Skip to main content

Bir Küçük Yemek Uzay Tasarım Nasıl

Sadece ev eğlence için büyük bir alan oluşturmak edemez hala anlamına gelmez, tam, resmi yemek odası için yer olmadığı için. Küçük bir yemek alanı ile çalışma zor olabilir, ama biraz planlama ve sağduyu ile, sizin için kare görüntüleri işin neredeyse herhangi bir miktar yapabilirsiniz.

Bize inanmıyor musunuz? Kaydırmaya devam. Size aşırı dar duygu onu bırakmadan küçük bir yemek alanı tasarımı nasıl en iyi ipuçlarını getirdik. Kendi evinde en uygun hangi fikirlerin görmek için okumaya devam edin. Bizim yardımıyla, eşit amaçlı ve davetkar hisseden bir alan oluşturabilirsiniz.

boşluk tanımla

herhangi bir boşluk oluşturmak için ilk adım tanımlamaktır. senin yemek alanı mutfak veya oturma alanı gibi başka bir odada bir parçasıysa, bu uzay kendi amacı vardır o açıklığa kavuşturmak istiyorum gidiyoruz. Aksi takdirde her başarılı iç tasarım projesinin çok önemli olduğunu açıkça uzay kristal, işlevini vermenize yardımcı olacaktır.

çekip nasıl gelince, başlı başına bir boşluk toprağa birkaç yolu vardır. Ayrıca uzaya daha görsel ilgi getirmek için yardımcı olacaktır yukarıdaki resimde biri gibi bir asılı ışık fikstür ekleyebilir. Alternatif olarak, yemek masasının altında bir bölgesel halı dahil seçebilir. Kullanılması ya da bu metotların hem yemek alanı sadece odasında öngörülmekteydi tam bir düşünce yerine masa ve sandalyeler gibi hissediyorum yardımcı olacak bir son dokunuş benzer.

oturma yaratıcı olun

Eğer küçük boşluklarla çalışırken Bazen, geleneksel düzen aşağıdakilerden lüksümüz yok. Normal bir resmi yemek odası genellikle sandalyeler iki tarafında dizilmiş uzun bir tablo yer alacağını da, bu şekilde bakmak zorunda değildir. Sen oturma yaratıcı almak ve sizin için iyi çalışan bir düzenleme bulmak için özgürlük var.

Bunu göz önünde bulundurarak, kutunun dışında düşünmek. yuvarlatılmış oturma yerine geleneksel dikdörtgen veya kare yararlanabilecek garip bir köşesine yemek alanı mı? Eğer genel az yer kaplar için sandalyeler yerine bankları kullanabilir miyim? Eğer sıkı kesimlerde gerçekten iseniz, depolama gibi katına fonksiyonlu oturma yararlanacak?

Hafif mobilya seçin

iç tasarım, bu oranda veya alan tüm nesnelerin arasındaki boyutunda ilişkiyi göz önünde bulundurmak önemlidir. o belirsiz görünse de, sadece uygun şekilde yerine onlar doldurulmuş oldum ya açık alanda boğulmuş gibi hissediyorum parçalara daha oda için boyutlandırılmış bak nesneleri kaynak için çaba gerektiği anlamına gelir.

Küçük alanlarda, bunu görsel ağırlık açısından ışık görünüyor, yani ışık mobilya düşünebilirsiniz. Genel olarak, bu bacakları mobilya için gözle anlamına gelir. Işık daha çok kapalı olan ve yere ağır oturan daha, mobilya gelmez görmek mümkün olmak, daha fazla alana sahip yanılsaması verir.

Rahat tutun

Son olarak, yemek odaları mahrem alanlarda olduklarını unutmayın. Onlar iyi bir yemek eşliğinde insanlar oturup saatlerce konuşmak için boşluk anlamına geliyordu konum. Küçük boşluklar doğal yakınlık anlamında eklemek bu kadar benimsemesi için hiçbir neden yoktur. senin küçük yemek alanı en iyi şekilde yapmak için, onu rahat ve rahat hissettirmek için çaba sarf etmeliyiz.

Bunun nasıl için açık cevap tekstil getirerek gereğidir. Eğer yetenek, Yukarıdaki gibi bazı atmak yastık varsa lütfen oturma bazı yastıkları ekleyin ve. Bunun ötesinde, doğru aksesuarları da uzaya rahatlık duygusu getirebilir. Bazı yatıştırıcı duvar sanatı yatırım veya bir odak noktası haline gelebilir tablo için güzel bir centerpiece alma düşünün.

You may also like