Skip to main content

Elutoad Design Ideed Book Lovers

Vaatamata elavad selles digitaalajastul e-lugerid, midagi võrdleb vanuse vana kogemus thumbing kaudu tegelik lehekülge, võlutud tuttav lõhn paberit ja tinti. Kodu raamatukogude ja lugemise nooks ikka hoida oma populaarsust, sest inimestena me lihtsalt meeldib olla nende hulgas paber pangad teadmiste, seiklus ja romantikat.

Suur kodus raamatukogu toestavad erinevates seinad ei tunne suur kallistus ümber elaniku mahub eluiga lugemisel, mis võimaldab omanikul süveneda viimase taskud teabe; ilming oma õppimise ja uurimise. Niisiis, uurime erinevaid stiile elutoad raamatute lovers …

Elutoad Design Ideed Book Lovers

Ideaalne koht paigaldada eriti kõrguv raamatukogu avatud planeeringuga elutuba on saanud olla ümber trepp. Kasvavad protektorid pakub täiuslikku ronida tippu tundmise puu, mis võimaldab peatusi iga riiuli teel. Kui teie trepikoda kodus on rohkem traditsiooniline erinevaid ja ruumi on lisatasu, siis võiks ikka kasutada kasutamata ruumi selle all oma raamatu kogumine. Peen Eames valatud vineer tool mängib rolli aktsent toolid siin.

Meie elutuba on valmis lõõgastumiseks koht, kus salong hea raamat lõpus pikk päev või üle laisk nädalavahetus. Liigutades diivan lihtsalt veidi eemal seina sisse poole keset tuba, piisavalt ruumi saab luua paigaldamise komplekt raamaturiiulid taga. Kitsas raamatu riiulid ei põhjusta suur lahutamise põrandapinda toast. Saate pehmendada ilme paigutamine mõned dekoratiivse lehtedes siseruumides toataimed tähistab Lisatud huvi ja erinevad kõrgused.

Raamaturiiul saab isegi ehitatud oma eritellimusel disaini spetsialistid. Saate luua surround, kus üles riputada oma TV, kui sa oled teinud oma lugemisel. Ära unusta paigaldada raamatukoguhoidjad redel neile kõrge laigud ainulaadseid seina riiulid liiga.

Need kolm art prints, paigaldatud ees raamaturiiul, lõhkuda pank raamatuid ja luua sügavust ekraanil. Proovi rippuvad oma kunstikogu prindib välisserva oma riiulid uue ilme. See valik võimaldab teil nautida oma galerii ohustamata ruumi, kui saad ikka maja paljud oma raamatuid taga armastatud kunstniku.

Paljud inimesed võivad arvata, et nad lihtsalt ei ole ruumi oma elutoas suur kodus raamatukogu, kuid proovida arvestades iga ruumi. Vaata vertikaalselt ja ärge unustage, et kitsas lõhed asju, nagu aknad, võib pakkuda rohkelt raamatu ruumi.

Muokkaamme raamaturiiul saab ehitatud otse katuseräästa, suur valik, kui sa elad all kaldus laed. Strateegiliselt paigutatud laualambid luua erinevaid kohti lugemiseks.

Kui sul ei ole vaba raha eritellimusel raamaturiiul siis on palju suurepäraseid ujuvad või kappi võimalusi nagu need IKEA need ehtimine Skandinaavia elutuba.

Kui teil on natuke tahke DIY teadmisi võid isegi installida oma sobima kasutamata ebamugav ruumi oma kodus.

See kõrguv raamaturiiul annab väga põhjalikult, huvi ja soojust pikka kahvatu tuba. Raamatud luua ilus funktsioon seina, nagu mustriline tapeet või puitpaneelid võib teha, kuid samas on lisakasu on kasulik.

Raamaturiiulile luua ka mugav ja atraktiivne ujuva vahesein lõik kuni eriti kaua toas tsoneerimine üks ala kõrval.

Selles elutuba raamatukogu näeme esemeid ja väärikas mälestusesemete peppering raamatukapi lõhkuda mere raamatuid.

Tume hall riiulisüsteemis loob kogenud vaata.

Nutikas LED-valgustid saab muuta välimust oma raamatukogu riiulid kokkulepe.

Sa võiksid noppida vaid oma dekoratiivesemeid kodust raamatukogu seina. See ekraan on maitsekad koostisega klaasist karahvinid, keerulise vaasid, ja geomeetrilised skulptuurid.

You may also like