Skip to main content

Mükemmel Yemek Odası Rug Nasıl Seçilir

Ne kadar zor gerçekten olabilir bir yemek odası halı seçmek ? Yani henüz bir alışveriş için başladık ev sahiplerinden almak ilk reaksiyonların biridir. Ama yakında görünüyor ve sadece estetik çok daha fazlasını içerir daha gerçekten çok daha zordur biliyoruz. Doğru yemek odası halı seçimi hepimiz peşinde zor denge form ve fonksiyon arasındaki planlama adil bir miktar, ihtiyaçlarınız bir anlayış ve tabii içerir.

Bugün, birkaç akıllı ‘kilim alışveriş’ ipuçları ile doğru yönde işaret ederek bu seçim çok daha kolay ve çok daha az şaşırtıcı yapmaya çalışırlar. Onunla bazı inanılmaz fırsatlar getiren tatil sezonu ile bu kesinlikle her zaman istedim şık ve pratik yemek odası halı için alışveriş yapmak için doğru zamandır. Peki, neden bekleyelim?

1. Yemek Odası Yukarı Haşıl

Çok doğru yemek masası toplama veya oda kanepe oturma durumunda olduğu gibi, aslında sunulan birçok kilim göz atmak için başlamadan önce yemek odası boyutunu ve mevcut yemek masası ölçmek için iyi bir fikirdir. kilim yanı yemek masası sandalyeleri karşılamak için yemek masasının boyutundan daha az 24-28 santim büyük olmalıdır. duvarlar ve masa arasında daha fazla boşluk bulunan daha büyük bir yemek odası bu minimum gereksinimin ötesinde daha büyük bir halı için tercih sağlar.

Halının ile yemek odasında sadece doğru Aralığı

Kim yemek odası halıları düz ve sıkıcı olması gerektiğini söylüyor

2. ambiyans ile takılması

Daha sonra halı ve odanın duvarları arasında biraz boşluk bırakarak kendisine bir halı eklerken yemek odasında bu güzel parke döşeme vitrin istiyorsanız mükemmel uzlaşmadır. Bu aynı zamanda en seçkin yemek salonlarında tercih görünüm ve kesinlikle ortamın ambiyansını ekler. Halının kendisinin stilini seçmeden önce odasında yemek odası, yemek masası şekline ve mevcut dekorun tarzı düşünün. Olduğunu unutmayın hiçbir sert ve hızlı-kural kare yemek masası sadece kare halı ile çalışır ve bir yuvarlak masa yuvarlak biriyle gittiğini söylüyor!

Beyaz ve mavi halı mükemmel yemek odası plaj tarzı tamamlar

Yemek odasında Sıradışı düzenlemesi yoluyla halı parlaklık sağlayan

3. Kolay Temizlik

Aslında halı satın alırken bu önemli bir küçük şey gibi ses olmayabilir, ama yakında anlayacaktır bakım bol talepleri kalın örgü ile daha parlak meslektaşı dayanırız temizlenmesi kolay olan kilim söyledi. Düz örgü ile sentetik, kapalı-açık halı, trafik bol yemek uzayda güvenli ve sağlam bir seçenektir bazen daha yüksek bakım kilim barındırabilir kullanılan daha resmi bir yemek odası ise. doğal liflerden yapılmış kilim, ayrıca temizlenmesi oldukça kolay tek eve getirerek harcama ekstra hamur buna değer verme.

Düz örgü halı yemek odasına basit bir desen ve tarz katmaktadır

Çok renkli halı anında dikkat çekiyor

4. Rug ile başlayın!

size mevcut yemek alanı (veya açık plan yaşam alanı) tarzı ve renk düzenini uyan bir halı için alışveriş Daha önce de söz ederken, tamamen kendi yemek odasının tadilatını olanlar için karşıt yaklaşım yanı mükemmel bir seçenektir. Yemek odasında halının ile başlayın ve onu bundan sonra ayara katmak çeşitli unsurları bir araya bağlamak edelim. Bu kesinlikle yemek odasında çalışır tam olarak ne istediğinizi ve ne olduğunu net bir vizyon ile çok daha akıcı bir yeni yemek odası halı için alışveriş yapar.

Yemek odası güzel halıdan onu renk düzeni ve işaret alır

muhteşem alan halı ustası stiliyle yemek odası

5. Kalıp ve Hues

renk, desen ve maliyeti hakkında ilk konuşma yeni bir halı seçme hakkında konuşun ve çoğumuz. Doğru; boyut, malzeme, örgü ve bakım gibi daha temel yönleri hep bariz estetik bir arka koltukta alır. Bu anlaşılabilir bir eğilim olmakla birlikte, bir kez daha ilk renk ve desen atlayarak önce ilk birkaç temel adım adım gitmek düşündürmektedir. Katı renkli kilim ve overdyed kilim henüz sıcak eğilim vardır ve bunlar kolayca nötr çağdaş yemek salonunda renk eklemek için izin verir. Fas esintili desen veya soyut resimlerle çağdaş başyapıtları Klasik Akdeniz kilim doğrultusunda önümüzdeki gelir.

mor parlak muhteşem overdyed halı burada göstermek çaldı

farklı yemek odası demirlemek için Renkli yolu

Stil 6. tarif eder

Orada biz özel yemek odasında yavaş ölümü bahsederken vesilelerle bol olmuş ve sadece yaşam alanının mutfak yanındaki oturur rahat bir yemek alanı istemek için en çağdaş evler görünüyor var. Güzel ve renkli halı tanımlamak ve bu alanı ayırmak, bu ayrı bir kimlik vermek ve büyük tadilat, kalıcı armatürleri ve hatta fahiş maliyetleri olmadan bunu yapmak için mükemmel bir yoldur. Ayrıca açıkça modern daha büyük bir yaşam alanı egzotik, farklı tarzı bir ada oluşturmanızı sağlar.

açık plan yaşam alanında yemek alanı için Vintage patchwork halı

Kolay bir şekilde yemek odasına vurgu renk katmak

7. Bir Yaşam Tarzı Seçimi!

Ne sıklıkta yemek odası kullanıyorsunuz? Sadece tatil sezonunda aktiviteyi görüyor mu, yoksa arkadaşlar, aile ve misafirler hemen hemen her hafta sonu dolu? Idareli onların yemek odası kullananlar gri veya krem beyaz veya hafif tonlarında bir kabarık, rahat görünümlü halı seçebilirler. Bu yemek odası, bir ev ofis veya çocuk çalışma odası veya el sanatları odası olarak kullanılıyor daha evlerde de iyi bir yaklaşımdır. Düzenli olarak kullanılacak gidiyor küçük yemek alanı için halı için alışveriş yapıyorsanız sadece uzakta halı adresinin pawed arkadaşı tutamazsa veya daha az pahalı ve sağlam bir seçim ileriye yoludur.

mavi gri bir sıçrama ve açık renkli halı ile çağdaş yemek odası

Geçiş yemek odası Peluş Delos halı

 

You may also like