Skip to main content

Tööstusstiili elutoa kujundus: oluline juhend

Miski ütleb pingutusteta cool ja lihtne hooldada kui tööstuslik-stiilis elutuba. Tellistest seinad tervitama must ja valge tüpograafilised prindib, tehase aknad vastavad pulstunud vaibad ja raua torustik kohtab teerulliga puitpõrandad luua eluruumid, mis näevad täiesti paiskab kokku. Vallandada oma sisemine bookworm akumuleerimise teel oma tehase laed kõrge raamatuid. Süstige prim ja õige üksikasjalikult, mugavad diivanid ja ilus valgustid viiakse ruumi vooderdatud betooni. Tuld keset elutoas majutatud vask ja klaas. Plaani oma tööstus-stiilis interjöör, võttes läbi lugeda meie salong juhend.

Kõige paremini betoonseinte, mida Interspersing neid puidust ja kiltkivi. See palju tekstuuriga korter hoiab see lihtne, kasutades ainult pruun, hall, must ja roheline oma värvipalett. Kaamera tuled ja puidust raja suunata kuidas, samas enam ripatsid tolknema köögis. Plokk diivan ja puidust kasti kohvilaud pakkuda koht lõõgastumiseks, kuid uuemad kastid pakkuda sisseehitatud iste vastupidine. Must, tahvlile-esque tekstuurid muudavad ruumi ilmuvad kulunud ja rebenenud, kui projektor TV näeb kaasaegne vajadustele.

Loo tume ja unistav tööstus kodu kujundusest meeleolu. See kõrge laega ruumi pöörab rollides poleeritud puidust read lagi, töötlemata betooni põrandale. Pehme pruun L diivan pakub istet, sobitamine puidust toonid raamatukapi taga. Rida must riiulid lisada õhku intellectualism, lämmatades kunsti. Šablooni abil värvitud detailid ühe ratta kohvilaud, rida valgustus- ja trepp lisada lihvi.

Tööstuslik elutuba ei pea olema pruun ja hall. See väiksem ruum toob kriips sidruni, mis moodustab kokkuvõtteid ja slinking kass köögis. Must tepitud diivan pakub mugavust enne värvitud telliskivi samas toon. Light-puitpõrandad luua soojust keset betooni ja hall, nagu on külalised viinud kaasaegne paneel tulekahju.

Onnekkaassa loft? Kasutage oma suure tehase aknad täielikult toime. Lõpetamata betoonseinte ja puitpõrandad tööstuslikul lõuend julge, kaasaegne diivanid, läikiv hall putka toolid ja eklektiline söögilaud. Elemendid koor dot ruumi Uusehitise lambid, lihtne raamatukapid ja söögilaud kaunistused. Seotud valge sarikad ja eri tekstuuriga vaibad, kõrge aknad paistaksid ruumis nii tööstus- ja kaasaegne.

Kas lagi, mis ulatub kahe korruse? Tee aknad veidi laiem, betooni poltidega ning rööpad raua ja sul võitja niimoodi stiilne eluruum. Peegeldamine tisleri, geomeetriline valguse ripub madal laest, juhtides silma oma kaks ahelat. Suur õhuline ruum võimaldab must pipar raamitud kunsti, istumis- ja vaibad, samas tellistest seinad toob värvi. Unikaalne leiud kollase jaanalinnu muna, kuldne teleskoop ja prügi-Can pot lisada isikliku stiili.

Soovite luua kahe korruse, kus teil on ainult üks? Tee niimoodi elutuba ja ehitada terasest trepp vaiadele. Raamitud kõrged laed ja poltidega betooni, keerdtrepp tuul kuni rüüstata, valgustatud tilk ripatsid teel. Madal, nahkkattega cubby toolid, abstraktne gangster koer ja lihtne kapseldatud puu finesse ilme.

Soovite luua kahe korruse, kus teil on ainult üks? Tee niimoodi elutuba ja ehitada terasest trepp vaiadele. Raamitud kõrged laed ja poltidega betooni, keerdtrepp tuul kuni rüüstata, valgustatud tilk ripatsid teel. Madal, nahkkattega cubby toolid, abstraktne gangster koer ja lihtne kapseldatud puu finesse ilme.

Industrial ruumid ei pea olema eraldi. See elutuba, köök ja magamistuba ala kasutab teras, klaas ja lihvitud puit luua vibe kaasaegse tehase. Lagi sarikad, diivan raamid, treppide ja köögi väljaheide segada puidu metalliga. Läbi üleloomulikult kõrge sissepääs, põrand paljastab suur eemaldi torustik, muljetavaldav all rajale klaasist. Kloostri idee sibulad moodustavad lühter ja serva mööda rada süttib ruumi kõrval tehases aknad.

Võtke tööstus elutuba alla tasandil. See ruum hoiab selle puhta ja keerukamaid terrakota, hall ja kerge puidust toonid. Factory aknad kohtuda näost-näkku abstraktse merele. Lihvitud betoon hoiab terrakota nahast täidetud valge ja puust lauad, nende terasest jalad sidumine kaasaegses elemente. Potitaimed kõrval hark tagasi loodusesse.

Andke oma salong esteetilist välimust. Vastavalt konkreetne ülemmäär ja snaking tõmbeventilaatorid, et risti-rästi puitpõrand omab erinevaid art deco objektid. Must koer kujuke valvab ääristatud rõdu. Tepitud valge nahkdiivan ja lühtrid lisada luksus, samas kui ruuduline põrand kleebis sidemed must ja valge. Lõplik fusion seisneb Hiina kapp, tööstus- oma terasraam, traditsioonilised oma kondiitritooted.

See tööstus salong kannab lõdvestunud, lao vibe. Pleekinud tapeet istub kõrval lubjatud sarikad ja tellistest, luues suur avarusi segamini nõjatumisel prindib. Kaks halli nahast diivanid nihutada kriimustatud vaip, samas kari unikaalne põrandalambid hoiavad taga.

Loo keskel tule oma salong. See salong kasutab pruun ja hall puidu puistata tellistest maja uuenduslik tänapäeva kamin. Fookust toas, vask toru sõimamine hoiab tunne tööstus, samas ühes tükis S-tool, Türgi vaip, türkiissinine L-kohalise ja laelamp tuua elemente 70ndate.

Tahad toa vooderdatud raamaturiiulid? See tööstus interjööri eschews maalid värvikas kujul raamatuid, mis liinile kaks külge kaks tellistest seinad. Hall tviid salong komplekt ja alatu tabeli lisada vestlus, samas oranži sisselaske kuppel ripats ja möirgav tulekahju tuua soojust. Red elemendid Mokko lugemise tool ja kirsiõite sulanduvad värvid.

You may also like