Skip to main content

5 viisi Get Zen Elutuba

Merriam-Webster kirjeldab Zen kui “riigi rahulik tähelepanelikkust, kus üks tegevus juhindub intuitsiooni, mitte teadlikku pingutust.” Alates kõnekeelne vaatevinklist Lääne, me tavaliselt kasutada seda kirjeldada midagi, mis on rahulik, rahulik, lihtne ja rahustav, eriti kui tegemist on sisekujundus. Zen ruumid on ka tavaliselt määratletud selgelt Jaapani disain esteetika, nagu kivi aedade ja tatami matt korrust. Kui sa armastad kõike Zen, siis võib otsivad võimalusi lisada Zen Kesk ruumid oma kodu. Loe edasi õppida, kuidas saada Zen elutuba.

Indoor Zen aed

Kui inimesed arvavad, Zen, nad tavaliselt mõtlevad Zen aedades. Aga ei saa eeldada, et lihtsalt sellepärast, et see on sõna aed, see peab olema väljas. Unikaalne elamispinda Pildil paneb Zen aed õigus kodus. Kuna Zen aedades on tavaliselt koosneb liiva, kivi või killustik, neid on lihtne panna siseruumides, sest neil ei ole korrashoiu looduslike taimede elu. Teie Zen aed võib olla ka rohkem kui näitama: Võite mõtlikult rake Zen aed ükskõik mis ilm näeb väljaspool.

Chic Buddha kujud

Zen ise on maandatud tüüpi budismi Jaapanist. Sellepärast üks lihtsamaid viise saada Zen elutuba on leida šikk Buddha kehastus. Lisades element tuba võimaldab luua Zen keskpunktiks.

Kuidas Zen lähete on täiesti su enda otsustada. See on kena viis lisada element Zen, isegi kui sa ei otsi minna drastilisi oma disaini plaanid. Samuti valides šikk esteetilist joonis nagu foto eespool võimaldab teil hoida ruumi kaasaegsem, kui see on stiil sa lähed eest.

Kombineeri Zen teiste stiilide

Ülaltoodud vihjeid soovitada viise lisada Zen kaasaegse stylings, kuid Zen täiendab ka maamees ruumid, luues maamees šikk vibe. Lihtsalt võta foto üleval: Midagi nii lihtne kui valgus maa toonid annab ruumi lahti, looduslik Zen tunne.

Zen seostatakse tavaliselt looduslikud elemendid, nii stiili sobib hästi maalähedase elemente nagu avatud talad, tekstureeritud puitpõrandate lõigatav ja tuntud. Kui võimalik, ühendada stiilis avatud vaateid loodusest. See loob veelgi maamees, looduslikud ja rahustav Zen vibe.

Avatud Zen väljas ruumid

Muidugi ei ole kõik oma Zen funktsioonide olema elutoas ise. Lihtsalt avada oma toa Zen kiviaias või millel aken, et üks saab luua tunnet Zen. See on lihtne viis lisada visuaalne stiil Zen elutuba ilma installida täieõiguslik Zen aed oma kodus.

See on ka hea mõte minimalistlik või üleminekuperioodi ruumid. Rahustav milline kruusa põhinev Zen aed sobib hästi minimalistlik stiil ja Zen aed ise on traditsiooniline element, mis lisab huvi üleminekuperioodi ruumi.

Lisada Aasia disain elemente Zen elutuba

Kuna Zen juured on Jaapanis, siis võib kaaluda kasutades traditsioonilisi Jaapani arhitektuuri elemente elutoas. Ülaloleval fotol on tegelikult disain koju Kyoto. Aga traditsiooniline tatami põrand ja paber uksed on suured inspiratsiooniallikana oma elutoas projektis.

Kui toime selle stiili teeb sind närviliseks, võid valida ühe või kaks elementi soovitada seda. Proovige installida üks paber liuguksega. Või paigutada tatami matt keset elutuba. Sa võid kaaluda ka muid Jaapani elemente nagu koi kala või lühikese jalaga laua, mida nimetatakse ka chabudai. Oleme kaetud palju võimalusi lisada Jaapani stiilis oma kodu kui sa iha rohkem inspiratsiooni.

Pidage meeles, et eesmärk Zen kujunduselemente on lisada mõttes rahulik oma eluruumid – nii et proovige mitte rõhutada, kui otsustada, kuidas lisada seda! Seal on palju võimalusi, kuidas saavutada, et rahustav esteetiline, kas sa tahad minna suur või alahinnatud.

You may also like