Skip to main content

İşin Onların tek renkli Magic O inanılmaz Siyah Beyaz Yemek Odaları

Herhangi bir aile akşam yemeği için ayrılmaz bir mekan, yemek odası hayati olduğunu – ancak genellikle gözden kaçan – Evde parçası. salon ve mutfak arasındaki boşluğu dolduran, çoğu zaman yol açmadığını, tasarım aracı işlevi görür. monokrom iç ipuçlarını kullanma yemek odası önem verebilir. yeme ve kahkaha için nokta şeklinde işaretlemek, yemek masasının ortasına üzerinden bir açıklama avize bırakın. Çağdaş bir cilayla bir masa etrafında alışılmadık kavisli sandalyeler alanı, şekil ver. eğlenceli için Evinizin merkezindeki ortam oluşturmak için kara film tonlarında duvarlar boyayın. Bizim üst otuz yemek odaları bir göz atın siyah beyaz kamaşma söyledi.

Dairesel kolye ışık yeşillik vazo siyah ve beyaz yemek odası

Bir daire işaretleri ailenin bir araya geldiği nokta. Bu ışık ve beyaz oda bir açıklama avize, geometrik ultra modern yemek sandalye ve yeşil özelliklerini yaşama çıkar yapar.

farklı açılı ahşap zemin siyah ve beyaz yemek odası

yemek odasında dokulu malzemeler kullanılarak, tasarım ipuçları ince olun. Bu temiz tasarım mini askılı lambalar asılı kolektif ekranda diyagonal ahşap katında olukları, onun silikon sandalyelerinde cubbies ve renkli cam yaratır.

cilalı kat şifon perdeler odası yemek monokrom

Herhangi aydınlatma gurusu Panton VP6 ışıkları iş olduğunu bilir. Bu benzersiz yemek odası kolye kolayca bir renk teması ve bu siyah cilalı ahşap zemin, beyaz şifon perde ve Şakayık demet açılan alt çizgi istisna değildir.

çerçeveli baskılar sandalyeler yemek odası monokrom pod

Bir tek renkli bitiş kesinlikle siyah ve beyaz olmak zorunda değildir. Bu oda İskandinav tarzı kömür içinde sandalye ve şarap şişeleri maç için sepya baskılar bir dizi ve mutfağa bir kolye sahiptir.

Beton direk yendi aydınlatma monokrom yemek odası

Bir Yarı kolye ışık öğünlere drama ve sanat ekler. klasik beyaz-fırçalanmış zeminler, temiz mobilya ve alışılmadık şekli düşük asılı ışık ile yemek odası için bir giriş yapın.

Şablon avize kiremitli kat monokrom yemek odası

Farklı malzemeler bir oda oluşturmak değil, onunla çatışmak birleştirebilirsiniz. görsel odak oluşturulurken süet sandalye Bu küçük montaj ve bir örümcek ağı avize mutfak renk eşleme. yeşil bir saksı yetenek ekler.

boşluk yeme yarım ofis yarım yemek odası monokrom

Yemek alanları daima gösterişli olmak zorunda değildir. kömür ile bu ahşap masa ince kömür raf hatları duvarlar gibi bir okuma, kahvaltı, çalışma ve yemek odası tablo olarak görür kirişler.

Minimalist kamera aydınlatma yemek odası monokrom

Basit Monochromes klasik tutun. Üç kameranın bir demet bu blok renkli modern mutfak tasarımında iki siyah ve beyaz paneller yukarı ışını yanar.

beyaz fener siyah duvarlar odası yemek monokrom

dev Çin fenerleri bir çift, Doğu’nun bir tat ile yemek alanı aşılayın. kaygan siyah duvarlar ve tavanlar, çok oluklu zemin ve hasır kamışı sandalye ile çevrili karakter ve doku ekleyin.

Hafif ahşap masa ve zemin siyah ve beyaz yemek odası

Çağdaş bir yemek alanı ile Victoria karıştırmak ister misiniz? Bir ayna aracılığıyla yansıyan temel beyaz duvarlar, iki dramatik kadife koltukları ve eşleştirme silindirik kolye kullanın.

beyaz fransız pencere alanı yemek monokrom

İskandinav yemek odaları tek renkli bir tasarım görüntüsü hafif, parlak ve açık yapabilirsiniz. Birkaç Fransız pencereleri, beyaz boyalı zemin ve siyah kabini çıkar bu ortak mutfak ve yemek alanı şefin rüya olun.

başaşağı konik fenerler beton zemin monokrom yemek

Siyah beyaz tasarımı ile, uzun bir yemek alanı en iyi şekilde. Bir beton zemin bağlar eğlenceli bir uzay-mükemmel içine siyah kirişleri, beyaz pod sandalye ve iki dramatik silindirik avizeler sıkıntılı.

ahşap bacaklar saksı bitkileri modern siyah ve beyaz yemek salonu

ahşap küçük çıkar siyah ve beyaz sıcaklığını artırın. sandalye bacakları ve bu klasik yemek görünüm ahşap zemin yeşil clambering saksılara ortasında gösteriyi çalmak soluk.

Asılı ışıkların karışımı yemek odası monokrom

bekâr yemek yemek daha iyi bakmadım. Minimalist salon ve mutfak alanı kendilerini kıt hale siyah kolye bir dizi, bir siyah beyaz masanın üzerinde sallanmakta.

Yatay kolye ışık siyah ve beyaz yemek alanı

Zaten beyaz mutfaklar hayranıyım? siyah cubby sandalye, tavan eklenen ışıklar ve yemek alanı siyah beyaz yapmak için soyut bir büyük tek renkli siyah Yeri çıkar.

origami ışık cilalı zemin siyah ve beyaz yemek salonu

masanızdaki üzerinde beyaz bir origami ışıkla Basit tutun. kahvaltı, öğle ve akşam Bu alan fonksiyonları çiçek vazo onun yüksekliğine germek çalışır iken. Siyah bir ahşap tasarım özelliği karakter ekler.

 

You may also like