Skip to main content

Amazing istaba atdalošās idejas, pat ja jums ir mazā telpā

Atvērta tipa viesistaba ar bēniņu, studijas vai mājas ar augstiem griestiem un pāris sienām ir ļoti populāri. Atklātā arhitektūras izskatu var būt krāšņs, bet ne vienmēr ir praktisks. Spēja būt privāta guļamistaba, vai veids, kā sadalīt dzīves telpu no ēdamistaba radītu daudz funkcionālu justies uz mājām.

Tātad, kā jūs varat pievienot mazliet intimitāti vai privātumu uz istabu, neaizverot savu vietu pastāvīgi? Iesaistot radošs un pievienojot istabu dalītāju, kas var atvērt un aizvērt, cik nepieciešams, vai pārvietot uz citu vietu. Pārbaudiet šīs lieliskas telpas atdalītājlīnijas idejas, kas var strādāt gandrīz jebkurā telpā, lielu vai mazu.

Numura dalītājs idejas, izmantojot grāmatplauktu

Nav labāks veids, kā multitask kā izmantot istabu dalītāju, kas piedāvā uzglabāšanu, too. Grāmatplauktā var būt ideāls risinājums. Par gala elastīgumu, pievienot bloķēšanas riteņus uz plauktā, lai jūs varat roll to, kur jums ir nepieciešams. Vai, ja jūs esat pārliecināts, ka jums nebūs pārvietojot, apsveriet iespēju pievienot iebūvēts skapis sadalīt telpu.

Hanging numuriem sadalītāju

Ja platība ir piemaksa, karājas istabu dalītāju var būt ideāls risinājums.

Parādās istabu dalītāju, ko Blomming jāveic no tekstila lāzera-cut modelis, bet patiesībā tas ir vairāk modulāru, nekā! Katras rombveida vai aspekts, var noliekt, lai atvērtu izveidot pielāgotu izskatu.

Par gludu audumu istabu dalītāju, pakārt aizkars raksturo lieli metāla caurumi no vienkāršas hroma bar uzstādīts uz griestiem.

Ģeometriskā istabu dalītāju idejas

Dažreiz telpa atdalītājs ir nekas vairāk kā dizaina elements, kas rada ilūziju par dalot ar lielu vai mazu platību, bet faktiski tā slēgšanas off. Šīs telpas dalītājs idejas ir lielisks piemērs. Viņi pievienot pielāgotu izskatu uz istabu, kas ir neaizmirstama.

Paneļi no sakrautas koka bloku pievienot grafisko izskatu zonā, kas sadala dzīvojamā istaba un ēdamistaba.

Pielāgota metāla panelis ar lapām un vīnogulājiem, ne tikai sadala telpu, bet rada skaistas ēnas uz grīdas, kad saule spīd.

Gudrs uzstādīšana grafiskā sienas kalpo gan kā headboard vienā pusē un galda otrā pusē.

Industriālajā Loft ir fokusa punkts ir stikla un dzelzs istabu dalītāju.

Redeļu koka istabu dalītāju idejas

Vienkārša koka lameles var uzstādīt, lai radītu sajūtu mazākas, intīmajā zonā, pilnībā slēdzot pie vietas. Atkarībā no kopējā mājas dekoru, izskatu var gadsimta vidum mūsdienu vai mūsdienu stilā.

Koka redeļu starpsienas izveidot nelielu bibliotēku vai viesistaba atklātā bēniņos.

Ar koka plāksnītes Šīs mūsdienu mājas tika krāso bagātu melnā tonī. Katrs līstīšu rotē slēgt pie telpu pilnībā vai atvērt to, kā parādīts attēlā.

Šajā numurā dalītāju slēpj kāpņutelpa.

Gaismas krāsu traipu no koka ribām piebilst dabas skandināvu justies uz nelielu studijas telpā.

You may also like