Skip to main content

Modern Beton Parke Yürüme Yolu Fikirler

Prekast ya Place Cast, Bunlar Finişerleri Eviniz için “Modern” tanımla

Modern Beton Parke Yürüme Yolu Fikirler

Modern ya da çağdaş stillerde yapılır ödemesiz evlerine eğilimi gösteren bir geçit var. bir kaplama taşı olarak adlandırılan her bir döşeme levha, yerine prefabrik veya döküm ya sade betondan yapılır. dağıtma makinesi, genellikle dikdörtgen şeklinde olduğu; bazen kare; nadiren dairesel.

Bu tarzın çok “gizli”: doğal taş yürür aksine, stil elde edilir, çünkü finişerlere sürü para kaydedebilirsiniz yerleştirme ve bağlam . Başka bir deyişle, kare finişer görünüm, 16″ beton döşeme için gidiyoruz (ya da bazen denir olarak, atlama taşları) yeterli olacaktır. Sadece bu fotoğraf galerisinde geçit sonra Batı Seattle bakmak ve ‘ne demek istediğimi görürsünüz.

Bir Lawn karşısında Stepping Stones

Bu Resimde ortalarında modern ev için, döşeme evin geniş düz-and-mimarisinin göz devam etmektedir. onlar oraya ait gibi görünüyorlar. Oysa onlar da biz bu yenilenmiş ev olduğunu biliyoruz farklı yeterince bak.

Bu “atlama taşı” yaklaşımı biri dezavantajı sizin çim kesme fazla sinir bozucu sağlamasıdır.

Ultra Modern Beton Dekoratif Stone Parke taşı Yürüme Yolu Set

Ultra Modern Beton Dekoratif Stone Parke taşı Yürüme Yolu Set

Sık sık gördüğünüz bir diğer somut finişer görünüm: dört dev dikdörtgen beton levhalar gri dekoratif kaya ile çevrilidir.

Etkileyici bir görünüm ve beton duvarın, doğal ahşap kapısı ve Xeriscaping iyi çalışır biri.

Yaprak ve diğer organik materyalin serbest olduğu dekoratif kaya tüm tutmaya çıldırtıcı olabilir. Yani, daha çok kurak iklimlerde geçit bu tür bırakmaya en iyisidir.

Yükseltilmiş Ön Cast Beton Slab Yürüme Yolu

Beton sericiler hep çim gömülü veya kaya dinlenme gibi gerek yoktur. Bazen bu çim ya kaya veya yukarıdaki kum, kir, toprak örtüsü, çakıl, hatta diğer beton üzerinde finişer yukarıda tutan.

Burada, renk tonlu prekast beton döşeme evine yükseltilmiş geçit sağlarlar.

Yağmur Parlak Beton Ön Kare Yürüme Yolu

Yağmur Parlak Beton Ön Kare Yürüme Yolu

Basit, ama etkili, modern beton geçit, profesyoneller tarafından inşa ancak kendi ev için çoğaltabilirsiniz bu bir: 18-20 kare döşeme peyzaj kaya yatağında dinleniyor. Tierra Peyzaj, LLC, bir Batı Seattle, WA bulunan şirketten bu tasarım kimse kurbağa gibi finişere finişerden sıçrama olduğunu Dar aralıklı aracı olarak da sadece estetik bir bakış açısından değil çalışır, ancak işlevsel olarak. Hatta tekerlekli sandalye erişimine bulunuyor.

Ayrıca, bu ya karşı karşıya pürüzsüz veya toplu yüzlü 16″ beton döşeme Home Depot bulunan yinelenmeyecek ki bir geçit olduğunu.

Modern Beton Yürüme Yolu Kısmi Çim ve Kaya

Modern Beton Yürüme Yolu Kısmi Çim ve Kaya

peyzaj taş sade, gri, inorganik dünya ile birlikte yemyeşil, gür, peluş çim organik dünyayı: Roman, Denver evinde arkasında ilginç geçit iki dünyayı birleştiği yerdedir. Bu arada bu iki farklı bölgeleri çekmek için şaşırtıcı parlak bir yoldur. Bu fikir Mile High Peyzaj, LLC, Denver, CO merkezli peyzaj şirketi geliyor.

Basit Modern Eichler Beton Prekast Yürüme Yolu

Basit Modern Eichler Beton Prekast Yürüme Yolu

Bu beton finişer geçit bu yazıda gösterilen tüm diğer yürüyüş yolları en Pared aşağı ve basit bir sürümüdür. Bir ortalarında modern Eichler ev önünü süslüyor. Bu gerçekten dönemi olup olmadığını belirlemek edemesek (muhtemelen değil, betonun mükemmel devlet verilen – çatlak), bu geçit tipi kez kesinlikle doğrudur.

Bu resim ana gidiş yolları, retro dükkan yorumları ve çağdaş kendi orta yüzyılın yeni model güncellemelerini içeren, Rebecca Gonzalez’ mükemmel blog, Orta Yüzyıl Modern Remodel geliyor.

Kuraklık Dirençli Modern Prefabrik Betonarme Yürüme Yolu Tasarımı

 Kuraklık Dirençli Modern Prefabrik Betonarme Yürüme Yolu Tasarımı

Orta Yüzyıl Modern Remodel Rebecca Gonzalez tekrar saldırmadan, ama bu sefer kendi ev. Kedi Annie prekast beton serici geçit kenarları kuraklığa dayanıklı peyzaj gevşer.

genellikle kaktüsedüşenleri eşliğinde Bu finişer-dahilinde-taş bakış, klasik bir bakıştır. Gonzalez sert bir görünüm önlemek için döşeme sendeleyerek nasıl da dikkat etmeliyiz.

 

You may also like