Skip to main content

Meditācija Spaces, kas iedvesmos jūs, lai izveidotu savu

Mājās vienmēr jābūt vieta klusums, nomierinošas sajūtas, oāze vidū drudžains pasaulē. Tu surround sevi ar objektiem, kas jums patīk, krāsas, kas padara jūs jūtaties svētlaimi, ģimenes fotogrāfijas, kas atkal laimīgs atmiņas.

Bet ko tad, ja jūs atcelt īpašu stūri vai pat istabas jūsu mājās, kas tika pilnībā veltīta izraidot stresa emocijas? Meditācija ir lielisks veids, kā to darīt tikai to, ka, izmantojot koncentrējoties, elpošanas un ieskaita jūsu prātā. Jūsu meditācijas prakse var uzlabot, izmantojot comforting apkārtni un pārdomāto dizaina detaļām, kuras jūs varat sasniegt jūsu mājās bez iet uz studijā.

Šeit ir 10 meditācijas telpas, kas būs jums sakot  namaste  nav laika.

Apskāviens Minimāla Decor

Kad runa ir par meditāciju telpā, nereti mazāk ir vairāk, pierādīts, izmantojot šo stūrīti par tādām interjera stilists Jason Granta tīmekļa vietnē. Par savu telpu, iekļaut vienkāršus spilveni, neliels izkārnījumiem un teksturētu platība paklājs, un jūs esat gatavs meditēt no-frills, bet elegants, telpu.

Spotlight jūsu Personības

Par meditācijas telpu justies labi, tas ir justies kā jūs, vai ne? Jūs varat saņemt patiesi ērti, kad esat austi gabalos, kas nozīmē jums, tāpat kā dzīvespriecīgu Budas statuja, siltu mest segu un krāsains paklājs, kas ir tas, ko telpa un dzīvesveids dizains treneris Kelly Anderson bija šeit. Viņa arī inventively pārveidots vietas augšpusē kāpnēm stāšanās meditācijas stūri, un viņa akcijas viņas padomus blog post.

Izvēlieties maigos toņos

Kaut arī spilgtas, treknrakstā krāsas var būt jautri, tur ir kaut kas par whispery, pasteļa toņos, kas ir oh-tā nomierinošas. Pat tad, ja jūsu acis, iespējams, tiks slēgts, kamēr jūs meditēt, ir svarīgi justies mierināja telpā tiklīdz apsēdies. Sofija @sofiaparapluie šaubu jūtas brīvi, kad viņa meditē šajā apburošajā stūrī viņas mājās. Saglabājiet jūsu acīm, kas par pasteļa meditācijas spilvenu un citiem piederumiem, veidojot savu vietu.

Take Your Meditācija Space Outdoors

Tas padara perfektu sajūtu, lai meditācijas praksi ārpuses, kur var uzsūkt skaņas putni ieskanoties un vējš pūš cauri kokiem. Jūs varat noformēt to tomēr vēlaties (vienkārši būt pārliecināti, lai iekļautu ūdensizturīgs, āra draudzīgas gabalus un materiālus), vai arī jūs varat doties visi ārā, lai pēcpusdienā meditējot ar atstarpi, kas ir aprīkoti ar sapņains tekstilizstrādājumu, sveces un vintage gabalus, piemēram, tas viens, ko rada Siân no Siân Loves.

Make It Light un spilgti

Kad esat meditēt, tā var justies labi, ir daži saules gaismas uz ādas un brīze nāk caur logu. Kad crafting savu meditācijas stūrī, mēģiniet to novietot pie loga, kas ir tas, ko izdarīja viņas mājās Alexandra ir uz Vogue vai krūtis. Viņa veidoti šo stūrīti, izmantojot mākslīgās kažokādas paklājs, auduma Pouf, neliels kāpnes un meditāciju must-bagātajiem, piemēram, ēterisko eļļu un difuzoru.

Atdarinātu profesionālā studijā

Ja jums ir mīļākie studija, kur jūs vēlaties, lai gudrot, jūs varat aizņemties dizaina aspektiem šajā studijā un lai tos savā telpā. Šī profesionālā studijā, ko nozvejojuši Džūlijas no @mycitynotes, vitrīnas rozā Himalaju sāls lampas, neskaitāmas meditācijas spilveni un dabīgā koka grīdas, lietas, kas var viegli atdarināt mājās.

Pārdomāt Room

Jūs, iespējams, ir, ka viena telpa jūsu mājā, ka jūs nezināt, kā izrotāt vai vienkārši nepietiek izmantots kā den vai birojā. Apsveriet pārveidojot to par pilna mēroga meditāciju telpā, piemēram, vienu, kas Jessica Robinson no @jessicalouisephotos__ izveidots. Tas ir salds un nomierinošas gaišos toņos, spilveniem, kas ir gatavi izvilkt jebkurā laikā un nozīmīgu objektu uz peldošās plauktiem

Go All-Out Bohēmijas

Bohemian dekors protams pakļauj sevi meditācijas telpām. Jūs varat apkopot savu labāko Bohēmijas gabalus, lai izveidotu savu bezmaksas enerģisks meditācijas stūrī, tostarp uzkrītošā krēsls, cilšu tekstilmateriāli un rakstu spilveni. Iedvesmojieties šī bohēmisku Brīnumzemē stila The Wicked Boheme.

Mājīgs It Up

Jums vajadzētu būt jūsu visvairāk ērts jūsu meditācijas kosmosa galu galā, dažreiz sēdus pāri kāju nav tieši justies tik atviegloti, kā jūs domājat. Piedāvāt sev mīkstu vietu uz zemes, novietojot plīša spilveni, spilveni un segas savā telpā. Jūsu dīvāns var pat dubultoties savu meditāciju mītne, šeit redzams caur šo heartwarming stūrī pieder Alanna Rose.

Izveidot rāms Feel

Meditācija telpa var būt tikpat vienkārša kā izklāstot spilvenu (vai vairāk par saviem draugiem) favorītu istabas jūsu mājās, kur jūs vienmēr justies mierīgi. Viss punkts meditācijas ir noņemt stresu no savas dzīves, tāpēc nerada papildus stresu, mēģinot, lai pilnveidotu savu meditācijas telpu. Šie spilveni, kas izveidotas ar X Via Verano, sēdēt pagadās zemniecisks telpā.

You may also like