Skip to main content

Creative veidi, kā Izmantojiet Strip apgaismojums

Strip apgaismojums ir kļuvusi par patiesi jautri un radoši elements daudzās vietās. Kamēr strēmele apgaismojums parasti izmanto zem skapjiem līdz gaismas countertop telpām un citām parastajām vajadzībām, cilvēki kļūst vairāk radošs ar to. Tas ir arī vieglāk nekā jebkad pielīmēt uz izģērbšanos apgaismojumu tikai par jebkur, pateicoties elastīgiem LED sloksnes, kas nāk ruļļos.

Uz augšu, ka daudzi no šiem viegli stick josla apgaismojuma iespējām nāk dažādās krāsās. Vai vēlaties izvietot apgaismojumu kaut netradicionāli kā uz griestiem, vai vēlaties krāsainu gaismas dizains, sloksnes apgaismojums ir lielisks risinājums. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā strādāt ar striptīza apgaismojumu dažās stilīgs veidos.

Kā griestu akcentu

Viena vieta, jūs nevarēsiet domāt likt šāda veida apgaismojums ir tiesības uz augšu uz griestiem. Bet virs foto parāda, kā jūs varat izmantot lentes apgaismojumu akcentu diferencētas griestu dizainu. Tas palīdz ģeometriju kosmosa pop.

Tā ir arī laba ideja, lai vietās, kur varētu izmantot relaksējošu lowlight iespēju, piemēram, mājas kinozāles telpās vai guļamistabas. Tikai ar griestu striptīza apgaismojumu uz būtu par smalku mirdzumu. Jūs varētu arī mēģināt dažādas krāsas apgaismojumu spēlēt aptuveni ar noskaņojumu.

Jūs varat arī redzēt foto iepriekš, cik labi atņemt apgaismojums der apmēram vairāk sarežģīts apgaismes ķermeņi. Tas faktiski darbojas kā akcentu lustra.

zem kāpnēm

Liekot striptīza apgaismojums zem kāpnēm ir tikpat stilīgs, kā tas ir funkcionāls. Jūs varat redzēt foto iepriekš, kā daži pievienoja apgaismojums rada patīkamu mirdzumu no iekšienes soļiem. Un šī ideja darbojas saskaņā gan caurspīdīga un cieto soļiem.

Ja vēlaties vairāk radošo, māksliniecisko telpu, jūs varētu apsvērt darot to pašu stilu ar krāsainu spuldzes. Jūs pat varētu padarīt sloksne gaismas atbilstu akcenta krāsu telpā. Vai tiešām padarītu to pusi, jūs varētu izmantot spuldzes, kas maina krāsu.

Šī ideja strādā telpās vai ārā. Jūs varētu arī apsvērt iegūt radošs ar āra strēmele apgaismojuma idejas. Jūs varētu likt zem margām vai gar āra celiņiem. Jūtieties brīvi, lai būtu jautri ar to patiesi pielāgotu telpu.

Ietvaros displeja plauktiem

Vēl izmantošana, kas ir tikpat funkcionāla, kā tas ir stilīgs, ir, lai tā ietvaros displeja plauktiem. Tas darbojas labi ar atmatā plauktos, kā jūs varat redzēt foto iepriekš. Problēma ar atmatā plauktos ir tā, ka tas var būt grūti, lai saņemtu gaismu šajās telpās. Šī backlit opcija palīdz preces plauktos standout vēl.

Tā ir lieliska iespēja, ja jums ir daudz ceļo, vai vākt, tāpēc jums ir daudz unikālu un interesantu priekšmetu, lai parādītu. Jūs pat varētu mēģināt krāsainas spuldzes redzamajos plauktu, ja vēlaties vairāk netradicionālu telpu.

Strip apgaismojums zem skapjiem

Jūs parasti redzēt striptīza apgaismojumu top skapjos, bet mēģināt ievietojot tos zem skapjiem ar grīdas unikālu uzņemties šo tendenci. Jūs varat redzēt foto iepriekš, kā daži maiga gaisma piebilst jautru akcents telpā.

Šī ideja var strādāt labi krāsainais neitrālās telpās. Mīksts dzeltens apgaismojums piebilst mājienu krāsu uz vietu, un nav citu liela mēroga krāsas preces konkurēt ar apgaismojumu. Ja tu būtu izslēgt griestu apgaismojumu, stilu, piemēram, tas varētu veikt arī relaksējoša noskaņas apgaismojumu, jo īpaši vannas istabas telpā.

You may also like