāka.

Paplašināt spoguļi netradicionālās veidos

Ņemot nelielu atstarpi var nozīmēt kādu bailīgs sienas telpas, piemēram, dramatiskām slīpiem griestiem. Tādos gadījumos, jūs varat būt spoguļi samazināt īpaši ietilptu telpā.

Par liekot maza telpa spoguli, piemēram, tas par telpu priekšrocības ir divējādas: Tas rada unikālu, funky izskatu, un tas nozīmē, ka daudz vairāk spogulis vizuāli paplašināt telpu. Kad runa ir par mazām telpām, tas viss ir par izmantojot katru pēdējo collu no telpas, un šī ideja padara pilnībā izmantot šo jēdzienu.

Put spoguļiem uz griestiem

Pazīme mazākām telpām ir tas, ka jums nav daudz sienas vietas, lai strādātu ar. Kas jums ir iespējams veikt pat jūsu visvairāk visdārgākais mākslas vai ierasto fotogrāfijas. Tātad, ja jums atrast sevi šajā situācijā, mēģiniet pievienot spoguli pie griestiem. Iepriekš Foto parāda, kā tas faktiski var atvērt telpu no augšas.

Padziļinājums spogulis izskatās tā pieder dizainu. Gadījumos, kad padziļinājumā spogulis nav iespējams, mēģiniet, lai vienotas spogulis bez rāmja, kas saplūst ar apkārtējo griestiem.

Izmantojiet pilna sienas maza telpa spogulis

Un tad tur ir vecās rezerves favorīts: pilna sienas spogulis. Tie ir neticami efektīvs vizuālo paplašināšanos, jo tie dod ilūziju, ka jūs trūkst sienu un skatāmies visu citu istabu.

Taču jūs joprojām varat saņemt radoši ar pilna sienas maza kosmosa spogulis koncepciju. Viens no populārākajiem izvēli pievienojot režģa modelis, kas dod spogulī kādu gluds ģeometrija. Pievienojot noskumuši pieskārienu uz spoguli ir arī lielisks veids, lai personalizētu to, tāpat kā iepriekš foto.

Izmantojiet lielus, ierāmēti spoguļi

Lai iet vēl klasika, vieta liels, ierāmēts spogulis uz vienas sienas. Pievienojot rāmi lielu spoguli, jūs varat iekļaut stilu istabas spogulī pati.

Piemēram, lauku telpas var izmantot noskumuši koka spoguļa rāmis. Rūpniecības telpa var izmantot metāla rāmis. Modernā telpas var izmantot plānas, minimālisma rāmi. Un artsy telpas var izmantot droši krāsas spoguļa rāmis. Vienkārša rāmis ļauj viegli pielāgošanu uz mazā kosmosa spoguli.

Mēģiniet ejošu spogulis

Lai patiešām pievienot dziļumu jūsu telpā, mēģiniet pievienot divus spoguļiem uz blakus sienām. Tas rada ģeometrisko interesi, ar vairākām pakāpēm pārdomām. Vairāk apkārtējo spoguļi pievienot tikai efektu.

Izliektais spoguļi strādāt jebkurā mājas stilā. Bet kā foto iepriekš rāda, wraparound spoguļi pārī arī ar augsti teksturētu sienas. Teksturētu sienas piebilst vizuālo interesi un kontrastu pret pieglaust stila spogulis.

Izmantojot spoguļi ir viens no labākajiem veidiem, kā padarīt nelielu telpu izskatās lielāks, bet jums nav, lai apturētu tur.

You may also like