Skip to main content

Ekspertu padomi par to, kā izrotāt Neutral Living Room

Have Fun ar neitrālas krāsas

Ekspertu padomi par to, kā izrotāt Neutral Living Room

Padomā neitrālie krāsu shēmas ir garlaicīgi? Nekas nevar būt tālāk no patiesības. Neutral telpas var būt mierīgs un relaksējoša jā, bet tie var būt arī jautri, enerģisks un pilns dzīves. Galvenais ir izmantot dažādas bezmaksas melodijas, sajauc materiālus, un spēlēt ar modeļiem -just patīk to darītu ar jebkuru citu paleti.

Pattern un tekstūras

Kad Dekorēšanas ar neitrālu krāsu shēmu, tas ir patiešām svarīgi, lai piesaistītu dažādus modeļus un tekstūru. Ar kompensējot raupja ar mīkstu, spīdīgi ar matētu un rupju ar gludu, tas ir iespējams izveidot dziļumu un interesi, padarot telpu dinamiskāku. Padomājiet par to, izmantojot tekstūru, piemēram, gultas veļu, zamšādas s, velvets, kabeļu adījumiem, aitādas un vairāk. Kad runa ir, izmantojot faktūras neitrālā dzīvojamā istaba, jūs varat gandrīz nekad nav pārāk daudz. Modeļi ir līdzīgi, jo jums ir nepieciešams, daži, lai radītu kontrastu, bet mēģināt pielīmēt ar regulāru noteikumiem sajaukšanas modeļiem.

Izveidot relaksējošu atmosfēru

Ja vēlaties izveidot relaksējošu atpūtu, neitrāla krāsu paleti varētu būt veids, kā iet. Šajā svaigu vēl nomierinošu telpā attēlot uz ienākuma īpašuma, liela lina krāsā šķērsgriezuma aizpilda vienā stūrī, un tiek uzlabota kolekcija mest spilveni. Ievērojiet, ka spilveni ir visas dažādas nokrāsas līdzīgi, vieglo neitrālām – tieši tik daudz, lai izveidotu nelielu interesi neradot vizuāli jucekli. Pat tad, ja ir ēnā zila iekļauts, tas ir pietiekami mīksts, ka tas skan kā neitrālu (gudrs triks, kas var paveikt ar gandrīz jebkuru pasteļa toni). Taupe platība paklājs sēž uz pamatu tumšs koks, radot mazliet kontrastu, un sienām, logu ārstēšanu, un piederumi ir visas dažādas nianses ziloņkaula, bēša, un taupe. Kopā tie rada nomierinošu vidi, kas veicina atpūtu un relaksāciju.

Pievienojiet izsmalcinātību ar Gray

Izsmalcinātība ir viegli sasniegt, izmantojot neitrālus toņus. Šajā foto, tas darbojas īpaši labi, jo, izmantojot vienu pelēku toni, kas ir akcentēts ar greznām detaļām. Grīdas līdz griestiem aizkari, poga tufting un atstarojošām virsmām veicina luxe izskatu un radīt atmosfēru eleganci. Kaut gan pelēks izmanto, lai var uzlūkot kā drūms un blāvi jo pēdējo 10 gadu laikā, vai arī tā attieksme par pelēkā ir mainījusies, un tas ir šobrīd karsti go-to neitrāls. Vairāk elegants nekā brūna un vairāk universāls, nekā taupe, pelēks ir elastīgs toni, kas var strādāt tikai par jebkurā telpā.

Iekļaut Arhitektūras detaļas

Tur ir vairāk dekorēšanai neitrālu telpas nekā tikai mēbeļu un sienu krāsas. Lai pievienotu interesi neitrālu telpā domāt par skaitā arhitektūras detaļas, piemēram, griestu sijas, shiplap, wainscoting, dekoratīvās kolonnas un pat vienkāršas vainagu formēšanu. Šīs lietas var būt nozīmīga ietekme uz telpām, kas ir bez daudz krāsas. Atcerieties arī, ka neitrāla nav nozīmēt balta. Reģenerēts koka sijas šajā telpā sniegt dažas kontrastu ar visu balto dekoru veidošanas telpu vizuāli dinamiska.

Izveidot ģimenes draudzīgu atmosfēru

Neitrāls dzīvojamā istaba var būt ļoti apdzīvojams un ģimenei draudzīga, par ko liecina šeit ar Sidra dzīvojamā istabā. Daļa no iemesla, kas šajā telpā ir saistīts ar izmantošanu tumšākas neitrālām, piemēram, brūns un melns, un no modeļiem izmantošanu. Tik daudzi cilvēki saista neitrāla ar baltu, un tur ir vēl diezgan daudz diskusiju par to, kā definēt “neitrāls”, kad runa ir par krāsām, bet tie parasti tiek uzskatīti par tiem, kas nav veikt izskatu uz krāsu riteņa. Tātad neitrālu dzīvojamā istaba var būt balta, melna pelēka vai toņos brūna un taupe. Atšķirībā no visu baltā telpā, istaba pilna ar tumšiem neitrālām aicina cilvēkus kick atpakaļ un atpūsties, nebaidoties iegūt lietas netīrs.

Izveidot Luxe Look

Neskatoties uz dažiem valdošajiem viedokļiem, neitrāla dzīvojamā istaba nav jābūt mīlīgs. Faktiski visi neitrāla telpas var būt super šiks un pat krāšņi. Šajā numurā izmanto kombināciju elementu, lai radītu efektu. Applied molding uz sienām, pogas tufting uz dīvāna, un atstarojošu virsmu, piemēram, stikls, spogulis, hroma un sudraba visas lietošana apvienot, lai radītu greznu atmosfēru. Tikai tāpēc, ka telpa ir neitrāla krāsu paleti nenozīmē, ka tā nevar būt mazliet dzirksti!

Padariet to Modern

Ja jūsu Dekorēšanas stils sasveras uz mūsdienu, mūsdienu, neitrāla krāsu shēma ir kaut kas jums vajadzētu nopietni apsvērt. Melns, balts bēša un pelēka aizdot sevi ļoti labi ar vienkāršību mūsdienu un gadsimta vidus modernu apdari. Bet kā vienmēr, atcerieties, lai iekļautu dažādas faktūras un toņus, lai saglabātu to krišanu dzīvoklis.

Tas ir Visi Details

Neutral dzīvojamās telpas var būt tikpat silts, ērts un mājīgs, jo viņu vairāk krāsains kolēģiem. Bet, ja jums nav jāmaksā uzmanību uz mazajām detaļām, jūs riskējat beidzot ar mīlīgs un boring telpā. Pat ja šajā telpā ir ļoti maz tajā, smalks detaļas, piemēram, teksturētu funkciju sienu un gazele spilveni, lai novērstu tā garlaicīgi. Tā saglabā savu vienkāršību, bet joprojām ir ļoti ērti.

Komforts un siltums

Katru neitrāla telpa, neatkarīgi no tā, vai tas ir gaišs vai tumšs, ir nepieciešams mazliet siltumu. Ir daži veidi, kā izpildei. Viens no tiem ir, izmantojot mīksto faktūru, kas jūtas patīkami pieskarties. Padomājiet par to, izmantojot velvets, dzija, Chenilles un pat microsuedes. Vēl ir, izmantojot, izmantojot neitrālām ar siltu pieskaņa. Piemēram, ja pelēkā ir jūsu neitrāla izvēles apsvērt kaut ko ar brūnām pieskaņa nevis zilas pieskaņa. Un, visbeidzot, lai pievienotu siltumu, kuru vēlaties iekļaut dažas koka toņus. Koka piebilst dziļums jebkurā telpā, lai pop dažās koka galdiem vai sānu krēsli ar koka kājām. Mazliet var iet garu ceļu. Tomēr, ja koksne nav jūsu stils silts metāli, piemēram, misiņa un bronzas var arī palīdzēt pievienot siltumu.

You may also like