Skip to main content

Yemek odası Walls 10 Yaratıcı Fikirler

Bizim yemek odası duvarları bize tamamen beklenmedik bir şey yapmak yaratıcı lisans verir evimizde bir boşluk vardır. Hatta yemek odaları en küçük desenli duvar kağıdı ve koyu duvar renkleri işleyebilir. Evet, yemek odası aile ve misafirler ile ortak, fakat çoğu zaman boş oturur. İyi haber yemek odası 24/7 kullanılmaz, çünkü renk ve dekor ile daha yaratıcı olabilir. Bizim yemek odaları daha fazla zaman geçirmek isteyen bir adrestir fikrini seviyorum. İşte yaratıcı duvar ilham ile hayalinizdeki yemek odası oluşturmak için favori fikirler 10 şunlardır:

1. rejenere ahşap ile yemek odası Isınma

Bu açık yemek alanı ısınmak veya düz odaya karakteri getirmek için bir meydan okuma. Geri istenen ahşap aksan şu anda on-eğilim ve renk ve doku ile açık yemek alanı merkezine alabilirsiniz. Düz bir yemek odası, bir ahşap aksan duvar çok ihtiyaç duyulan bir mimari eleman ekler.

2. Metalik duvar kağıdı nötr yemek odasına glam ekler

Eğer nötr, doku ve desen görünümlü yemek odası tutmak isterseniz ilginç tutmak için sır değildir. çağdaş metalik baskı kağıdı ve grafik desenler odasına ışık getirebilir ve aydınlatma armatürleri vurgulayın. sürece Renk paleti basit tutmak gibi metalik aksan unsurları taşıyor gelen Hatta en nötr veya minimalist odada avantajlar.

3. renk ile mimari detaylar vurgulayın

Yemek odası yerleşik ins size hiç duvar boyama olmadan oldukça vurgu renkleri ekleme fırsatı verir. Hiçbir yerleşik dolapları? Sorun değil! Çin dolapları, barakaları ve hatta kitaplıklar renk ile özelleştirilebilir. Gerçekten göstermek için dolap gelen çıkar vurgulu bir renk seçmek isteyeceksiniz. Bir profesyonel olarak tasarlanmış tarzı için masa örtüleri ve sanat eserleri ile odanın etrafında vurgu rengini serpin.

4. perdeler ile yemek odası duvarlarına renk ekleyin

Sizin yemek odası duvarları boyamak için her zaman mümkün değildir. Eğer bir kiracı konum ya da sadece bir boya proje çözmek için zaman yok olsun, perdeler size ihtiyacınız renk verir. Baskı veya desenli perdeler sizin dekorasyon paleti için size vurgu renkleri bol vererek, yemek odasına renkli bir çok ekleyebilir. Bu duvarı doldurmak için çubuk için ekstra bir set eklenmesi anlamına gelir – bir duvar süslemeleri perdeler kullanmak için en iyi uç onlarla cömert olmaktır. Eğer bir odak noktası olarak yemek odası perdeler kullanmak pencerenizin çok daha geniş bir perdelik çubuk yüklemek ve ek perdeler ile ekstra alan doldurmak isterseniz.

5. kadar Caz gündelik  d çizgili adencilik oda

Özellikle duvarda, çizgili seviyorum. Kalın yatay çizgili küçük bir yemek alanı daha büyük görünmesi ve mimari ayrıntılar yanılsaması verebilir. Eğer küçük bir yemek odası var, özellikle birkaç renklerle sade senin çizgili tutmak isteyeceksiniz. küçük veya meşgul sanat çizgili bir duvar kaybolursa – bu basit ve büyük olduğunda çizgili yemek odasında Yapıt en iyi görünüyor.

6. Mix renk ve desenler sıkıcı bir yemek odası düzeltmek için

Eğer yemek odası süslemeleri zaman desenleri ve renkleri karıştırma konusunda çekingen olmayın. Çok Tercihlerinle korkusuz olmak, evinizin en az kullanılan odalar için daha yaratıcı seçenekler vardır. Eğer (çizgili ve çiçekler gibi) desenleri karıştırmak ancak aşırıya kaçmaması istemiyorsanız istiyorsanız, bir tek renkli renk paleti yardımcı olabilir. Aynı renkteki çeşitli tonlarında Dekorasyon size ince bir renk paleti verir ve bu renk paleti içinde desen türlerinden herhangi birini uzlaşmacı – iki dünyanın en iyisi.

7. gerçekçi fotoğraf duvar küçük bir yemek odası açılır

sonsuza kadar devam eder sanki duvarınızda bir fotoğraf duvar senin yemek odası görünüm yapabilirsiniz. Bir yatıştırıcı plaj sahnesi duvar misafirler akşam yemeği ile zevk için rahatlatıcı bir görünüm verir. senin dekorasyon paleti için renkleri çekerek, bir vurgu duvarı olarak duvar duvar davranın. 

8. yemek odası duvarlarında Koyu renklerle korkmayın

Biz cesur renk seviyorum ve senin yemek odası o göstermek için mükemmel bir mekandır. Bir toz odası gibi, senin yemek odası kolayca favori rengi işleyebilir. favori kalın renkte her duvarı boyama işlemek için hazır değilseniz, sizin yemek salonunun mimari detaylar rehberiniz olsun. Sandalye raylar, wainscoting ve duvar kalıpları kolayca duvar rengi sonları ayrılmış verin. Yemek odan zaten iki tonlu duvarlar ile çalışmak duvar detaylarını yoksa, kalıplama ya da iki renk ayıran basit bir şerit eklemeyi düşünün.

9.   senin yemek odası tavan dram oluştur

Bizim yemek odaları dört duvar olduğunu biliyorum ama süslemek için beşinci bir duvar var olduğunu biliyor muydunuz? Sizin yemek odası tavan senin dekorasyon planının önemli bir parçasıdır. Bir avize senin tavanda tüm gözler koyarak, genellikle yemek alanı için odak noktasıdır. Sen vurgulu bir renk, rejenere ahşap ve hatta duvar kağıdı ekleyerek bu ekstra duvarın yararlanabilir. Tavan sizin boş tuval olduğunu.

+ Büyük vurgu rengi = yemek odası rockstar 10. Kalın duvar kağıdı

Biz o odalara yemek seviyorum “vay faktörü.” Bu duvar kağıdı ve renk ile evinizde çarpıcı çağdaş yemek odası oluşturmak için düşündüğünüzden daha kolaydır. Yemek odan duvarlarında bir açıklama oluşturmanın en kolay yollarından biri, grafik desenli duvar kağıdı. Siyah, gri ve beyaz desenler canlı vurgu rengi eklemek için size net bir palet verir. Basit bir renk paleti parlamaya kağıdınızı ve destekleyici bir rol oynamaya vurgu rengini verir.

You may also like