Skip to main content

Clever Priekšnama Decor Idejas – Kā amp up stils Jūsu Corridor

Tieši tāpēc, ka zālē nav “telpa”, tradicionālajā izpratnē, nenozīmē, ka tā būtu novārtā. Jūsu koridors ir pirmā lieta, ko viesi redz, kad viņi ierodas, lai tā nosaka toni par pārējo Jūsu mājās. Jūs vēlaties izveidot telpu, kas runā ar savu dizainu jūtīgums, vienlaikus funkcionāla un viesmīlīga. Izklausās augsts, lai, bet ar nelielu izdomu, jūs varat izveidot skaistu ceļu ar lielu personību.

Get organizēto

Izmantot katru kvadrātcollu. Tikai tāpēc, ka jums trūkst priekšējo zāle skapis, vai nav vietas uz credenza, nenozīmē, ka jums ir mētāt savas lietas par pirmo virsmas redzat. Veikt bižele no Detaļas emuāru un “iepakojuma tik daudz funkcionalitāti kā iespējams” ar sienas uzstādīts organizāciju. Dīvains zīme vai mīļākā gabals mākslas darbu apburs ikvienam, kas notiek ar.

Izveidojiet galerijas sienas

Daži var redzēt tukšu koridoru, taču mēs redzam galerija tikai gaida notikt. Hanging ģimenes portretus, fotogrāfijas, un mākslas darbs ir vienkāršs risinājums, lai dotu savu ceļš personisku pieskārienu. Izvēloties koordinējošās rāmji vienā krāsā, tāpat kā mēs redzam šo garo gaiteni no stila mājās, rada vienotu izskatu.

Iet Bold ar svītrainu Wallpaper

Meklējat nekļūdīga veidā, lai nekavējoties atdzīvināt? Deck jūsu halles svītrām. Melnā un baltā ir klasisks. Vai spēlēt ar jautru krāsu kombināciju par papildu pop. Par nomniekiem un neizšķirts veidi? Ir noņemama fona! (PS Šeit ir 10 mizu un-stick zīmoliem, jums vajadzētu zināt).

Pievienot attēlu dzega

Bare sienas ir ubagošanā pizzaz. Attēls dzega ir ideāls! Beyond tikai fotogrāfijas, jūs varat parādīt piekariņi un jēgpilnu Momentos. Vēlas vairāk? Uzlabot efektu ar ierāmētas izdrukas.

Take It mūsdienīgā Direction

Fan mūsdienu estētikas? Papildu neitrālas nokrāsas, gluds grīdas, ģeometriskiem rakstiem, un pārraudzītie akcents gabalu rada vēsu, mūsdienu plūsmu. Nepieciešams vietas, lai atlicināt stuff? Mijmaiņas uzglabāšanas vietā.

Īsam ar ietērptu

Sakiet “Bonjour”, uz šo Parīzes-iedvesmoja gaitenī. White sienām un gaismas koka grīdas ir tīrs šīferis. Uzliet franču šarmu rūtains skrējējs, ziedu piepildīta vāze, un ierāmētas mākslas. Tres šiks!

Izvērst Space ar spoguļiem

Apaļš spogulis un šaurs konsole ir dzīvokļa iemītnieks labākais draugs. Bet nelietojiet mūsu vārdu par to. Sveikt entryway Šī bakalaura spilventiņu, projektējis Nicole vati, ir nenoliedzams pierādījums.

Atdzīvini lietas Up Ar Botāniskā sienu segumi

Neērts izkārtojumi bieži iekrist nekārtība kā homeowners cīnās pareizi iecelt tiem. Izaicinājums pieņemts! Saģērbt vienmuļa zāli ar drosmīgu botānisko sienu segumu. Padomā: nenobriedis vīnogulāji, palmu koki, banānu lapas, un koķets florals.

Lay Down platība paklājs

Garš, šaurs koridors? Nosaka platība paklājs, vai, precīzāk, skrējējs noteikt un pievienot siltumu. Dodiet savu vietu slampāt zemei ​​krāsas, tad slāni ar mākslas darbi un kulonu gaismas. Visbeidzot, ņemt to uz nākamo līmeni ar dažiem augiem.

Hang Koka Āķi

Funkcija atbilst formu  un  modes šajā ierakstā ar pāri okeānam. Iešūt mēteļi skapī un pakārt priekšmetus, piemēram, totes un cepures par apļveida koka āķiem. Šīs skaistules ir no Muuto. Jūs varat arī score stilīgu komplektus no CB2 un Etsy.

You may also like