Skip to main content

Çağdaş Yaşamı için üretildi Modern Ev Dış

Çağdaş Konutları dolup taşmaktadır ile Modern Stil

Çağdaş Konutları dolup taşmaktadır ile Modern Stil

Biz geleneksel seviyorum varlık söyledi yaşlı evleri yani çağdaş yaşam için inşa edilmiş bir güzel tasarlanmış modern bir ev gibi bir şey yoktur. temiz çizgiler, geniş pencereler ve kuraklığa dayanıklı bahçelerin veya açık güverte için yüzme havuzları gelen zevkli olanaklarla dışarı kandırdın muhteşem bir açık alanlarda düşünün. Daha da iyisi, bu gibi evlerde her türlü zevke uygun stilleri ve malzemelerin geniş bir gelir. özü almak için, çağdaş bizim favori örneklerini seyretmek evlerde-her biri çağdaş mimarinin bir yıldız ekranıdır.

Avrupa Vibe Modern Çiftlik Evi

Avrupa Vibe Modern Çiftlik Evi

Bu 4.000 metrekarelik modern ahır tarzı ev Paige Elise Interiors göre, sahiplerinin çocuklar ve torunlar için düzenli toplama yerdir. Evin bir sıcak var ama Avrupa havası şık etmesi gerekliydi. O kutunun işaretleyerek özelliklerinden biri cam ön girişidir. Bu açık havada iç biraz getirerek karşılama mesken daha yapar. Taş duvarlar artırır frenlemek itiraz gizlilik ev içinde olanlar sağlarken bu eski dünya dokunmatik vardır. Hiçbir ev güzel peyzaj olmadan tamamlandı. İşte kuraklığa dayanıklı sulu meyveler ve bölge yeşil süslemeye yerli çalılar.

Enerji Verimli Modern Nehri Ev

en iyi modern evler Stephen B. Jacobs Grubu tarafından bu muhteşem örnekte olduğu gibi, enerji tasarrufu özellikleri ile dışarı kandırdın edilmektedir. Bu şık mesken Connecticut Nehri yakınında olan ve çevresinin karakteri inşaatı sırasında akılda tutuldu. Örneğin, ev güney ve batıya bakan geniş pencereleri kaplı ana cephelerinin ile güneşli günlerde yararlanır. Dış duvarlar da ağır ev enerji verimliliğini artırmak için izole edilmiştir. Son olarak, açık hava alanı en iyi yoksa bir ev sahibi olmanın ne anlamı var? Burada, bir havuz serinlemek için dahildir ve ana yatak kapalı bir üst güverte nehir yıldız manzarasına sahiptir.

Özel Modern Ev Gündelik Yaşam için tasarlandı

İşte Custom Trend Homes tarafından bir modern Avustralya mesken olduğunu. büyükçe pencere güneş ışığı gündüzleri iç’ın alanlarının her inç kare aydınlatmak için izin verir. arkasına doğru eğimli Onun skillion çatı, çağdaş mimarisinin klasik bir örneğidir. Ön cephe tuğla ve dış cephe kaplaması dahil dış dokular, içinde bir karma birleştirir. Biz merdiven ikinci kattaki pencereden gösterilen aynalar ön kapı, kaplama kereste tapıyorum. Doğal taş istinat duvarı vurgulanmaya az peyzaj edin. Eve net çizgileri ve sanayi-ilham dış tamamlar.

Modern Beton Denize Sıfır Villa Sel için üretildi

Mimarlar betonla güçlü yaratıcı alabilirsiniz. Glamping Hub tarafından paylaşılan bu modern sahil villa zifiri mükemmel bir örneğidir. yapı çok yakın okyanus olduğundan, beton ve sel ayağa diğer malzemelerden inşa edilmiştir. Geniş pencereler ve sevimli bir ikinci seviye güverte su muhteşem manzaralar sunar.

Taraflar için inşa edilen Modern Evler

Birçok modern evler Custom Trend Homes tarafından bu örnekteki gibi arka, ön ve partinin tüm iş vardır. Arka pencerelerin tamamı büyük yüzme havuzu engelsiz bir görünümü var. Hatta özelliği etrafında cam çit şeffaftır. ambiyans bozmadan Dış aydınlatma artırır açık keyfi.

Fair-Yüzlü Betonun Modern Ev Yapımı

Gottesman Mimarlık tarafından yürütülen bir tür ev Tek kadar güzel minimalizm fuar yüzlü betonun kullanımı ile konut tasarımında olabilir. Uyarı ev parselin asgari eğimin en yapar nasıl. mülkiyet yarısı sağda gösterilen diğer yarısı 65 metrelik yüzme havuzu için rezerve edilirken önünde gösterildiği gibi bir bahçe olarak hizmet vermektedir.

Açık Keyfi için Minik Modern Ev Mükemmel

çağdaş olanaklarla yüklü Minik evler, modern evlerin bizim favori türü olabilir. Glamping Hub üzerinde lekeli bu dayanılmaz küçük çekilmek için gözlerini çevirin. çiş rustik esintili mesken açık havada ile birinde yer almaktadır. o ile geniş bir çatı zeminine çevresi sayesinde birleştirir nasıl Not yerleşik bir açık hava odasına iç dönüşümü LED ışıkları ve büyük cam sürgülü kapılar.

Modern Dwelling Haline Dönüştürülmesi Yaşlı Ev

Eski evler bu eski Saltbox tarzı mesken gibi yaşanabilir çağdaş konutların dönüştürerek tepetaklak edilebilir. Bu gibi Dönemi evler onların eğimli çatılar ve ahşap çerçeveler için bilinir. Joshua Zinder Mimarlık ve Tasarım ekibi basit tahta benzeyen shiplap ilham dış cephe kaplaması gibi, dış nostaljik öğelerinden bazılarını tuttu. Yeni skillion çatı modern görünüyor ama aynı zamanda iç alanının daha kullanışlı yaratır sadece. pencereli duvarları kaplayan başka bir modern bir özelliktir. Birinci katta pencerelerin konumunu unutmayın; Onlar gizlilik yitirmeden doğal ışık maksimize.

Modern Twist Klasik Shingle-Stil Ev

geleneksel ev yapılarının Fanlar Betsy Wentz, Stüdyo B İç Mimarlık sahibi tarafından paylaşılan klasik shingle tarzı kıyı konut bu modern bir dokunuşla takdir edecektir. Ön girişinde Üstü iç’ın fuaye ve merdiven aydınlatıcı iki katlı yayılan pencere vardır. ekranlı sundurma iyi bir göz atın ve ilk kat astar fazla pencere göreceksiniz.

Rustik ve Modern Tatil Ev

En iyi haftasonu evleri Stonehurst Tasarım ve Build’a Justin Krzyston tarafından bu modern örnekte olduğu gibi, hideaways davet gibi hissetmelisiniz. Solda gösterilen Tabandan tavana pencereler ve ev arka büyük açık havada iç açın. İki açık güverte ve gür peyzaj gerçekten rahatlatıcı için olağanüstü bir ortam mükemmel oluşturmak. Dış aydınlatma herhangi bir modern konut manzara esastır. Burada, stratejik olarak LED yerleştirilir ışıklar geçit ve güverte için bir yol gösterici bir parıltı sağlar.

Güncelleme Orta Yüzyıl Modern Ev

orta yüzyıl dönemi modern ev tasarımı için sesi ayarlar. ikonik dönemden bir yıldız örneği içermiyordu eğer biz dikkatsiz olurdu Yani. Bu Palm Springs ev yakın zamanda çağdaş zevkleri yansıtmak için Bay James Yargıç tarafından güncellendi. İlk olarak, açık havada bulunduğu çamaşır odası, taşınan içindeydi. Daha sonra, bahçesinde uzay gaz firepit açık yaşam için genişletilmiştir. Sonra modern çıta ahşap kapıyla özelliği yolluk ve buzlu camlar fren itiraz yukarı yumrukladı.

Ülke Yaşam için tasarlandı Modest Modern Ev

Modest evleri de modern bir havası olabilir. Yükselen Güneş İnşaat tarafından Bu çağdaş ülke ev köpük yalıtımlı enerji tasarruflu duvarları vardır. Ana yatak kapalı bir köşe güverte ve teras açık keyfi maksimize eder. Hem dayanıklı hayvancılık eskrim ile hava şartlarına dayanıklı sedir mesajların oluşur.

Modern Ranch House Çağdaş Peyzaj

Bitkiler ve modern bir ev kullanıcısının yakışıklılığı ile iş ev keyfi artırılması için çok önemli bir bileşen olduğunu ağaçları. FormLA Peyzaj bu çağdaş çiftlik evinin belirli bir bölgedeki gelişecek bitkilerle dolu bu anlamlı manzara oluşturdu.

You may also like