Skip to main content

Atjautīgs Idejas uz šo vietu zem kāpnēm

Nelielā mājās, katru kvadrātcollu skaita, no deminutīvs guļamistabas sašaurināt gaiteņu sīkās vannas. Tas arī nozīmē, ka jums ir, lai saņemtu ļoti radošs ar savu uzglabāšanas iespējas.

Bet nekad bailes jūs esat nokļuvis luck. Ja ir kāda brīva vieta zem jūsu kāpnēm, tas nav tikai sēdēt tur neskarta. Ir daudz lietas, ko jūs varat darīt ar šo telpu, piemēram, atvieglot jūsu uzglabāšanas woes vai izveidot papildu sēdvietas. Vai, ja jūs sajūta patiešām drosmīgs, jūs pat varat instalēt vīna pagrabs.

Neļaujiet, ka telpa zem kāpnēm sēdēt novārtā vairs. Jūs varat vai nu aprunāties sevi, vai īrēt dizainers, lai izveidotu pielāgotus iebūves. Šie 10 dizaineri un māju īpašniekiem nodot savas domāšanas cepures uz un ieguva izgudrojuma ar šiem izvēles plankumu kāpnēm-get gatavs justies iedvesmots, lai šo vietu, lai strādātu savā mājās.

Izveidot dārzs

Ja jums ir vairākas zemu gaismas telpaugi, varat izveidot mājīgu maz kakts, lai viņiem labi zem kāpnēm, tāpat kā augu mīlošs Kate cilts un mums ir darīts šeit. Sākot ar iebūvētu plauktiem, viņa auda viņas augiem starp dekoratīvi priekšmeti, piemēram, grozi un grāmatām, pārvēršot šo izlases vietas uz mini zaļā paradīze.

Apkopot bibliotēka

Tas ir vēl viens gadījums, kad iebūvētā plauktiem nāk parocīgs ar šo telpu zem kāpnēm. Komanda pie Regan Baker Design izveidojusi iespaidīgu bibliotēku zem kāpnēm, kas atrodas blakus ēdamistaba un oh-tā stilīgs ar maziem, dekoratīvi priekšmeti sajauc. Ja jums ir dārgumu trove grāmatas, kas sēž kastē, tas ir fantastisks veids, kā sniegt viņiem uzmanību.

Uzstādīt Wet Bar

Kad jūs izklaidēt, tas var būt parocīgs, lai būtu slapjš josla rokas, lai kuģiem concoctions vai kreka atvērt pudeli vīna. Tas slapjš bārs, projektējis Cortney bīskaps Design, kas ir ērti labi nost no dzīvojamās istabas, un stāv pie gatava kokteiļu stundām un vakariņām ar draugiem.

Get organizēto

Šī vieta zem kāpnēm, ir mājas palaist iespēja, kad runa ir gudrs uzglabāšanai. Tas ir tik vienkārši, kā uzstādīt dažas vienkāršas cabinetry vai atvilktnes, pārveidojot šo vietu par sarežģītu veidu, kā uzglabāt essentials. John Bynum Custom Homes izmantoja šo telpu zem kāpnēm, kā krātuve mājdzīvnieku must-bagātajiem.

Izveidot darbvieta

Melissa no @thislittlehouseofours paskatījās šajā telpā zem viņas kāpnēm un redzēja iespēju izveidot stilīgu darbvietu. Keep tā minimāla ar galdu, kas atbilst viegli telpā, un, ja jūs vēlaties, jūs varat ņemt to vienu soli tālāk un izbūvēt arī lasīšanas kakts piemēram Melissa darīja šeit.

Parādīt Dekoratīvie priekšmeti

Ja jums patiktu vietas, kur var dižoties dekoratīvus priekšmetus, kas ir tuvu un dārgais jums, bet jūs īsā kosmosa, izskatās ne tālāk par šo vietu zem kāpnēm. Konstruēt daži plaukti un parādīt savu mīļoto interjeru. Šajā gadījumā, baltā apdare pretstatīti skaisti pret melnu plauktiem kādā telpā, kas uzņemts ar fotogrāfa Madeline Tolle.

Veikala Vīns

Kā tas ir mazliet greznība? Ja esat vīna entuziasts, jūs esat pārliecināts, iedvesmoties ar šo zem-kāpnēm vīna alā, kas izveidota ar Līguma Development Inc Instalēt stiklu, lai jūs varētu redzēt savu vīnu kolekciju Zīmītes, kas ir pārliecināts, ka, lai būtu saruna starteris starp jūsu viesiem.

Get Some Shut-Eye

Kad esat dzīvo ļoti mazā mājām, pat niecīga mājas iespējams, katrs kumoss telpa ir vērtīgs. Tieši tāpēc tas īpaši kosmosa risinājums no Ģenerālās asamblejas tik ģeniāls: ja platība netiek izmantots kā darbvietas, kabinets atveras un nodrošina izvelkamā gulta. Tas ir neticami ērti, it īpaši, ja jums ir nepieciešams, lai greifers dažas ZZZ ir starp darba projektos.

Veidojiet bērnu stūrītis


Tas var būt grūti atrast pietiekami daudz vietas, lai atlicināt bērnu rotaļlietas un citas pirmās nepieciešamības, kas ir iemesls, kāpēc šī ideja no Lorna uz @ for.the.love.of.greige ir tik izcili. Viņa pildīja savu telpu zem kāpnēm kopā ar savu meitu rotaļu istaba vajadzībām, piemēram, grāmatas, mīkstās rotaļlietas un citus priekšmetus sitienu uz tvertnes.

Konstruēt veļas Space

Tā vietā, veltot visu istabu ar veļu, kāpēc ne vienkārši ielieciet to zem kāpnēm? Izmantojot pasūtījuma būvētas laika nišas, ko izveidojusi Brickhouse virtuvēm un pirtis, tad mazgātājs un žāvētājs perfekti šajā vietā, kas nozīmē, homeowners var izmantot pārvērst šo veļas telpa vērā den vai birojā. Tagad tas ir gudrs dizainu.

You may also like