Skip to main content

Güzel Beton Patio Fikirler ve Tasarımlar

Betonun yönlülük

yapı avlu mevcut olan tüm malzemelerin, beton en geleneksel henüz çok yönlü bir seçimdir. Bu döküm ve eğrisel veya geometrik biçimlere sokulması olabilir, temiz, pürüzsüz ve, renk tonları eklenmesiyle, klasik açık gri olmaktan başka bir şey haline gelebilir bu.

Diğer faydaları: o kalıcılığı, dayanıklılık sunar ve daha çok size ne yaptığınızı biliyor ve görevi yerine getirmeye ve yeteneğine daha vardır kendin sağlanan yaparsak oldukça ucuz bile olduğunu. do-it-yapanlar başlayan, çok kolay iş değil, ne de tek kişilik bir iştir. Eğer kendi başınıza bir beton veranda projesini üstesinden gelebilirsiniz de emin değilseniz, bir müteahhit.

Basit bir beton levhanın dökme yanlış gidemem ama dokular veya desen eklemek istiyorsanız, belirli teknikler kür işlemi sırasında uygulanabilir. doku eklemek için en kolay yollarından biri Yüzeye bazı “diş” vermek ve ıslandığında kaygan hale gelmesini tutmak, hangi her yöne kez kurutma, beton üzerindeki sert süpürge uygulamaktır.

Kolay Sericiler

Beton döşeme şekil, boyut, renk ve dokular çeşitli mevcuttur ve paketlenmiş bir kum yatağı üzerine yerleştirilebilir. Eğer yabani otlar veya boşluklar büyüyen gönüllü bitkilerin fikrini dehşet varsa, döşeme düzgün, kesintisiz yüzey için birbirine eklenmesini edilebilir. Eğer kaldırım taşı arasındaki (daha az döşeme alacağım bu aracı) boşluk bırakarak daha geleneksel yöntem tercih, bunlar bezelye çakıl, çakıl, ya da sıkı, düşük büyüyen toprak örtüsü ile doldurulabilir.

en betondan yapılmış bazı çarpıcı ve farklı açık teraslar bir göz atalım.

Hint Canyons

Güzel Beton Patio Fikirler ve Tasarımlar

Beton teraslar, Palm Springs saltanatı özellikle San Jacinto doruklarına arkasında güneşin battığı. Bu küçük yağış, güneş ve sıcak sıcaklıklar sürü ve softscape daha SERT ZEMİN ile yard bir çöl topluluk. do bu iklimde gelişmek bitkiler kurakçıl sulu meyveler ve kaktüsler dahil.

mimarlar William Krisel ve Stan Sackley tarafından tasarlanan Palm Springs’ Hint Canyons mahalle, A Midcentury Modern ev, Monty Collins İç Mimarlık tarafından alınan güncellemeler 21. yüzyılda getirmek. Bu veranda klasik süpürge-süpürüldü kaplama ile kaplanmıştır. beyaz sac veranda seti Knoll Richard Schultz’un Topiary koleksiyonu ve diğer renklerde mevcuttur.

Su Wise Tasarım

Su Wise Tasarım

Renkler ve içinde kullanılan malzemelerin bu Arizona ev boşluk bağlamak için sürekli dışındadır. Coffman Studio tarafından dizayn edilen yarda asit kaplama beton avlu ve döşeme, paslanmış metal yangın çukuru, özellikleri kalın sarı ve su duvarlar, çentikler çelik ekme, süs çimleri, taze, ve süzüldü gölge için bir kapak.

O Simon sentetik çim rahatlatıcı var.

Midcentury Kökler

 Midcentury Kökler

Bir Midcentury Modern etkisi ile yeni bir ev yapısı, tarihi Lloyd Wright (Frank Lloyd Wright oğlu) inşa edilmiş ve daha sonra Colburn Okulu’nda taşındı Los Angeles tepenin üzerinde oturur. Bonura Building tarafından tasarlanan ve inşa büyük rezidans geometrik havuz ve temiz, yatay çizgilerle somut veranda bulunmaktadır.

Place Dökülen

Yükseklik Mimarlar Healdsburg, Kaliforniya’daki bu büyüleyici çağdaş ev için ev, veranda ve peyzaj tasarlanmış. Beton levhalar yerine dökülür ve asit, yıkanmıştır. Yeşil zemin kapağının olanlar şeritler hızla büyür Elfin kekik, kompakt kalır, ve üzerinde yürünebilir. veranda, beyaz, gri ve siyah bezelye çakıl ile çevrelenmiştir.

Yani Sorunsuz Geçiş

Sorunsuz Geçiş veranda

Dış kapıya iç mekanları sorunsuz bir geçiş tasarlama ortalarından 20. yüzyıl kavramı devam etmiştir biridir ve her zaman modern görünüyor. tasarım işgalcilere açık sürgülü cam veya Fransız kapılar ve küçük bir çaba ile bir avluya çıkmak ve kolaylıkla ileri geri hareket sağlayan tek katlı evleri ile en mantıklı. Bir, pürüzsüz seviye geçiş için, hiçbir şey dışarı malzeme ve renk iç ve aynı ya da en azından gibi görünen, özellikle, beton yener.

1950’lerde inşa edilen bu Seattle ev Lane Williams Architects tarafından yenilenmiş ve aynı düzey veranda den ve yemek odası açmak iki büyük sürgülü kapılar içermektedir edildi.

Palm Springs Patio

Palm Springs Patio

Palm Springs bir İskender ev Kötü 1980’ler yeni model onun Midcentury Modern köklerini ortaya çıkarmak için H3K Tasarım-Renovasyon tarafından soyularak edildi. Bir çoğunlukla beton bahçe o nadiren kullanılan bir özellik beri zeminle aynı hizada olan bir ateş çukurunun içermektedir. sıfır düzeyinde, bar ya da ekstra yemek masası elbette yangın off ile, bir parti için çukurun üzerine yerleştirilebilir.

Güzel Pedler

Doğal gri döküldü yerinde beton pedleri asit ile yıkanmış

Doğal gri döküldü yerinde beton yastıkları bir kekik karışımı, Scotch ve İrlanda yosunu zemin örtüleri ile aralıklı olarak dikilir Asit yıkanmıştır. San Diego’nun Kensington semtinde Waters Yatay, veranda, Falling tarafından tasarlanan, ipe yerleşik oturma, mimari yetiştiricilerinin sahip stüdyo, tahta şeklindeki kaplama ile ateş çukuru.

Kuzeybatı Modern

Kuzeybatı Modern veranda

su hattının, WA mantıklı temiz, açık renkli veranda aşağı kenarlarında bir çinko çatı, çelik mesajların, Choctaw kumtaşı bir açık hava şömine Kaplamalı, havuz yüzeylerinde siyah çakıl bitirmek ve siyah granit gibi karanlık mimari özellikleri ile Tasarım Mimarlar. Saratoga, Kaliforniya’daki bu özel tasarımlı veranda beyaz Portland çimentosu ile Berkeley merkezli firma kullanılan beton.

Renkli Beton

Renkli Beton veranda

Büyük kaldırım taşı döşeme andıran beton Serbest renkli levhalar Stout Yap-Design tarafından bu veranda tasarım çakıl kanallara ayrılır. Playa Del Rey, California’da bulunan tasarım kuraklığa dayanıklı peyzaj özellikleri, bir oturma ile ateş çukuru dahili ve yerleşik bir barbekü.

Echoing Şekilleri

Echoing Şekilleri

Bu yenilenmiş ev geometrik şekiller de açık havada ile içeride harmanlayarak beton veranda ve havuz surround, tekrarlanır. Açık alan doğrusal bir şömine ve ocak içeren, Key Residential, Havuz Ortamları dahil bir grup projesi Jason OSTERBERGER Tasarımları ve Randy Angell Tasarımları olduğu mimari çeşmeye uzanıyor.

Mod Veranda ve Wall

Mod Veranda ve Wall

Bir ova dışındaki her şey, amip / İsviçre peyniri duvar gibi bu avlunun diğer ilginç elemanlar ve parlak renkli dış mekan mobilyaları ile meşgul ve rekabet olmazdı beton veranda pürüzsüz. Bu Oregon ikamet için peyzaj Anita Van LandCurrent ait Asperdt ve karışımları çevredeki yamacın modern ayrıntıları tarafından tasarlanmıştır.

Bezelye Çakıl ile Yüzer Sericiler

Bezelye Çakıl ile Yüzer Sericiler

Eşit yerleştirilmiş beton döşeme dokular bir karışımı ince çakıl bir yatak içine batırılır. Beton sericiler satın alınan veya çeşitli şekil ve boyutlarda yerinde döküm ve yapılabilir.

Küçük-Uzay Çözümü

 Küçük-Uzay Çözümü

townhomes ve veranda evleri açık alan sınırlı olduğundan, basit ve yürümek kolaydır dış mekan yer döşemeleri olması mantıklı. Hatta küçük bahçesinde, San Francisco merkezli Bella Vita Bahçe Tasarımı ustalıkla altın varil kaktüs, heykeller ve diğer sulu meyveler için dikim yatakları dahil etti. Düşük bir duvar yakın dağların manzarasını izin verir.

Güney Afrika Out

Bir beton veranda bileşik polistiren malzemedir IsoPine, yapılmış bir kapak ile Güney Afrika LevEco Architects tarafından tasarlanmıştır. Birçok modern evlerde olduğu gibi, beton döşeme avluya kesintisiz geçiş oluşturarak, iç mekanlarda aynı düzeydedir.

 

You may also like