Skip to main content

Rūpniecības stila Living Room Design: The Essential Guide

Nekas saka piepūles atdzist un vieglu apkopi nekā rūpniecības stila dzīvojamā istaba. Atklāti ķieģeļu sienas sasveicināties melnbaltus tipogrāfijas izdrukas, rūpnīcas logi tikties pinkains paklāji, un dzelzs cauruļvadu saskaras roughshod koka grīdas, lai radītu dzīves telpu, kas izskatās pilnīgi izmet kopā. Atlaist savu iekšējo grāmatu tārps ar saliekot savas rūpnīcas griesti augsts ar grāmatām. Injicēt Prim un pareizu sīki, ērti dīvāni un skaistas gaismas ķermeņi par telpu apdari betonā. Gaismas ugunsgrēks vidū jūsu dzīvojamā istaba, kas iekārtots vara un stikla. Design savu rūpniecības stila interjeru, ņemot lasīt caur mūsu lounge guide.

Make visvairāk no betona sienām, ar interspersing tos ar koka un šīfera. Šī daudzi teksturētu dzīvoklis tur vienkārši, izmantojot tikai, brūna, pelēka, melna un zaļa savā krāsu paletē. Kameras gaismas un koka skrejceļa vadītu ceļu, bet garākas piekariņi vilināt virtuvē. Bloku dīvāns un koka kaste kafijas galdiņš piedāvāt vietu, kur atpūsties, bet jaunāku kastes sniedz iekšēja sēdekļa pretējo. Black, Krīta-esque tekstūras padarīs telpu parādās nēsā un plosītos, kā projektors TV caters mūsdienu vajadzībām.

Izveidot tumšs un sapņainu rūpniecības mājas dekoru noskaņojumu. Šis augstas griestiem telpu apvērš lomas kā pulēta koka līnijas griestus, raupja betona grīdas. Soft brūns L dīvāns nodrošina vietu, kas atbilst koka signālus plauktā aiz. Rindas melno plauktu pievienot gaisu no intelektuālisma, atsakoties mākslas. Trafaretmarķējumu detaļas viena riteņa kafijas galdiņš, rindas apgaismojumu un kāpnes pievienot apdares skar.

Rūpniecības viesistaba nav jābūt brūna un pelēka. Mazāks telpa parādīs domuzīme citronu, kas veido kopsavilkumus un slinking kaķis virtuvē. Melna vatēta dīvāns piedāvā komfortu pirms krāsotas ķieģeļu tajā pašā nokrāsu. Gaismas koka grīda rada siltumu amidst betona un pelēks, kā viesi tiek noveda pie mūsdienu paneļa uguns.

paveicies dzīvot bēniņos? Izmantojiet savu augstas rūpnīcu logi pilnībā. Nepabeigti betona sienām un koka grīdām nodrošina rūpniecības audekls bold, mūsdienu tahtas, spīdīgs pelēks stenda krēsli un eklektiska ēdamgaldu. Elementi krējumu dot telpu lidinājās lampas, vienkāršus grāmatplauktu un ēdamgaldu rotājumi. Pārī ar baltām spārēm un dažāda tekstūru paklāji, tās augstiem logiem spīd pār istabu, gan rūpniecības un modernas.

Ir griestus, kas stiepjas divus stāvus? Padarīt logi nedaudz platāks, betons pieskrūvē un sliedes dzelzs, un jūs esat ieguvuši uzvarētājs kā šī elegants dzīves telpu. Atspoguļojot galdniecība, ģeometriska gaismas karājas zems no griestiem, zīmēšanas acs tās divas ķēdes. Liels, gaisīgs telpa ļauj melna Paprikas karkasa mākslas darbu, atpūtas un paklāju, savukārt pakļauti ķieģeļu mūra sienas dot krāsu. Unikālo konstatē dzeltenu strausa olu, zelta teleskops un atkritumu-CAN pods pievienot personisko stilu.

Vēlaties, lai izveidotu divus stāvus, kur jums ir tikai viena? Padarīt patīk šī dzīvojamā istaba un būvēt tērauda kāpnes uz pāļiem. Regulē augstiem griestiem, kas pieskrūvēts betona, spirālveida kāpnes vijas līdz laupīt, lit ar nomešanas piekariņiem ceļā. Zema, ādas Cubby krēsli, abstrakts gangsteris suns un vienkārši podos koku viltība izskatu.

Vēlaties, lai izveidotu divus stāvus, kur jums ir tikai viena? Padarīt patīk šī dzīvojamā istaba un būvēt tērauda kāpnes uz pāļiem. Regulē augstiem griestiem, kas pieskrūvēts betona, spirālveida kāpnes vijas līdz laupīt, lit ar nomešanas piekariņiem ceļā. Zema, ādas Cubby krēsli, abstrakts gangsteris suns un vienkārši podos koku viltība izskatu.

Rūpniecības telpas nav atsevišķi. Šis atpūtas telpa, virtuve un guļamistaba zona izmanto tērauda, ​​stikla un pulēta koka, lai izveidotu VIBE modernu rūpnīcu. Griestu spāres, dīvāns rāmji, kāpnes un virtuves taburetes sajauc koka ar metālu. Caur uncannily augstajā ieejas, grīda atklāj lielu spiedes cauruļvadu, iespaidīgu zem skrejceļu stikla. Klosterī par ideju sīpolu veido lustra un malu gar skrejceļu, izgaismojot vietu līdzās rūpnīcas logiem.

Paņemiet savu rūpniecības dzīvojamā istaba leju līmenī. Šajā vietā uztur to tīru un sarežģīta terakota, pelēkā un gaismas koka nokrāsas. Rūpnīcas logi tikties aci pret aci ar atreferējumu jūras. Pulēta betona tur terakota ādas izpildīti baltas un koka galdiem, to tērauda kājas sasaistīšanas ar mūsdienu elementiem. Podos blakus klausīties atpakaļ pie dabas.

Piešķiriet jūsu lounge artsy izskatu. Saskaņā ar betona griestu un izslīdēt vilkmes cienītājus, Krustām šķērsām koka grīdu ieņem dažādus mākslas deco objektiem. Melna Suns Statuete sargā koku izklāta balkonu. Stepēts balts ādas dīvāns un lustras pievienot greznība, bet raiba grīdas Decal kaklasaites melnā un baltā. Galīgo fusion atrodas porcelāna kabinets, rūpnieciskās tā tērauda rāmis, tradicionālā tās izstrādājumi.

Šī rūpniecības lounge veic relaksējošu, noliktavu sajūtas. Faded tapetes sēž blakus baltās spārēm un pakļauti ķieģeļu, radot lielus plašumus brīžiem, atspiežot izdrukas. Divi pelēkie ādas dīvāni slaidu pāri saskrāpēts paklāja, bet bars unikālu stāvlampas nomodā atpaliek.

Izveidot uguns vidū jūsu lounge. Šis atpūtas izmanto brūnu un pelēku koka ar apsmidzināšanu ķieģeļu māja inovatīvu modernu kamīnu. Centrālais centrs telpa, vara cauruļu margām saglabā justies rūpniecības, bet viengabala S-krēsls, turku paklājs, tirkīza L-vietīga un griestu lampa dot elementus no 70.

Vēlaties telpa ir izklāta ar grāmatplauktiem? Šī rūpniecības interjera eschews gleznas krāsainajai grāmatu veidā, kas līnija divas puses divu ķieģeļu sienām. Pelēka tvīds atpūtas komplektu un zemas leju galda pievienot saruna, bet oranži ieplūdes dome kulons un rūkšana ugunsgrēks ienest siltumu. Red elementi ir zamšādas lasīšanas krēsls un ķiršu ziedu maisījums ar krāsām.

You may also like