Skip to main content

Muhteşem Orta Yüzyıl Modern Evler Tasarım Fikirler

Neden Orta Yüzyıl Evler bir Kalıcı Favori vardır

Ne tüm bu yıllar sonra çok dayanılmaz otantik, ortalarında modern evleri yapar? Belki bunun nedeni onların radikal basitleştirilmiş şekiller olduğunu. genellikle büyük açık havada ile iç boşluk birleşik olduğu büyük pencereler vurgulanmaya şık hatları ya da organik eğrileri, düşünün.

1940’larda başladı ve 1960’ların sarılmış orta yüzyıl tasarımına hareketi, minimal ve genellikle mütevazı tasarlanmış konut mimarisi ve ev dekorasyonu ile form ve fonksiyon evliliği kutluyor. Ayrıca bu güne kadar dayandı ev keyfi çağında, açmış olduğu dönemdi. İlk defa, ortalama ev sahiplerine tat ve yaşam tarzı yansıtmak için, onların yaşam alanları içini ve dışını hem kişiselleştirmek başladı. ortalarında modern evler hala bir mimari favori neden Belki evde kendini bu kutlama. Bizim özü almak için aşağıdaki örnekleri işte.

Büyüleyici Orta Yüzyıl Kabin

 Büyüleyici Orta Yüzyıl Kabin

Tipik orta yüzyıl evi onun tek kat için bilinen ve genellikle büyükçe pencere vurgulanmaya zemin tasarımı yakındır. Ancak Glamping Hub özellikli bu Kaliforniya kabin gibi bir kare evleri, ikinci evleri olarak eşit popülerdi. Bu mesken Açık planlı bir üst varlık loft tarzı ile iki katlı ve tabii büyük pencereler vardır. bahçesinde minimal peyzaj da ortalarında estetik yatmaktadır. Açık alan cam kaplı cephe çünkü bir konut bir uzantısı gibi hissediyor.

Klasik İki Öyküsü Orta Yüzyıl Modern House

 Klasik İki Öyküsü Orta Yüzyıl Modern House

Burada, Carib Daniel Martin mimar tarafından 1951 yılında inşa ve son güncellenen bir klasik ortaçağ tesistir. ev kullanıcısı dış klasik tarzın standart bir kaç detay taşımaktadır. pencere büyük gruplarını, ön cephe düşük yükseklik üçgen çatılı paralel ve tüm eklenti görsel desen ve dokuları çekici kaplama malzemeleri, tuğla, ahşap ve metal, bir karışımını edin. İç açık yaşayan düzenlemesi yüksek kubbeli tavanları ile kapalı tepesinde bulunmaktadır.

Şık ve Modern Remodeled Çiftlik Evi

 Şık ve Modern Remodeled Çiftlik Evi

Profesyonel ev Flipper James Hakim eski muhteşem zafer için bu ortalarında modern çiftlik restore. Mavi ve beyaz boya tuğla dış yukarı yumrukladı. Şık çim ve şık buzlu eskrim ile kombine çakıl bahçesinde yeni şık bir seviyeye ev kullanıcısı fren itiraz alır. Bu meşhur kekin üzerine buzlanma ekstra büyük sokak gerçek trafik stoper mesken bu sayı verme olduğunu.

Sprawling Orta Yüzyıl Modern Çiftlik Evi

 Sprawling Orta Yüzyıl Modern Çiftlik Evi

Dahili 1962 Terrie O’Connor Emlakçılar tarafından paylaşılan bu ortalarında modern güzellik Mad Men çekiciliği ile yayılan çiftlik evi doludur. Cam duvarlar ve asma pencereler üst seviye çiftçiler her iki işaretlerinden, gündüzleri doğal ışık ile iç sel. İç Eğer know değilseniz, modernist hareketi sırasında bir şey haline geldi açık bir kavram bulunmaktadır.

Orman Evi bir Orta Yüzyıl Kayak Chalet esinlenerek

Orman Evi bir Orta Yüzyıl Kayak Chalet esinlenerek

1950’li yıllarda İskandinav şık bugün olduğu kadar yaygın erişilebilir. Glamping Hub üzerinde benekli Bu yüzyıl ortası kabin, Nordic Kayak dağ anımsatır. Onun dış dramatik perdeli çatı ve tavan yüksekliğinde pencereler bulunmaktadır. İkincisi evlenmekteydi ana kapalı oturma alanına sahip muhteşem bir açık görünümü. yaz yemek veya sonbaharda sıcak şarabı ile tekme sırt için idealdir son derece keyifli bir açık odanın dışında sedir carves yapılmış bir güverte.

Orta Yüzyıl Ranch House

 Orta Yüzyıl Ranch House

Çiftlik tarzı ev yüzyıl ortası klasik. küçük tek katlı ev hızla 1940’larda güney Kaliforniya’da bir elyaf haline geldi ve sonra doğuya yayılmış. Glamping Hub bu örnekte olduğu gibi çiftlik nedeniyle hemen hemen düz açılı çatıların ve yakın zemin inşaat çarpıcı düşük profili vardır.

Muhteşem Retro Remodel

 Muhteşem Retro Remodel

İşte James Yargıç tarafından başka çarpıcı bir retro yeni model olduğunu. Bu projenin amacı ekleyerek markanın şaplak yeni ayrıntılar çağına çözene kadar mesken orijinal modernist çekiciliğini korumak oldu. Ağaç çıta panellerin akıllı kullanımına dikkat edin. doğrudan ana, teklif gölge ve gizlilik önünde olanlar ise bir çekici olmayan AC kondansatör-ustaca sağ gizlemek çatısında kaburgalar? Herkes ev dış aydınlatma olmalıdır. Biraz Don Draper stili kredi sürerken burada bir küre kolye geceleri sokak numarası aydınlatır.

Orta Yüzyıl Dome Ev Sürdürülebilir Yaşam için tasarlandı

 Orta Yüzyıl Dome Ev Sürdürülebilir Yaşam için tasarlandı

Muhtemelen, kubbe ev yüzyılın ortasına, konut yapılarının en vizyoner türlerinden biridir. Mimar ve mucit Buckminster Fuller sürdürülebilir yaşam için bu son derece verimli adobes gebe. Onların küresel şekil geleneksel evleri daha yaşanabilir kare görüntüleri sunarak ayak izi en yapar. Bu eğri evleri de hacim oranı, yüzey alanı için daha fazla enerji tasarrufu sayesinde vardır.

Bir kubbe ev Bu zifiri mükemmel bir örnek 1953 yılında yaptırılmıştır O Ayçiçeği lakaplı bir tarihsel başyapıt. James Dresser eski Frank Lloyd Wright çırak tarafından tasarlanmıştır. Kendine özgü dış özelliklerinden biri sert doğrudan ışınları engellerken doğal ışıkta izin geometrik pencereler zirve olduğunu. daha bir tür ev hakkında bu bir Modern Mod Realty Ağı hisseleri tarafından Bu video.

Frenlemek Temyiz sürü Orta Yüzyıl Modern Ev

 Frenlemek Temyiz sürü Orta Yüzyıl Modern Ev

Xeriscaping olay haline Way önce, sıcak iklimlerde yaşayan ev sahipleri 50’ler, 60’lar ve 70’ler boyunca çakıl kaplı yarda vardı. James Yargıç tarafından yenilenmiş Bu yüzyıl ortası ev bölgenin kuru ve buharlı hava uygun yeni bir modernist esinlenen manzara içerir.

Orta Yüzyıl Modern Kelebek Çatı

 Orta Yüzyıl Modern Kelebek Çatı

böceğin kanat şekli, bunun gibi bazı yüzyıl ortası evlerde görülen bir başka ortak özelliği taklit Bir kelebek çatı, Palm Spring Homes üzerinde gördü. tipik uzun pencerelerin ile eşleştirilmiş dış özellik, dramatik seviyelere tavan yüksekliği içini uzatıldı. Not dairesel araba yolu-once büyük çiftliklerin için bir elyaf büyükçe yarda ile orta yüzyıl varoşlu için imrenilebilecek özellik haline gelir.

Bir Orta Yüzyıl Modern Subdivision Evi

 Bir Orta Yüzyıl Modern Subdivision Evi

Klasik Midcentury evleri ile doldurulur ülke genelinde birçok mahalleler vardır, bazı özgün ihtişamına sadık kalınarak restore.

Colorado Englewood adlı bir kasabada Arapahoe Acres bir örnektir. mahalle 1949 yılında başlayan ve 1957 yılında tamamladı doldurma klasik orta sınıf abodes inşaatı.

Frank Lloyd Wright çalışmaları derinden Butterbean tarafından fotoğraflandı, örneğin, böyle bu evlerin dizayn ilham verdi. Evin bir düşük asılı çatıya ve bir pencere kaplı ön, orta yüzyıl konut mimarisinin her iki özellikleridir sahiptir. cephenin ve yapı betonarme bloklar ve çelik pencere çerçeveleri oluşur o sürede yakından bakın. Hem bina malzemeleri anda tamamen modern kabul edildi.

Standart Orta Yüzyıl Modest Ev

 Standart Orta Yüzyıl Modest Ev

En az 75 yaşında olan herhangi banliyö mahalle geleneksel tepeli çatılar ve ekli garajları ile birkaç mütevazı orta yüzyıl evler vardır. tipik az 1200 feet kare idi bu yapılarda ek standart özellikler, resim pencereleri ve iyi düzenlenmiş, ancak basit ön bahçesinde ve sürmek sayılabilir.

Düz Çatı ile Orta Yüzyıl Evi

 Düz Çatı ile Orta Yüzyıl Evi

Palm Springs, muhteşem ve lüks orta yüzyıl evler-bazı düz çatılı gösterildiği gibi tanınır. Seviye toppers ile evler sadece sıcak iklimlerde için uygundur dikkat etmek önemlidir. Düz çatılar drenaj teşvik etmeyin ve oluk sistemleri karmaşık çünkü budur. Ölü yapraklar ve kar ile anlaşma dört mevsim alanlara gelince ikisi de bir sorun olabilir.

You may also like