Skip to main content

Dzīvojamā istaba Idejas – Ultimate Design Resource Guide

Tiklīdz esat durvīm, pirmā telpa jūsu viesi un ģimenes locekļi var saskarties ir jūsu dzīvojamā istaba. Jūs uzņemt pulcēšanās savā viesistabā, uzkodas uz dīvāna, skatoties TV, klausīties bērnu praktizēt mūzikas instrumentus, un tikai parasti žaut šajā daudzfunkcionālu telpu. Kā jums veidot savu dzīves telpu, var noteikt dizaina justies visu jūsu mājās. Jūs varat arī mainīt savu dzīves telpu interjeru dažādos gadalaikos dažādiem svētkiem un gadalaikos.

Jo jums tērēt tik daudz laika jūsu dzīves telpu, fizisko un vizuālais komforts ir svarīgs. Jums nav kompromisu par stilu un dekoru labu komfortu, tomēr. Patiesībā, jūs varat aizpildīt jūsu dzīvojamā istaba ar mēbelēm, kas ir tikpat funkcionāla, kā tas ir skaisti. Tāpat jūs varat izvēlēties akcents gabalos un grīdas segumi, kas arī lepojas komfortu un lietojamību.

Vēl viens svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, izstrādājot savu dzīves telpu, ir izturība. Sakarā ar lielo satiksmes jūsu dzīvojamā istaba, iespējams, pieredze, ir vērts tērēt nedaudz vairāk par augstākas kvalitātes mēbelēm un grīdas apdare realizēt paplašināto izmantošanu, un nav nepieciešams pastāvīgu remontam, apkopei vai tīrīšanu. Izvēlies audumu, kas ir gan patīkams un izturīgs. Turklāt, izvēlēties krāsas, kas pāreja labi, ja jūs izvirzīti jauni interjera dizaina priekšmetus katru sezonu.

Plašāki dzīvojamā istaba remodeling projektiem var būt strukturālas pārmaiņas. Tie var būt mainīt logus un durvis, aizstājot sienas ar griestu sijām, lai izveidotu atvērtu koncepciju, un refacing vai aizstāt kamīni. Ja jūsu projekts ietver šādas padziļinātu izmaiņas, jums būs nepieciešams, lai pētniecības vietējiem būvnormatīviem un pieļauj prasības. Izmaiņas, kas ietver elektrisko vai santehnikas darbus var pieprasīt, strādājot ar licencētu profesionāli ar speciālām atļaujām. Ja jūsu interjera izmaiņas ietekmēs jūsu eksterjera dizainu, arī pārbaudīt ar jūsu homeowners apvienība, lai nodrošinātu jums ir nepārkāpjot noteikumus.

Nav svarīgi, cik daudz, kā jūs izmantojat savu vietu vai cik reizes katru gadu maināt no savas tchotchkes, jūs varat atrast viesistabā idejas kolekcijas iedvesmas gabaliem, mēs esam un jādalās zemāk. No ultra formālas ultra-ērti, jūsu dzīvojamā istaba var kļūt par tukšu šīfera, uz kuru jūs iepazīstināt Jūsu mājas dizainu.

Dzīvojamā istaba centrālais Idejas

Tāpat kā ar visiem unikāli izstrādāti numurus jūsu mājās, jūs vēlaties, lai būtu kontaktpunktu savā dzīvojamā telpā. Tas fokusa punkts ir, kur jūsu acis ir uzreiz sastādīts Ievadot telpā. Bez fokusa punktu, Jūsu numurs justies kā milzīgs sajaukums Dekoratīva tēmām, katrs konkurē ar nākamo par uzmanību.

Centrālais ir lielisks veids, kā izveidot kontaktpunktu savā viesistabā. Dzīvojamā istaba centerpiece idejas var ietvert ziedu dizainu, sīki izstrādātu dizainu gabals, piemēram monogramma vai apdullināšanas kamīnu. Savu mēbeles var būt lielisks veids, kā veidot savu dzīves telpu centerpiece. Klasiskās dizainu parasti notiek dīvānus vai vietas gar sienām, radot tukšas telpas vidū istabā. Tā vietā, jūs varat centrētu atpūtas mēbeles, lai izveidotu gan lieliska vizuālā un mājīgu sarunvalodas zonu. Nebaidieties no leņķiem, vai nu, ja jums organizēt jūsu mēbeles. Bieži vien, ievietojot saskaras gabalu pa diagonāli, var mainīt visu noskaņu savā dzīvojamā telpā.

Neliela viesistaba Idejas

Palieliniet savu dzīves telpu ar minimālisma dizainu, gudrs gabali dekora, kas padara nelielu atstarpi jūtas lielākas vai gabali, kas kalpo vairākiem mērķiem. Kad runa ir par neliela viesistaba idejām, kopējā tēma ir tas, ka mazāk ir vairāk, gan krāsu jums izvēlēties savām sienām un mēbelēm, kas aizpilda telpu. Lielgabarīta mēbeles var padarīt jau tā mazo telpu justies vēl krampjos, un mainīt telpas ar lielu potenciālu, lai telpā, jūs nevarat gaidīt, lai izietu. Tāpat pārāk dinamiskas krāsas krāsas var padarīt jūsu sienas izskatās tie ir aizvēršanās par jūsu istabā.

Tā vietā, mērķis gaismas un gaisīgs jūtas, ar mazāku vai vairāk maigu izskata mēbelēm, un uzsver, gaismas un spilgti ar neitrālas nokrāsas, daudz dabiskās gaismas un spoguļiem, lai radītu ilūziju par papildu telpas. Pīts vai Viktorijas laikmeta koka mēbeles, var uzreiz atvērt nelielu atstarpi. Gaismas blūza un dzeltenās var veikt krampjos telpu plašāku, un mazāk greznumlietiņas uz saviem galdiem un sienām var radīt netraucēti un viesmīlīgu dizainu.

Dzīvojamā istaba Dekorēšanas Idejas

Jūs varat izvēlēties starp vienu no divām skolām domas viesistabai dekorēšanas idejas – dažādiem gabaliem, kas visi atspoguļotu vienu vienotu tēmu vai vienkāršu dizainu, kas var būt fons dekora gabaliem, kas pārstāv daudzus stilus. Lai sāktu veidot jūsu dzīvojamā istaba pārveidot, burtiski sākas no zemes uz augšu. Ja jūsu dzīvojamā istaba ir daļa no daudz lielāka atklātā koncepcijas telpu jūsu mājās, jūs varat izvēlēties citu veidu grīdas segumu, piemēram, platība paklājs, lai izslēgtu dzīvojamo telpu. No Flip pusē šo dizainu, ja jums ir neliela viesistaba, vienādot grīdas ar apkārtējām teritorijām var radīt noskaņu daudz lielāku telpu.

Papildus grīdas veidu, varat mainīt up stilu un krāsu jūsu grīdas, lai izveidotu dažādas izjūtas. Spilgts ģeometriskais dizains ir lielisks papildinājums modernisma stilā telpu, bet refinished cietkoksnes grīdas var uzklausīt atpakaļ uz vēsturisku mājas pagātni. Jūs varat izmantot papildu nokrāsas starp jūsu grīdām un sienām, lai radītu kopējo krāsu paleti.

Dzīvojamā istaba Paint idejas

Var, krāsas ir viens no vienkāršākajiem, ātrākajiem un lētākajiem veidiem, kā pilnībā mainīt izskatu jūsu dzīvojamā istaba. Divas lielas dzīvojamā istaba krāsas idejas ietver pievienojot akcenta sienas un pievienojot tekstūru jūsu sienām. Ja jūsu dzīvojamā istaba trūkst fokusa punktu, vai, ja jūs vēlaties, lai vēl vairāk uzsvērtu centrālo punktu, kas ir akcents sienas var izcelt kādu konkrētu toni, vai jūs varētu izmantot papildu dizainu, piemēram, svītras vai divas nokrāsas atdalītas ar krēslu sliedes. Nelielā telpā, kas spilgti tonis var apbērt, jūs joprojām varat iekļaut savu mīļāko toni uz vienas sienas, bet pārējie lepoties neitrālāku krāsu. Ja jūsu dekora gabalus vislabāk var raksturot kā eklektisks, akcenta sienas var uzņemt par kopīgu nokrāsu un padara katru posteni pop.

Textured sienas ir arī lielisks veids, kā mainīt noskaņu savā dzīvojamā telpā. Jūs varat izmantot jebkuru vizuālo vai fizisko faktūru, lai izpildītu šo ideju. Ar vizuālo tekstūru, jūsu sienas var iezīme spalvu dizains ar kontrastējošas krāsas uz galveno sienas krāsu. Šis dizaina veids joprojām ir plakana pret sienu un bieži vien sauc par mākslīgās glezniecību. Par fizisko tekstūru, jūsu galvenais dizains var ietvert izskatu ģipša sienas, virpuļot efektu, Vidusjūras vai spāņu nazi faktūru vai gandrīz jebkuru citu tekstūru jūsu prāts var iedomāties. Kad esat izvēlējies savu numuru kopējo dizainu, texturizing jūsu sienas ir lielisks veids, kā parādīt to off.

iedvesma

Ja jūs cīnās, lai atrastu labāko viesistaba idejas, lai atjauninātu jūsu mājās, izmantojiet mūsu lielākā bibliotēka dizaina iedvesmas, lai sāktu. Par eklektisma kolekcijām, lasīt par radot unikālu vintage justies. Kad ir pienācis laiks, lai redecorate brīvdienu sezonu, izmantot mūsu Ziemassvētku dizaina idejas iedvesmu. Ja jūs nevarat saprast, kur TV jānovieto, mēs padomu par, ka pārāk. Un neaizmirstiet pārbaudīt mūsu infografiku, kas nodrošina vadlīnijas izkārtošanas mēbeles maksimizētu rezultātus. Kad jūs pavadīt papildu laiku pārdomāti plānojot savu dizainu, jūsu dzīvojamā istaba kļūs lieliski viesmīlīgā telpa jūs vēlaties, lai to.

You may also like